Lukáš Klíma

Lukáš Klíma (25 let)

ID: 24080

Praha

  • 124 zápasů

    od roku 2016
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 13 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 124
    Zápasů v lize ( 64 / 55 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

63 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
>|< Luk… Jež… PIA… Pif… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
15 63
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 3:0
3:S
13 61
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:S
5 53
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 0:3
3:S
5 53
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 48

5 . Úroveň A

58 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
>|< Ver… eL… Nix… Nep… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:0
22 58
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0
3:1
16 52
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
2:3
S:S
3:0 7 43
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
S:S
3:0
4 40
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 37

3 . Úroveň A

50 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Fal… Non… Pos… Vou… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2
3:0
3:0
3:0 22 70
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
3:0
3:0
3:0
20 68
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
2:3
2:3 4 52
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
3:2
S:S
2 50
5 . 0:3
0:3
3:2
S:S
2 50

4 . Úroveň B

58 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
LeM… >|< Jež… Jež… Mat… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 24 66
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 16 58
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 52
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 3:2 3:0 10 52
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 42

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň B

109 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Non… Jež… Tea… >|< Big… B. zápasy Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
3:0
3:1
3:1
3:0
48 138
2 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3
3:1 3:2 3:2 29 119
3 .
1:3
1:3 3:1 3:0 28 118
4 .
1:3
2:3 1:3 3:1 19 109
5 .
0:3
2:3 0:3 1:3 6 96

4 . Úroveň B

125 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
>|< Lei… Křu… eL… Nix… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 50 125
2 . 0:3 3:0 3:0 3:1 37 112
3 . 0:3 0:3 3:2
3:2
18 93
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 92
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 1:3
2:3
1:3 8 83

3 . Úroveň A

94 bodů
30. místo (27. místo v mužích)
Oře… Tea… Sma… Big… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:1
3:1 2:3 3:1 37 127
2 .
1:3
3:2 3:2 3:0 33 123
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 122
4 . 3:2 2:3 0:3 3:1 24 114
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 4 94

4 . Úroveň A

116 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
>|< Lei… Hov… Ver… IT… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:2
3:2
3:S 41 116
2 .
0:3
3:1
3:0 3:1 35 110
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
1:3
2:3
3:S 20 95
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
0:3
3:2
1:3 15 90
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3 1:3 S:3 3:1 13 88

Podzimní sezóna 2017

3 . Úroveň A

98 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Vou… Big… Ene… Jan… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 138
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 31 121
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:1 24 114
4 .
Jana Ryšánková (J. Ryšánková + P. Čech)
0:3 2:3 2:3 3:1 19 109
5 . 2:3 0:3 1:3 1:3 8 98

4 . Úroveň A

119 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
>|< Pif… PIA… eL… Admi B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:0
3:S 3:S 44 119
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
1:3 3:0 3:S 3:S 35 110
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 3:S 3:S 20 95
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 85
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

3 . Úroveň A

104 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Big… Ene… Sma… Hon… >|< Fau… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
2:3
3:0 3:2 3:2 36 126
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0 1:3
3:S
30 120
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:2
S:3
3:1
3:0 S:S 22 112
4 . 0:3 0:3
1:3
3:0 3:S 20 110
5 . 2:3 3:1 0:3 0:3 1:3 14 104
6 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
2:3
S:3
S:S S:3 3:1 8 98

3 . Úroveň A

125 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
Tea… >|< Pos… IT… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 131
2 . 3:1
3:1
2:3 3:2 35 125
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 114
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:2 1:3 3:2 20 110
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3 10 100

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň A

105 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
>|< It´… Min… Srš… Nep… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S 3:1 45 105
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:0 3:0 3:S 38 98
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3
3:1
3:2
20 80
4 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 0:3
1:3
3:S 12 72
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3 S:3
2:3
S:3 6 66

3 . Úroveň A

81 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Fir… Fau… Tea… Spo… IT… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0 0:3 3:0 3:0 3:1 39 114
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 3:1 3:0 3:1 3:1 37 112
3 . 3:0 1:3 1:3 3:0 3:1 33 108
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 3:1 3:0 3:0 29 104
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 0:3 0:3 3:0 12 87
6 . 1:3 1:3 1:3 0:3 0:3 6 81

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

83 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Jež… >|< IT… ToZu Vou… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 106
2 . 2:3 3:2 0:3 3:S 23 83
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3 2:3 3:2 19 79
4 . 0:3 3:0 3:2 S:S 17 77
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 59

5 . Úroveň B

77 bodů
29. místo (25. místo v mužích)
>|< Pos… PIA… Uje… Ive… B. zápasy Celkem
1 .
2:3
3:0
3:1
2:3
32 77
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:2
0:3
3:0
3:S
32 77
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
0:3
3:1
24 69
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
0:3
3:0
S:S 10 55
5 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
3:2
S:3
1:3
S:S 6 51

4 . Úroveň A

66 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
Adé… Big… IT… Maš… It´… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:0
3:0 3:0 3:0
3:0
50 110
2 .
0:3
2:3 3:1 3:1 3:0 31 91
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:2 2:3 3:0
3:2
27 87
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 1:3 3:2 3:2 3:2 23 83
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3:0 15 75
6 .
0:3
0:3
2:3
2:3 0:3 6 66

4 . Úroveň A

79 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
Spo… ToZu >|< Vpl… Bro… B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:1 3:0 3:S 3:1 45 105
2 . 1:3 3:0 3:S 3:1 36 96
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2 19 79
4 . S:3 S:3
S:3
3:1 11 71
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3 1:3 2:3 1:3 10 70

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

80 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
Nez… >|< Pav… Nix… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 93
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0 35 80
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:1 3:1 30 75
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3 1:3
1:3
4 49

6 . Úroveň B

77 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
>|< Bož… Kik… Zde… MiM… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
47 77
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:2
3:S
30 60
3 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
1:3
3:1 3:S 25 55
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
2:3 1:3 3:S 16 46
5 .
S:3
S:3
S:3 S:3 0 30

6 . Úroveň B

57 bodů
49. místo (42. místo v mužích)
ToZu Jež… >|< eL… Žlu… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 3:0 3:0 46 76
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 67
3 . 2:3 1:3 3:S
3:1
27 57
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
0:3
S:3 3:0 13 43
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 1:3
1:3
0:3 4 34

7 . Úroveň B

64 bodů
43. místo (37. místo v mužích)
>|< Bau… Bad… Fos… Erka B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:0
49 64
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
3:0
3:1
3:0
37 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:0
23 38
4 . S:3
1:3
S:3 3:0 15 30
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 15

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň B

51 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
200+ Maš… ToZu It´… MAX >|< B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:0 3:1 47 92
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3 3:2 3:0 3:2 3:1 35 80
3 . 1:3 2:3 3:0
3:0
3:S 33 78
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3 0:3 0:3 3:0 3:1 19 64
5 . 0:3 2:3
0:3
0:3
3:0
13 58
6 . 1:3 1:3 S:3 1:3
0:3
6 51

5 . Úroveň A

75 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
>|< Nep… Vou… Sed… Bad… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:S 3:0
3:0
45 75
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3 3:S
3:0
3:0
40 70
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:S S:S -10 20
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
0:3
S:S S:S -10 20
5 .
0:3
0:3
S:S S:S -10 20

5 . Úroveň A

56 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
eL… Mat… >|< 2ST… OVČ… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 3:0 3:2 3:0 48 78
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
35 65
3 . 0:3
0:3
3:0
3:0
26 56
4 . 2:3 2:3
0:3
2:3
12 42
5 . 0:3
0:3
0:3
3:2
9 39

4 . Úroveň A

45 bodů
39. místo (32. místo v mužích)
Ňuň… PIA… Vou… Boj… >|< B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:S
3:0
3:S 42 87
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 86
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
1:3
3:0
3:S
25 70
4 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 55
5 . S:3
0:3
S:3
S:3
0 45

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň B

66 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
>|< Age… Waz… (P… KLi… B. zápasy Celkem
1 .
0:3
3:0
3:0
3:S 36 66
2 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
3:0
S:3
3:S
3:S 33 63
3 .
0:3
3:S
3:1
3:S 31 61
4 .
0:3
S:3
1:3
3:S 12 42
5 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

5 . Úroveň B

53 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Bro… eL… Del… Pot… >|< hel… B. zápasy Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:2
3:0
3:0
3:0
47 92
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:1 3:2 3:0 3:0 36 81
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3 3:0 3:0 3:0 35 80
4 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
0:3
2:3 0:3 3:0 3:0 23 68
5 .
0:3
0:3 0:3 0:3 3:S 8 53
6 .
0:3
0:3 0:3 0:3 S:3 0 45

4 . Úroveň B

62 bodů
39. místo (32. místo v mužích)
Spo… HoHo Ive… VJ's >|< B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
2:3
3:2 3:0 3:1 37 97
2 .
3:2
3:1
1:3
3:0
35 95
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
2:3 1:3
3:2
3:0
28 88
4 . 0:3
3:1
2:3
3:0
28 88
5 . 1:3
0:3
0:3
0:3
2 62

5 . Úroveň B

81 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Del… >|< 2XT… Sme… eL… B. zápasy Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
3:2 3:1 3:1 3:S 41 86
2 . 2:3 3:1
3:1
3:S 36 81
3 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
1:3 1:3 3:0 3:S 27 72
4 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
1:3
1:3
0:3 3:S 14 59
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.01.2019 19:10 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
17.01.2019 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Sportcentrum Step 3:2
10.01.2019 19:00 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
21.12.2018 18:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:1
19.12.2018 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 3:0
17.12.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
09.12.2018 10:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
02.12.2018 20:09 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S Komentáře
20.11.2018 19:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 0:3
19.11.2018 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:2
13.11.2018 19:30 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.10.2018 20:00 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
11.10.2018 19:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
10.10.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:2
10.10.2018 18:30 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0
22.05.2018 18:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.05.2018 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
14.05.2018 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 3:1
09.05.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
24.04.2018 20:00 4. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:0
23.04.2018 20:30 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) Hamr Braník 3:0
19.04.2018 19:30 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:1
10.04.2018 19:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 3:0
28.03.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
20.03.2018 18:30 3. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 1:3
18.03.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3
15.03.2018 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 1:3
19.02.2018 21:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.02.2018 20:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
07.02.2018 20:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
31.01.2018 20:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Badminton Arena Skalka 0:3
23.01.2018 20:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 2:3
16.01.2018 19:00 3. Jana Ryšánková (J. Ryšánková, P. Čech) Hamr Štěrboholy 1:3
08.01.2018 19:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
16.12.2017 16:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S
13.12.2017 20:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.12.2017 19:30 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:1
30.11.2017 20:00 3. HonDa (H. Pipek, D. Bukovský) Badminton Arena Skalka 0:3
16.11.2017 21:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 2:3
16.11.2017 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
08.11.2017 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3
06.11.2017 19:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 1:3
29.10.2017 17:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
25.10.2017 20:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:2
12.10.2017 21:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
10.10.2017 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
27.09.2017 20:00 4. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
19.09.2017 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 3:1
11.09.2017 21:30 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
28.08.2017 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
28.08.2017 18:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 1:3
17.08.2017 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
14.08.2017 20:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 0:3
14.08.2017 19:00 3. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Sportcentrum Step 1:3
22.05.2017 19:00 4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 0:3
11.05.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
09.05.2017 19:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Sportcentrum Step 2:3
27.04.2017 20:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
20.04.2017 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.04.2017 20:00 5. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
11.04.2017 19:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
29.03.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.03.2017 20:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 0:3
24.03.2017 18:00 4. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.03.2017 20:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Sportcentrum Step 2:3
13.03.2017 19:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Sportcentrum Step 0:3
28.02.2017 19:00 4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Sportcentrum Step 0:3
13.02.2017 20:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:2
08.02.2017 20:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 0:3
16.01.2017 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.01.2017 17:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
12.01.2017 19:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
08.01.2017 13:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
18.12.2016 18:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.12.2016 19:00 6. Kika & Mino (M. Kurilla, K. Bačová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
05.12.2016 20:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) 3:0 Komentáře
23.11.2016 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.11.2016 19:00 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) 1:3
09.11.2016 20:00 6. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 2:3
24.10.2016 19:30 7. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
16.10.2016 11:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.10.2016 14:00 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
27.09.2016 18:30 4. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.09.2016 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 1:3
06.09.2016 20:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 1:3
06.09.2016 19:00 4. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 1:3
23.08.2016 19:00 5. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) Hamr Štěrboholy 3:0
16.08.2016 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:2
10.08.2016 19:00 5. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
31.07.2016 20:00 5. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.07.2016 18:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
25.07.2016 19:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.07.2016 19:00 5. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.06.2016 14:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.05.2016 19:30 6. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
26.05.2016 19:00 6. (P)esa (J. Drahorád, A. Drahorádová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.05.2016 21:00 6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:0 Komentáře
28.04.2016 19:00 5. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) Hamr Braník 0:3
27.04.2016 19:30 5. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) SportCentrum JEREMI 0:3
21.04.2016 20:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
05.04.2016 21:00 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.03.2016 21:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Sportcentrum Step 1:3
14.03.2016 18:00 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.03.2016 15:30 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
05.03.2016 15:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.02.2016 19:00 5. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
16.02.2016 19:00 5.