No photo

Lucie Průšová (34 let)

ID: 24187

Praha

  • 107 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Hamr Braník
  • 17 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 107
    Zápasů v lize ( 59 / 48 / 0) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

3 . Úroveň A

48 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Tvo… Big… Luk… Tea… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 3:1 3:0 12 60
2 . 3:1 3:0 11 59
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3 1 49
4 . 0 48
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3 0 48

4 . Úroveň A

58 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Jež… Big… Ene… Nik… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 0:3 3:1
3:S
16 58
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 16 58
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0 0:3 2:3
3:S
13 55
4 . 1:3 2:3 3:2 3:2 11 53
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
2:3 2 44

4 . Úroveň B

52 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
LeM… >|< Jež… Jež… Mat… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:0 24 66
2 . 0:3 3:2 3:0 3:0 16 58
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 2:3 2:3 3:0 10 52
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
0:3 0:3 3:2 3:0 10 52
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 42

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

51 bodů
15. místo (15. místo v mužích)
Ber… Jež… IT… Ver… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 58
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:1 3:2 3:1 15 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
1:3 3:2 3:0 12 48
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 2:3 3:1 9 45
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 38

3 . Úroveň A

49 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
Pos… Tea… Big… Jež… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:0
3:0 23 65
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
18 60
3 .
0:3
0:3 3:1 3:0 11 53
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
0:3 1:3 3:0 7 49
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
S:3
0:3 0:3 0 42

3 . Úroveň B

99 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
LeM… Pos… Jež… Ver… Bil… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 123
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 116
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 99
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 90
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 77

4 . Úroveň A

104 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Jež… Luk… Uje… PIA… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 3:0 3:2 3:0 44 104
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 3:0 3:0
3:1
41 101
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 0:3
3:1
3:0
24 84
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3 0:3
1:3
3:2
15 75
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 66

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

83 bodů
37. místo (34. místo v mužích)
Vou… Nez… Křu… Luk… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 3:0 3:2 3:1 46 121
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
3:1
3:S 3:2 30 105
3 . 0:3
1:3
3:S 3:1 23 98
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 S:3 S:3 3:0 17 92
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 2:3 1:3 0:3 8 83

3 . Úroveň B

94 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Tvo… Sma… Non… Pos… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:1
3:2
3:1
3:0 44 134
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3
3:0
3:0
3:0 41 131
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
3:0
3:0
30 120
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
0:3
0:3
3:2 11 101
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3
0:3
2:3 4 94

4 . Úroveň A

109 bodů
20. místo (19. místo v mužích)
HoHo Jež… Hov… Křu… Bil… Spo… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:0
3:S 43 118
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 109
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
3:2
1:3 3:0
3:2
29 104
4 .
1:3
0:3 3:1 3:1 3:S 28 103
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:S 10 85
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 1:3
2:3
S:3 S:3 5 80

3 . Úroveň B

90 bodů
31. místo (29. místo v mužích)
Aka… Big… Pif… Pos… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 142
2 . 0:3 3:2
3:0
3:0 35 125
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
0:3 2:3 3:0 3:0 30 120
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
0:3
3:0
13 103
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 90

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

108 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Spo… Jež… IT… PIA… Uje… B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:1
3:0
3:0 46 121
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3 3:2 3:2 3:1 33 108
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 107
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3 0:3
3:0
17 92
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 1:3 0:3
0:3
2 77

5 . Úroveň B

95 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
Ňuň… Jež… Ver… Bil… Nix… B. zápasy Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1 3:1 42 102
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:2
3:0
3:1
35 95
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
2:3
3:2
3:0
30 90
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3
2:3
3:2
15 75
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
1:3
0:3
2:3
8 68

4 . Úroveň B

101 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
HoHo IT… Nez… Jež… Pav… B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
44 119
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:0 0:3 3:0 30 105
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
0:3 3:0
3:0
28 103
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:0 0:3 3:1 26 101
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 77

5 . Úroveň A

107 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Jež… Žlu… Nep… Ino… Two… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:0 3:S 47 107
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:1 3:1 3:S 34 94
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
25 85
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 1:3 0:3 3:S 12 72
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 60

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň A

77 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Fir… Sma… Ene… Jež… Pos… B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:1
3:2
2:3 3:0 37 97
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:2 3:1
3:0
35 95
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
2:3 3:1 3:1 30 90
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 1:3 1:3 2:3 17 77
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 71

5 . Úroveň A

88 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Jež… Vou… It´… Bož… Luc… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:S 3:2
3:1
3:0 43 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3 3:S
3:0
3:0
3:0
40 85
3 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 65
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
14 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
0:3 3:1
1:3
11 56

5 . Úroveň B

73 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Bro… Ňuň… Jež… Pav… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 91
2 .
1:3
3:0
3:1
3:2 35 80
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 73
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 2:3 0:3
1:3
6 51

6 . Úroveň A

78 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
Jež… Luc… Mat… MAD… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 78
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 69
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 60
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 43
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 30

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

59 bodů
44. místo (38. místo v mužích)
eL… It´… Jež… Bor… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 69
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
3:S
1:3 3:0 3:S 35 65
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 3:1
3:2
3:2 29 59
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 44
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 S:3 2:3
S:3
4 34

5 . Úroveň B

51 bodů
50. místo (43. místo v mužích)
Spo… Ano… PIA… Del… Jež… B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
3:0 3:S 3:0 36 81
2 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:0
0:3
3:S
3:1 34 79
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
2:3
3:2 26 71
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3
S:3
3:2
3:0 22 67
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 1:3 2:3 0:3 6 51

6 . Úroveň B

67 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
ToZu Jež… >|< eL… Žlu… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 3:0 3:0 46 76
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 67
3 . 2:3 1:3 3:S
3:1
27 57
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
0:3
S:3 3:0 13 43
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 1:3
1:3
0:3 4 34

7 . Úroveň D

62 bodů
44. místo (38. místo v mužích)
Jež… Smr… Moť… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0
3:0
3:S
47 62
2 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
0:3
3:1
3:S
28 43
3 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
0:3
1:3
3:S
16 31
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
0 15

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň B

63 bodů
41. místo (33. místo v mužích)
Del… Uje… Ňuň… Jež… IT… 2XT… B. zápasy Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
3:1
2:3
3:0 3:0 3:S 40 85
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:0
3:2
3:0 3:S 37 82
3 .
3:2
0:3 3:0 3:2 3:S 32 77
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
2:3
0:3 3:2 3:S 18 63
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 2:3 2:3 3:S 14 59
6 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

6 . Úroveň B

81 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Jež… PF… 2ST… Lůď… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0
3:0
3:0 51 81
2 .
PF Michelin (M. Šporcl + P. Faix)
0:3
3:0
3:0
34 64
3 .
0:3
0:3
S:S -7 23
4 . 0:3
0:3
S:S -7 23

5 . Úroveň A

55 bodů
41. místo (33. místo v mužích)
Vou… Nix… IT… Jež… Waz… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
3:0
3:0
3:S
49 94
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:2
3:0
3:S
32 77
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 72
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
0:3 0:3 3:S 10 55
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 45

6 . Úroveň B

66 bodů
39. místo (31. místo v mužích)
200+ Jež… KLi… J&M Lem… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0
3:S
49 79
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 66
3 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 0:3 3:0 3:S 23 53
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
10 40
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2018 19:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
05.12.2018 19:30 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 0:3
28.11.2018 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
26.11.2018 20:25 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
14.11.2018 19:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0
09.11.2018 18:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Štěrboholy 3:1
23.10.2018 19:30 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
10.10.2018 20:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0
10.10.2018 19:30 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 2:3
09.10.2018 19:30 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
19.09.2018 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
17.09.2018 20:30 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
17.09.2018 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
11.09.2018 20:00 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
27.08.2018 19:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
22.08.2018 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
16.08.2018 19:30 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
14.08.2018 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.07.2018 18:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 1:3 Komentáře
18.07.2018 19:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
16.07.2018 19:30 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
09.07.2018 19:30 3. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
27.06.2018 20:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:2
21.06.2018 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0
20.06.2018 20:30 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
20.06.2018 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:2
27.05.2018 18:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
20.05.2018 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 2:3
10.05.2018 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
07.05.2018 19:00 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) Hamr Braník 1:3
30.04.2018 18:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 2:3
24.04.2018 19:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.04.2018 18:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3
11.04.2018 19:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 0:3
26.03.2018 19:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
23.03.2018 19:00 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) Hamr Braník 3:0
20.03.2018 20:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
18.03.2018 19:30 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.03.2018 20:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:1
28.02.2018 20:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.02.2018 19:30 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
16.02.2018 17:30 3. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 0:3
10.02.2018 12:30 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 0:3
31.01.2018 20:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 2:3
29.01.2018 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
25.01.2018 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1
04.01.2018 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:2
21.12.2017 20:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
20.12.2017 19:30 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 1:3
11.12.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.12.2017 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
27.11.2017 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
12.11.2017 12:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
12.11.2017 11:30 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 1:3
06.11.2017 18:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 3:1
20.10.2017 20:00 5. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:0
18.10.2017 19:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
10.10.2017 19:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1
29.05.2017 19:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 1:3
22.05.2017 20:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 2:3
22.05.2017 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
08.05.2017 11:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Sportcentrum Step 3:2
23.04.2017 11:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:0
21.04.2017 20:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:2
12.04.2017 19:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
09.04.2017 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
23.03.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 3:1
23.03.2017 17:30 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.03.2017 18:00 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 2:3
17.03.2017 17:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0
23.02.2017 17:30 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Braník 3:0
11.02.2017 10:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:0
05.02.2017 10:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1
05.02.2017 09:30 6. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:1
22.01.2017 17:30 6. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 3:1
20.01.2017 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:2
19.01.2017 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
15.01.2017 17:00 6. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.12.2016 19:30 5. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 1:3
11.12.2016 17:00 5. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 0:3
11.12.2016 16:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 2:3
08.12.2016 19:00 5. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) SportCentrum JEREMI 0:3
28.11.2016 19:00 6. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) 1:3
25.11.2016 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1
10.11.2016 19:00 6. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) 3:1
03.11.2016 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.10.2016 20:00 7. SmraďochTeam (J. Hřídel, V. Klingerová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.10.2016 19:00 7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) 3:0
26.05.2016 17:30 5. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) SportCentrum JEREMI 0:3
16.05.2016 20:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 0:3
16.05.2016 19:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
12.05.2016 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 2:3 Komentáře
30.04.2016 11:00 6. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.04.2016 20:30 6. PF Michelin (M. Šporcl, P. Faix) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.04.2016 20:00 6. Lůďové (E. Berousek, L. Pazderníková) Hamr Braník 3:0
22.03.2016 19:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Sportcentrum Step 0:3
16.03.2016 18:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 0:3
13.03.2016 18:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.02.2016 20:00 6. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník 3:0
15.02.2016 18:30 6. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
14.02.2016 11:00 6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
5. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:S
6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:S
5. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) 3:S
7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) 3:S
5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím