Pavlína Havlíková

Pavlína Havlíková (27 let)

ID: 23408

Praha

  • 157 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:30
    Často hraje od 18:30 v Hamr Štěrboholy
  • 14 /94
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 18 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

202 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Luk… paj… Jež… Piv… Pos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:s 3:1 12 14 206
2 . 3:1 3:2 11 11 202
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:s 6 0 186
4 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
s:3 1:3 s:3 3:2 6 -11 175
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3 2:3 2:3 5 -14 171

3 . Úroveň A

191 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Big… Tvo… paj… Tea… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:0
1:3
19 14 213
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3
3:1
S:3
3:0 14 11 205
3 .
2:3
1:3 1:3 3:0 11 0 191
4 .
0:3
3:S
3:1
S:S
10 -11 179
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
0:3 0:3
S:S
4 -14 170

4 . Úroveň B

194 bodů
13. místo (10. místo v mužích)
paj… Ene… Jež… Nez… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 194
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
3:1
3:2 3:1 19 3 182
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1
1:3
1:3 3:0 15 0 175
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 2:3 3:1 S:3 8 -11 157
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 153

3 . Úroveň A

179 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Tvo… LeM… Big… paj… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 217
2 .
2:3
3:0
3:S
3:S
21 11 212
3 .
1:3
0:3 3:2
3:S
12 0 192
4 . 1:3
S:3
2:3 3:0 10 -11 179
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 166

Letní sezóna 2019

2 . Úroveň A

158 bodů
11. místo (9. místo v mužích)
MiPa Fal… Piv… paj… Big… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3 3:1 3:1 3:0 20 14 194
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:1 2:3 3:1 3:2 19 11 190
3 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
1:3 3:2 3:1 1:3 13 0 173
4 . 1:3 1:3 1:3 3:1 9 -11 158
5 . 0:3 2:3 3:1 1:3 9 -14 155

3 . Úroveň A

168 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Big… paj… Luk… Paj… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1
3:S
24 14 178
2 . 1:3 3:2 3:2
3:S
17 11 168
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3 2:3 3:1
3:S
15 0 155
4 . 1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 139
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

2 . Úroveň A

156 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Fal… Aka… LeM… paj… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2 3:0 3:2 3:0 24 14 198
2 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 193
3 . 0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 174
4 . 2:3 0:3 0:3 3:2 7 -11 156
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 149

3 . Úroveň A

169 bodů
10. místo (10. místo v mužích)
Ber… paj… Ene… IT… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 180
2 . 0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 169
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:2 12 0 152
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 138
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 128

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

175 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
paj… Ene… Luk… Jež… MaM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 3:1 3:1 3:0 21 14 175
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2
3:S
2:3
3:0
20 3 163
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3
S:3
3:1 3:0 14 0 154
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:2 1:3 3:0 14 -11 143
5 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 126

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.01.2020 18:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:2
13.01.2020 18:30 3. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 3:1
30.12.2019 17:00 3. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Braník 1:3
27.12.2019 16:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.12.2019 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
06.12.2019 18:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Štěrboholy 1:3
25.11.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
21.11.2019 19:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
20.11.2019 19:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 3:0
18.11.2019 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
28.10.2019 17:36 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3 Komentáře
21.10.2019 20:00 3. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
21.10.2019 19:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Štěrboholy 1:3
08.10.2019 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Badminton Arena Skalka 2:3
29.09.2019 19:30 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3
17.09.2019 18:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 1:3
12.09.2019 18:30 2. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 1:3
09.09.2019 18:30 2. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 3:1
31.08.2019 10:00 3. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Štěrboholy 3:2
28.08.2019 17:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI 3:2
19.08.2019 19:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 1:3
23.07.2019 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3
22.07.2019 18:30 2. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Badminton Arena Skalka 0:3
18.07.2019 18:30 2. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Badminton Arena Skalka 3:2
15.07.2019 18:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Badminton Arena Skalka 0:3
24.06.2019 19:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
18.06.2019 19:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:0
11.06.2019 19:30 3. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 0:3
23.05.2019 18:30 4. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 3:0
20.05.2019 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
07.05.2019 20:30 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Sportcentrum Step 3:1
06.05.2019 19:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 3:1
3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
3. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím