Načítám…
Alexi Goubarev

Alexi Goubarev (39 let)

ID: 21279

Praha

tater - tetuji

Facebook profil

Webová stránka

  • 186 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 323 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 15 / 15 / 27) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

11 . Úroveň B

224 bodů
135. místo (126. místo v mužích)
O.Z. F.K. I.Z. P.D. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:2
3:0 3:s
3:S
24 14 278
2 .
Image 1
Filip Kratochvíl
2:3
3:0
3:2
3:S
20 11 271
3 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 253
4 .
Image 1
Petr Dolníček
s:3
2:3
0:3 s:s 0 -11 229
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3
S:3
S:3
s:s -2 -14 224

12 . Úroveň A

230 bodů
117. místo (109. místo v mužích)
J.L. A.G. T.H. J.Š. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
2:3 3:0
3:2
14 0 214
4 .
Image 1
Jiří Šimandl
0:3
1:3 0:3
3:1
7 -11 196
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 189

13 . Úroveň C

217 bodů
137. místo (129. místo v mužích)
L.N. J.K. A.G. P.R. M.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Novak
2:3 3:1
3:0
3:1
21 14 235
2 .
Image 1
Jarmila Kuličková
3:2 2:3 3:2
3:1
18 11 229
3 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3 3:2 3:1
3:2
17 0 217
4 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3
2:3 1:3
3:2
8 -11 197
5 .
Image 1
Markéta Reidingerová
1:3
1:3
2:3
2:3
6 -14 192

12 . Úroveň B

188 bodů
148. místo (139. místo v mužích)
K.S. V.H. P.B. D.S. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Světlý
3:1
3:0 3:0 3:S 26 14 240
2 .
Image 1
Vladan Hašek
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 229
3 .
Image 1
Petr Bárta
0:3 2:3
3:S
3:0 15 0 215
4 .
Image 1
David Skulina
0:3 2:3
S:3
3:2 7 -11 196
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 188

Letní sezóna 2018

15 . Úroveň B

52 bodů
206. místo (192. místo v mužích)
J.O. S.C. P.V. A.G. A.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Ondráček
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 75
2 .
Image 1
Stanislav Cáska
1:3
3:1
3:S
3:S
16 0 70
3 .
Image 1
Petr Velička
0:3 1:3 3:S 3:S 11 0 65
4 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3
S:3
S:3 S:S -2 0 52
5 .
Image 1
Adam Šoltys
S:3
S:3
S:3 S:S -2 0 52

12 . Úroveň C

58 bodů
161. místo (155. místo v mužích)
V.N. J.P. P.Č. M.Š. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Navrátil
3:0
3:0
3:S
3:S 22 0 82
2 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
3:1
3:2
3:S
14 0 74
3 .
Image 1
Pavel Čech
0:3
1:3
3:S 3:S 11 0 71
4 .
Image 1
Michal Šťastný
S:3
2:3
S:3 S:S 0 0 60
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3
S:3
S:3 S:S -2 0 58

9 . Úroveň B

93 bodů
149. místo (142. místo v mužích)
K.F. J.M. U.A. V.K. A.G. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Franta
3:0
3:2
3:1
3:S S:S 30 0 135
2 .
Image 1
Jan Mikeš
0:3 3:2 S:S 3:S 3:S 19 0 124
3 .
Image 1
Utkir Amrillaev
2:3
2:3 1:3 S:S S:S 0 0 105
4 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
1:3
S:S 3:1 S:S S:S -1 0 104
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 93
6 .
Image 1
Jan Bejkovský
S:S S:3 S:S S:S S:S -16 0 89

10 . Úroveň B

131 bodů
97. místo (93. místo v mužích)
A.G. J.Š. L.P. D.K. R.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Alexi Goubarev
3:2
3:2 3:S 3:0 41 0 131
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
2:3
3:1
3:S
3:S 35 0 125
3 .
Image 1
Lukáš Pernička
2:3
1:3
3:S
3:S
26 0 116
4 .
Image 1
Daniel Kasa
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 85
5 .
Image 1
Richard Votík
0:3 S:3
S:3
S:S -5 0 85

Jarní sezóna 2018

12 . Úroveň C

184 bodů
148. místo (143. místo v mužích)
K.F. A.G. J.D. P.Š. V.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Franta
3:2
3:2
3:0
3:2
40 0 190
2 .
Image 1
Alexi Goubarev
2:3
3:1 3:2 3:S 34 0 184
3 .
Image 1
Jiří Dubec
2:3
1:3
3:1
3:S 27 0 177
4 .
Image 1
Petr Šlaich
0:3
2:3
1:3
3:S 16 0 166
5 .
Image 1
Veronika Šťastná
2:3
S:3 S:3 S:3 4 0 154

11 . Úroveň B

171 bodů
163. místo (156. místo v mužích)
J.Č. P.H. R.U. J.J. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čambula
3:2 3:S 2:3 3:1 34 0 199
2 .
Image 1
Pavlína Havlíková
2:3 3:1 S:S 2:3 14 0 179
3 .
Image 1
Robin Ujfaluši
S:3 1:3 0:3 3:S 12 0 177
4 .
Image 1
Jakub Janhuba
3:2 S:S 3:0 S:S 12 0 177
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3 3:2 S:3 S:S 6 0 171

10 . Úroveň D

180 bodů
152. místo (145. místo v mužích)
J.N. R.K. P.B. J.Š. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Neubert
3:1
3:0
3:1
3:0
48 0 228
2 .
Image 1
Roman Krichebauer
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 217
3 .
Image 1
Petr Bulawa
0:3
1:3
3:2 3:S 21 0 201
4 .
Image 1
Jiří Šmejkal
1:3
1:3
2:3 3:0 21 0 201
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
0:3
0:3
S:3 0:3 0 0 180

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň A

168 bodů
157. místo (148. místo v mužích)
R.F. R.J. K.P. M.S. A.G. R.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
3:0
3:1
3:S
3:0
37 0 202
2 .
Image 1
Roman Jasenovec
3:0 3:0
S:S
3:S 3:2 31 0 196
3 .
Image 1
Karel Polák
0:3
0:3
3:0
2:3
3:2
20 0 185
4 .
Image 1
Michal Steiner
1:3
S:S
0:3
3:S
3:0 16 0 181
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
S:3
S:3
3:2
S:3
S:S 3 0 168
6 .
Image 1
Roman Gazárek
0:3
2:3
2:3
0:3 S:S 2 0 167

9 . Úroveň B

186 bodů
129. místo (123. místo v mužích)
L.J. M.M. P.T. R.U. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janšta
3:0 3:1 3:1 3:0 48 0 228
2 .
Image 1
Milan Materna
0:3 3:2
3:2
3:1 29 0 209
3 .
Image 1
Peter Tomaška
1:3 2:3 3:1 3:1 28 0 208
4 .
Image 1
Robin Ujfaluši
1:3
2:3
1:3 3:1 19 0 199
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 186

8 . Úroveň C

182 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
P.B. V.Š. U.A. V.J. A.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Barkáč
3:2
3:0
3:2
3:1 42 0 237
2 .
Image 1
Veronika Šťastná
2:3
3:0 S:S S:S 7 0 202
3 .
Image 1
Utkir Amrillaev
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 185
4 .
Image 1
Vladimír Janovský
2:3
S:S S:S S:S -11 0 184
5 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3 S:S S:S S:S -13 0 182

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2020 14:07 11. Ondřej Zeman S:3 Komentáře
21.09.2020 15:52 11. Igor Zsebik S:3 Komentáře
21.09.2020 12:10 11. Filip Kratochvíl S:3 Komentáře
03.09.2020 20:00 12. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:2
23.08.2020 17:00 12. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.08.2020 20:00 12. Jiří Šimandl Hamr Štěrboholy 3:1
19.08.2020 19:30 12. Zdeněk Randa Hamr Braník 3:0
04.08.2020 17:00 13. Jarmila Kuličková SportCentrum JEREMI 3:2
03.08.2020 17:00 13. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:1
25.07.2020 12:00 13. Libor Novak Badminton Arena Skalka 1:3
23.07.2020 17:00 13. Markéta Reidingerová Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.07.2020 00:10 12. Karel Světlý S:3
10.07.2020 17:00 12. Vladan Hašek 0:3
29.06.2020 18:30 12. David Skulina Badminton Arena Skalka 2:3
27.06.2020 18:00 12. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 0:3
01.10.2018 00:10 15. Petr Velička S:3
01.10.2018 00:10 15. Adam Šoltys S:S
27.09.2018 18:13 15. Stanislav Cáska S:3 Komentáře
27.09.2018 07:18 15. Jan Ondráček S:3 Komentáře
03.09.2018 00:10 12. Michal Šťastný S:S
30.08.2018 17:00 12. Pavel Čech Hamr Štěrboholy S:3
28.08.2018 17:00 12. Ján Puškár SportCentrum JEREMI S:3 Komentáře
25.08.2018 17:00 12. Vojtěch Navrátil SportCentrum JEREMI S:3
06.08.2018 07:19 9. Vojtěch Krňanský S:S
06.08.2018 07:19 9. Utkir Amrillaev S:S
18.06.2018 19:00 10. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
11.06.2018 19:00 10. Lukáš Pernička Badminton Arena Skalka 3:2
10.06.2018 17:00 10. Richard Votík 3:0
20.05.2018 10:00 12. Petr Šlaich Hamr Štěrboholy 3:2
18.05.2018 18:00 12. Jiří Dubec Badminton Arena Skalka 3:1
04.05.2018 18:00 12. Karel Franta Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
02.05.2018 10:29 11. Jakub Janhuba S:S
25.04.2018 19:30 11. Jiří Čambula Hamr Braník 1:3
06.04.2018 19:00 11. Pavlína Havlíková Badminton Arena Skalka 3:2
15.03.2018 19:00 10. Jan Neubert Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.03.2018 21:00 10. Jiří Šmejkal Hamr Braník 0:3
04.03.2018 13:00 10. Roman Krichebauer Hamr Braník 0:3 Komentáře
01.02.2018 09:31 10. Roman Gazárek S:S
18.01.2018 16:00 10. Karel Polák Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
23.12.2017 11:00 9. Milan Materna Hamr Braník 1:3
16.12.2017 15:00 9. Robin Ujfaluši 1:3
13.12.2017 11:00 9. Luboš Janšta SportCentrum JEREMI 0:3
09.12.2017 11:00 9. Peter Tomaška Hamr Štěrboholy 1:3
01.12.2017 10:20 8. Veronika Šťastná S:S
01.12.2017 10:20 8. Vladimír Janovský S:S
01.12.2017 10:20 8. Utkir Amrillaev S:S
23.11.2017 20:00 8. Pavel Barkáč Sportcentrum Step 1:3
9. Jan Bejkovský S:S
12. Veronika Šťastná 3:S
10. Roman Jasenovec S:3
9. Jan Mikeš S:3
10. Michal Steiner S:3 Komentáře
10. Daniel Kasa 3:S
10. Radek Fidrant S:3 Komentáře
10. Petr Bulawa S:3
9. Karel Franta S:3
11. Robin Ujfaluši S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím