Načítám…

Jakub Kunc (43 let)

ID: 37313

Praha

Fandí:Všeobecně sportu...hory,lyze,tenis,plavani,beach

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (2/48)

  • 109 zápasů

    od roku 2019
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 6 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 20 / 9 / 0) 0 turnajů
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

167 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bra… Ten… Kub… RYZ… Dar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0 2 30 172 3:0
2 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 2 25 167 3:0
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 2 12 154 3:2
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0 4 144 0:3
5 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 2:3 0 0 140 2:6

2 . Úroveň A

178 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ten… RYZ… RRR Doh… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:2 3:1 3:2
3:S
8 30 178 12:5
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
3:2
3:0
3:S
6 25 171 11:5
3 . 1:3
2:3
3:1
3:S
4 12 156 9:7
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 0:3 1:3
3:S
2 4 146 6:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

146 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
KLON Bra… Dar… Ten… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1
3:2
3:0
8 30 178 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:0 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3 3:1 3:0 4 12 156 8:7
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
2:3
0:3 1:3 3:1 2 4 146 6:10
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3
1:3 0:3 1:3 0 0 140 2:12

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

158 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Ten… Nud… Bez… RYZ… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:2 3:1 3:0 3:1 8 30 158 12:4
2 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
2:3 3:1 3:1 3:2 6 25 151 11:7
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3
3:2
3:1 4 12 136 8:9
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3
2:3
3:2 2 4 126 6:11
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 2:3 1:3 2:3 0 0 120 6:12

3 . Úroveň A

138 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Ten… Nud… SaB… Rus… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 3:2 3:0 3:1 8 30 138 12:3
2 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 3:2 3:1 3:0 6 25 131 9:6
3 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
2:3 2:3 3:0
3:S
4 12 116 10:6
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 106 4:9
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3
S:3
S:3
0 0 100 1:12

4 . Úroveň A

138 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
Ten… Emí… Aje… Mír… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 3:0 3:0 3:S 8 30 138 12:0
2 . 0:3 3:0 3:1 3:S 6 25 131 9:4
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:0 3:S 4 12 116 6:6
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 1:3 0:3 3:S 2 4 106 4:9
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 100 0:12

3 . Úroveň A

120 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
KLON Bez… IT… Sta… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 8 30 158 12:3
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 3:1 3:1
3:1
6 25 151 11:6
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 3:1 3:1 4 12 136 7:8
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3 1:3 1:3 3:2 2 4 126 6:11
5 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
0:3
1:3
1:3 2:3 0 0 120 4:12

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

145 bodů
9. místo (6. místo v mužích)
Ten… Kou… Koť… Past H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:1 0:3 0:3 3:2 11 14 145 6:9
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3 3:0 3:2 S:S 11 11 142 7:5
3 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:0 0:3
S:S
2:3 7 0 127 5:6
4 . 3:0 2:3
S:S
S:S 5 -11 114 5:3
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3 S:S 3:2 S:S 3 -14 109 5:5

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.04.2024 21:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) SportCentrum JEREMI 3:0
20.03.2024 20:00 2. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) SportCentrum JEREMI 3:2
10.03.2024 15:00 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) Hamr Braník 3:1
07.03.2024 01:01 2. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
04.03.2024 20:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 3:2
21.02.2024 17:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) SportCentrum JEREMI 1:3
18.02.2024 20:00 1. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) SportCentrum JEREMI 3:1
13.02.2024 23:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
12.02.2024 20:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Braník 0:3
15.01.2024 19:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Sportcentrum Step 3:0
12.01.2024 18:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1
10.01.2024 21:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
08.01.2024 20:30 2. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Braník 3:2
13.12.2023 20:30 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Sportcentrum Step 3:0
11.12.2023 19:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Sportcentrum Step 3:1
04.12.2023 18:00 3. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) SportCentrum JEREMI 3:0
03.12.2023 13:00 3. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) Hamr Braník 3:2
01.12.2023 00:10 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) 3:S
27.11.2023 19:00 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 3:0
24.11.2023 17:00 4. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Hamr Braník 3:0
21.11.2023 17:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:0
29.10.2023 11:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 2:3
18.10.2023 20:00 3. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 0:3
13.10.2023 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 1:3
08.10.2023 18:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.09.2023 19:30 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
15.09.2023 19:30 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) Hamr Braník 3:2
12.09.2023 19:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Badminton Arena Skalka 0:3
11.09.2023 17:00 3. Koťátka (E. Culková, J. Culek) BB Arena Letňany 0:3

Platební metody

Platební metody