Martin Lederer

Martin Lederer (44 let)

ID: 19258

Praha

  • 244 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 9 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 106
    Zápasů v lize ( 52 / 53 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

54 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
Bul… Pat… Non… Jež… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 3:0 3:0 12 66
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0 3:0 12 66
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0 54
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 0 54
5 . 0:3 0 54

2 . Úroveň A

64 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Nee… Bul… LeM… Dom… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:2 3:0 3:1 3:0 21 75
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3 3:0
3:2
2:3 14 68
3 . 0:3 0:3
3:S
3:1 10 64
4 .
Domička (V. Mičková + Z. Doležel)
1:3
2:3
S:3
3:0 9 63
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3 3:2 1:3 0:3 5 59

4 . Úroveň B

66 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
LeM… >|< Jež… Jež… Mat… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 24 66
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 16 58
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 52
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 3:2 3:0 10 52
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 42

Letní sezóna 2018

3 . Úroveň A

51 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
Nee… LeM… Vou… Ene… PIA… B. zápasy Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0 3:0
3:S
3:0
23 65
2 . 0:3 S:S 3:1 3:0 9 51
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 S:S
3:0
3:1 9 51
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
S:3
1:3
0:3
3:2
5 47
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 1:3
2:3
3 45

2 . Úroveň A

56 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Fir… Sou… Non… LeM… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0 3:0 20 68
2 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2
3:2
3:0 3:1 19 67
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
2:3
3:2
3:0
12 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:0 8 56
5 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 1:3
0:3
0:3 1 49

3 . Úroveň B

123 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
LeM… Pos… Jež… Ver… Bil… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 123
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 116
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 99
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 90
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 77

2 . Úroveň A

105 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Non… Fir… Nee… LeM… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
3:S
2:3
3:0
3:0
40 130
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
S:3
3:0
3:2
3:0 35 125
3 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:2
0:3 3:0 3:0 35 125
4 .
0:3
2:3
0:3 3:1 15 105
5 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3
0:3 0:3 1:3 2 92

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

111 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Sou… Fal… Nee… Tvo… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 3:2 3:1
3:0
42 147
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3 3:2 3:1 3:1 35 140
3 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 135
4 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 1:3 2:3 3:2 17 122
5 .
0:3
1:3 0:3 2:3 6 111

2 . Úroveň A

131 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Pat… Fir… LeM… Jež… Oře… B. zápasy Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:2
3:0
42 147
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0
3:S
40 145
3 . 1:3 0:3
3:0
3:1 26 131
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 0:3
0:3
3:2
13 118
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
S:3
1:3
2:3
6 111

2 . Úroveň A

129 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Aka… Fal… LeM… Nee… Non… B. zápasy Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:2 3:0 3:0
3:1
46 151
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 142
3 . 0:3 1:3 3:2
3:0
24 129
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 1:3 2:3
3:1
17 122
5 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
1:3
0:3
1:3
6 111

1 . Úroveň A

124 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
MiPa Lev… Fir… Fal… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:1 2:3 3:1 3:0 39 159
2 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3 3:1 3:1 3:0 37 157
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2 1:3 3:1 3:1 33 153
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3 1:3 1:3 3:1 17 137
5 . 0:3 0:3 1:3 1:3 4 124

Podzimní sezóna 2017

2 . Úroveň A

138 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Fal… LeM… Tea… Ran… Sma… B. zápasy Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:1 3:0 3:0 3:1 48 153
2 . 1:3 3:0 3:2
3:2
33 138
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 24 129
4 .
Ranhojiči (P. Kozák + M. Koleják)
0:3 2:3 1:3 3:2 15 120
5 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3
2:3
0:3 2:3 10 115

3 . Úroveň A

132 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
LeM… Ene… Squ… Hon… IT… Pos… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 2:3 3:0 42 132
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:S 3:0 3:0 30 120
3 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
0:3 3:1 S:S 3:0 3:0 25 115
4 . 1:3 S:3 S:S 3:0 3:1 17 107
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 0:3 0:3 0:3 3:1 16 106
6 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 94

2 . Úroveň A

120 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Adé… Fir… Non… LeM… Tea… B. zápasy Celkem
1 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:2
3:1
2:3
3:0 37 142
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3
3:2
3:1 3:0 37 142
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
2:3
3:0
3:1
30 135
4 .
3:2
1:3
0:3
2:3
15 120
5 . 0:3 0:3
1:3
3:2
11 116

1 . Úroveň A

124 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Non… LeM… B. zápasy Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:2 3:0 42 162
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1
3:2
3:1
35 155
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3
3:1
3:1
26 146
4 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
2:3
1:3
3:0
23 143
5 . 0:3
1:3
1:3
0:3
4 124

Letní sezóna 2017

2 . Úroveň A

99 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Mar… Bad… Non… LeM… Fir… B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:1
3:0 3:0 48 138
2 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 127
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
1:3
3:0
3:0
30 120
4 . 0:3
0:3
0:3
3:2 9 99
5 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
0:3 1:3
0:3
2:3 6 96

3 . Úroveň B

113 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
LeM… Squ… Luk… PIA… Admi B. zápasy Celkem
1 . 3:1
2:3
3:0 3:S 38 113
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
1:3 3:S
3:1
3:S 33 108
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
S:3 3:0 3:S 32 107
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
0:3 3:S 12 87
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 75

2 . Úroveň A

108 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Mar… Pat… Fal… LeM… Fau… B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:1
3:0
3:0
3:0 50 140
2 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3
3:1 3:0 3:0 39 129
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3
2:3
3:0 19 109
4 .
0:3
0:3
3:2
3:2 18 108
5 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 0:3 0:3 2:3 4 94

2 . Úroveň A

115 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Bul… Non… LeM… Pif… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:0 3:0 3:0 48 138
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
3:1
3:2
3:1
35 125
3 . 0:3
1:3
3:0 3:S 25 115
4 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3
2:3
0:3 S:S -1 89
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
1:3
S:3 S:S -3 87

Jarní sezóna 2017

2 . Úroveň A

114 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Mar… Fal… LeM… Tuc Admi B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 140
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 3:0 0:3 3:1 24 114
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 24 114
4 . 0:3 3:0 1:3 1:3 17 107
5 . 0:3 1:3 1:3 3:1 15 105

3 . Úroveň B

114 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
LeM… Big… Tea… Jež… Ene… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1 3:1 2:3 39 114
2 .
0:3
3:1 3:0 3:1 35 110
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 105
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
1:3 0:3 0:3 3:0 15 90
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2 1:3 0:3 0:3 11 86

2 . Úroveň A

109 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
MiPa Tuc Fal… LeM… Fau… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 142
2 . 0:3 3:2 3:1 3:2 29 119
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 116
4 . 0:3 1:3 2:3 3:0 19 109
5 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 94

2 . Úroveň A

114 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Bad… Non… LeM… Luk… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Badass (M. Finer + M. Pokorný)
3:1
3:0
3:0 3:0 50 140
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 129
3 .
0:3
1:3
3:2 3:0 24 114
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
0:3
2:3
3:1
15 105
5 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 92

Podzimní sezóna 2016

2 . Úroveň A

117 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Bul… Fal… LeM… Len… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:1 3:0 3:S 45 135
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:1 3:0 3:S 36 126
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 27 117
4 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
0:3 0:3 0:3 3:S 10 100
5 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 90

2 . Úroveň A

115 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Mar… Non… LeM… Luk… VEL… B. zápasy Celkem
1 .
MarLenka (M. Sotona + L. Přibylová)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 142
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:1
3:1
3:0
35 125
3 . 0:3
1:3
3:0 3:S 25 115
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0:3
1:3
0:3 3:S 12 102
5 .
VELKÁ MORAVA (P. Halátek + V. Špaňhel)
0:3
0:3
S:3 S:3 0 90

3 . Úroveň B

118 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
LeM… KZ… Sma… Ňuň… Maš… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0
3:1
3:S 43 118
2 . 2:3 3:1 3:1 3:S 36 111
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
0:3 1:3
3:2
3:1
22 97
4 .
1:3
1:3
2:3
3:2
17 92
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3
1:3
2:3
6 81

3 . Úroveň B

107 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Fal… Admi LeM… VJ's Len… B. zápasy Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:0
3:2
3:0
3:1 46 121
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
37 112
3 .
2:3
1:3
3:0 3:0 32 107
4 .
0:3
0:3 0:3 3:2 9 84
5 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
1:3
0:3
0:3 2:3 6 81

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2018 17:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) SportCentrum JEREMI 0:3
02.12.2018 19:00 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 3:1
30.11.2018 20:38 2. Domička (V. Mičková, Z. Doležel) 3:S Komentáře
29.11.2018 19:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
11.11.2018 19:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
26.10.2018 20:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:0
21.10.2018 20:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 3:0
09.10.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
07.10.2018 19:30 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0
01.10.2018 00:10 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
16.09.2018 20:30 3. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
16.09.2018 19:30 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Braník 3:0
10.09.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
02.09.2018 17:00 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 0:3
31.08.2018 07:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Děkanka 3:0
30.08.2018 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
30.08.2018 00:30 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 0:3
29.07.2018 20:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.07.2018 21:00 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
18.07.2018 20:30 3. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
18.07.2018 19:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
27.06.2018 20:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:1
26.06.2018 21:00 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 2:3 Komentáře
17.06.2018 20:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
17.06.2018 19:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.05.2018 20:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
27.05.2018 18:00 2. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 2:3
13.05.2018 20:30 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.05.2018 19:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 0:3
26.04.2018 20:30 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 0:3
26.04.2018 19:00 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Štěrboholy 1:3
13.04.2018 19:30 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.04.2018 20:00 2. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:1
25.03.2018 19:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
25.03.2018 18:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 3:2
18.03.2018 17:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.03.2018 19:30 2. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 0:3
25.02.2018 20:30 1. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 1:3
18.02.2018 20:30 1. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
18.02.2018 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
04.02.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
28.01.2018 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
21.01.2018 19:30 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:0
16.01.2018 20:30 2. Ranhojiči (P. Kozák, M. Koleják) Hamr Braník 3:2
09.01.2018 21:00 2. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.12.2017 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
20.12.2017 19:30 3. HonDa (H. Pipek, D. Bukovský) Hamr Braník 3:1
08.12.2017 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
07.12.2017 21:30 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 3:0
07.12.2017 20:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
27.11.2017 20:00 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 1:3
26.11.2017 17:00 2. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Braník 3:2 Komentáře
26.11.2017 17:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
05.11.2017 18:00 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.10.2017 20:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
29.10.2017 19:00 1. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.10.2017 20:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.10.2017 21:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.09.2017 11:00 2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) 3:2
26.09.2017 19:00 2. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.09.2017 19:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.09.2017 18:00 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 0:3
31.08.2017 19:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.08.2017 18:00 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Braník 3:0
13.08.2017 17:00 3. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 3:1
31.07.2017 19:00 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.07.2017 20:00 2. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 3:2
17.07.2017 19:00 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 0:3
11.07.2017 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) 3:2 Komentáře
25.06.2017 20:00 2. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:0
20.06.2017 20:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Braník 0:3
11.06.2017 20:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.05.2017 07:00 2. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 3:1
21.05.2017 20:00 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 1:3
09.05.2017 20:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 0:3
08.05.2017 20:00 2. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Braník 3:1
23.04.2017 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.04.2017 21:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3
20.04.2017 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
09.04.2017 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 3:1
30.03.2017 17:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3
26.03.2017 19:00 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
12.03.2017 20:00 2. Tuc (I. Efimov, A. Polishchuk) Hamr Braník 1:3
09.03.2017 20:00 2. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 3:0
26.02.2017 21:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:0
26.02.2017 20:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.02.2017 20:00 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 3:2
05.02.2017 20:00 2. Badass (M. Finer, M. Pokorný) Hamr Braník 0:3 Komentáře
30.01.2017 16:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) 1:3
19.01.2017 17:30 2. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Braník 3:0
12.01.2017 17:30 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) 1:3
22.12.2016 21:00 2. MarLenka (M. Sotona, L. Přibylová) Hamr Štěrboholy 0:3
22.12.2016 18:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.12.2016 19:30 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:0
23.11.2016 07:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 3:0
12.11.2016 20:00 3. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Braník 3:2
10.11.2016 17:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Sport Troja 3:1 Komentáře
27.10.2016 18:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 3:0
20.10.2016 17:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.10.2016 16:00 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 3:0
07.10.2016 07:00 3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 1:3 Komentáře
3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S
2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:S
3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S
2. VELKÁ MORAVA (P. Halátek, V. Špaňhel) 3:S
2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím