Daniel Nahodil

Daniel Nahodil (28 let)

ID: 27831

Praha

  • 67 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 21 / 7 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

31 bodů
44. místo (33. místo v mužích)
Nez… Žlu… Zde… Sta… Tim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:0
3:0
3:1
22 0 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
3:2
3:S
16 0 46
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 40
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 0 31

4 . Úroveň A

43 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
PIA… Uje… Ver… Tim… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:S
3:S
3:0
20 0 56
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
2:3
3:S
3:2
13 0 49
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3 3:2 3:1 3:2 13 0 49
4 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
S:3
S:3
1:3 3:0 7 0 43
5 .
0:3
2:3
2:3 0:3 4 0 40

4 . Úroveň A

84 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Big… Uje… Tim… Dám… Tra… RB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0 3:1 3:S 47 0 107
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
3:1 3:2
3:0
3:S 34 0 94
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3 1:3
3:2
3:2 3:S 24 0 84
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 2:3
2:3
3:1 3:S 23 0 83
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
2:3 1:3 3:S 15 0 75
6 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Tim… 2RUN Ful… Zaj… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:2
3:0
3:2
3:1
42 0 87
2 .
2:3
3:S
3:0
3:1
38 0 83
3 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
0:3 S:3 3:0 3:0 26 0 71
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3
0:3
0:3 3:2 13 0 58
5 .
1:3
1:3
0:3 2:3 8 0 53

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

80 bodů
39. místo (36. místo v mužích)
Tra… Tim… VŠE… Pet… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 93
2 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 0 80
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 69
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 0 58
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3
1:3
2:3
1:3
10 0 55

6 . Úroveň B

72 bodů
46. místo (41. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 0 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 0 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

7 . Úroveň C

75 bodů
46. místo (40. místo v mužích)
Tim… VEL… Mat… Bag… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:1
3:0
3:1 3:S 45 0 75
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 66
3 .
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

8 . Úroveň B

67 bodů
50. místo (43. místo v mužích)
Tim… Luk… slu… Laz… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 48
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
2:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3
0:3
3:0
15 0 30
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.09.2018 20:01 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3 Komentáře
24.09.2018 08:24 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) S:3 Komentáře
23.09.2018 18:15 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
13.09.2018 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.09.2018 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy S:3 Komentáře
30.08.2018 17:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) SportCentrum JEREMI S:3 Komentáře
13.08.2018 20:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
13.08.2018 20:30 4. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Hamr Braník 3:0
30.07.2018 19:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Hamr Braník 3:2
30.07.2018 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 1:3
16.07.2018 20:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
10.07.2018 19:00 4. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
01.07.2018 13:00 5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
18.06.2018 20:00 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
18.06.2018 19:00 5. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 3:0
12.06.2018 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
28.05.2018 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
22.05.2018 19:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) SportCentrum JEREMI 3:0
17.05.2018 20:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 0:3
17.05.2018 19:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.04.2018 20:00 6. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
22.04.2018 20:00 6. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
22.04.2018 19:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 2:3
22.03.2018 19:30 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
22.03.2018 18:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
16.03.2018 17:00 7. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) SportCentrum JEREMI 3:1
28.02.2018 15:30 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) SportCentrum JEREMI 3:0
25.02.2018 21:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.02.2018 21:00 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.02.2018 19:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:S
6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) 3:S Komentáře
4. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím