Image 1

Kristína Bačová (29 let)

ID: 22504

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 7 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

61 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Ňuň… Ive… Bož… Kik… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:S 43 0 88
2 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 83
3 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
1:3
3:2
3:S 21 0 66
4 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
0:3
2:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

55 bodů
48. místo (41. místo v mužích)
>|< Bož… Kik… Zde… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
47 0 77
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:2
3:S
30 0 60
3 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
1:3
3:1 3:S 25 0 55
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
2:3 1:3 3:S 16 0 46
5 .
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

56 bodů
51. místo (43. místo v mužích)
Uje… IT… PIA… Nix… Kik… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 95
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:0 3:1 3:1 35 0 80
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3
3:1
2:3 17 0 62
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 1:3
1:3
3:0
17 0 62
5 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3 1:3 3:2
0:3
11 0 56

6 . Úroveň B

64 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
Zde… Kik… Lob… Lib… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 56
4 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39
5 . 0:3 S:3
1:3
2:3 6 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.01.2017 19:30 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 1:3 Komentáře
22.01.2017 20:00 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.01.2017 21:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.12.2016 20:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sportcentrum Step 3:1
19.12.2016 20:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.12.2016 19:00 6. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
13.11.2016 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Sportcentrum Step 3:2
11.11.2016 18:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Sportcentrum Step 1:3
10.11.2016 17:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.11.2016 19:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 0:3
31.10.2016 19:00 6. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) 3:0
23.10.2016 13:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3
11.10.2016 18:30 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
6. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S
5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím