Image 1

Martin Dulák (26 let)

ID: 24233

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2016
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 28 / 14 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň A

40 bodů
57. místo (48. místo v mužích)
Bau… Lob… HRO… Del… Vln… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3 S:3
S:3
3:S 10 0 40
5 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

67 bodů
40. místo (34. místo v mužích)
Spo… Ano… PIA… Del… Jež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
3:0 3:S 3:0 36 0 81
2 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:0
0:3
3:S
3:1 34 0 79
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
2:3
3:2 26 0 71
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3
S:3
3:2
3:0 22 0 67
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 1:3 2:3 0:3 6 0 51

6 . Úroveň A

63 bodů
40. místo (34. místo v mužích)
Del… Ars… Mat… MiM… Sme… Lob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:S
3:0 3:S 3:1 3:0 33 0 63
2 .
S:S
3:2 3:S 3:0 3:0 31 0 61
3 . 0:3 2:3
3:S
3:2
3:0
28 0 58
4 . S:3 S:3
S:3
S:S 3:0 6 0 36
5 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
1:3 0:3
2:3
S:S S:S -3 0 27
6 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 26

5 . Úroveň B

48 bodů
55. místo (47. místo v mužích)
Ene… Mim… IT… ToZu Del… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:0
3:1
3:2
44 0 89
2 .
1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 75
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
3:1 0:3 3:2 20 0 65
4 .
1:3
0:3
3:0 S:S 10 0 55
5 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
0:3
2:3 S:S 3 0 48

Letní sezóna 2016

4 . Úroveň A

82 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
PIA… Del… Ano… Dem… Nep… J&M Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
0:3
3:1
3:1
3:0
38 0 83
2 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
0:3 3:0
3:0
3:1 3:S 37 0 82
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:0
0:3
2:3
3:0
3:0
33 0 78
4 .
1:3
0:3
3:2
3:0
3:0
29 0 74
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
1:3
0:3
0:3
3:0 14 0 59
6 .
0:3
S:3
0:3
0:3
0:3 0 0 45

4 . Úroveň A

69 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
Spo… Ňuň… Del… Pav… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:S 3:0 3:0 45 0 90
2 . 2:3
3:S
3:1
2:3
29 0 74
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3
S:3
3:1 3:0 24 0 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 . 0:3
3:2
0:3
1:3
11 0 56

4 . Úroveň A

59 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
IT… Dem… Del… MAX Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3
3:0 S:S 14 0 59
4 . 0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
S:S
0:3
-5 0 40

4 . Úroveň B

71 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
VJ's Uje… Del… eL… hel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:1 3:1
3:0
39 0 84
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:2
3:2
3:2
3:1 38 0 83
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
1:3
2:3
3:2 3:1 26 0 71
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
2:3
2:3 3:1 21 0 66
5 .
0:3
1:3 1:3 1:3 6 0 51

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň B

85 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Del… Uje… Ňuň… Jež… IT… 2XT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
3:1
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 85
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:0
3:2
3:0 3:S 37 0 82
3 .
3:2
0:3 3:0 3:2 3:S 32 0 77
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
2:3
0:3 3:2 3:S 18 0 63
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 2:3 2:3 3:S 14 0 59
6 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň B

80 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
Bro… eL… Del… Pot… >|< hel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:2
3:0
3:0
3:0
47 0 92
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:1 3:2 3:0 3:0 36 0 81
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
0:3
2:3 0:3 3:0 3:0 23 0 68
5 .
0:3
0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 53
6 .
0:3
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

79 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Bru… Ano… Ňuň… Del… Age… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
2:3
3:0 3:2 35 0 95
2 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3
2:3
3:1
3:S 29 0 89
3 .
3:2
3:2
3:2
S:S 22 0 82
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
0:3
1:3
2:3
3:0 19 0 79
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
2:3 S:3 S:S 0:3 -1 0 59

5 . Úroveň B

86 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Del… >|< 2XT… Sme… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
3:2 3:1 3:1 3:S 41 0 86
2 . 2:3 3:1
3:1
3:S 36 0 81
3 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
1:3 1:3 3:0 3:S 27 0 72
4 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
1:3
1:3
0:3 3:S 14 0 59
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.12.2016 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
08.12.2016 19:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) SportCentrum JEREMI 3:0
29.11.2016 20:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0
28.11.2016 21:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 3:0
28.11.2016 20:00 6. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Štěrboholy 3:1
01.11.2016 09:21 5. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) S:S
24.10.2016 20:30 5. Mimioni (M. Zouhar, M. Konířová) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
24.10.2016 19:30 5. Energit (P. Kozák, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
20.10.2016 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) SportCentrum JEREMI 2:3
01.10.2016 12:09 4. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) 3:S
25.09.2016 10:00 4. Demapek (P. Kozák, D. Maršálová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.09.2016 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3
21.09.2016 18:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) 3:0
20.09.2016 19:00 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
11.08.2016 19:00 4. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Sportcentrum Step 3:1
11.08.2016 18:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0
01.08.2016 11:06 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) S:S
21.07.2016 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
21.07.2016 19:00 4. Demapek (P. Kozák, D. Maršálová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.07.2016 18:00 4. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Štěrboholy 3:0
30.06.2016 19:30 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2
30.06.2016 18:00 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 1:3
30.06.2016 07:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 2:3 Komentáře
07.06.2016 23:00 4. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) Sportcentrum Step 3:1
31.05.2016 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
26.05.2016 17:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) SportCentrum JEREMI 3:0
24.05.2016 18:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:1
18.05.2016 21:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 2:3 Komentáře
28.04.2016 21:00 5. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) Hamr Braník 3:0
28.04.2016 20:00 5. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) Hamr Braník 3:0
27.04.2016 19:30 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) SportCentrum JEREMI 3:0
26.04.2016 21:00 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.04.2016 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 1:3
30.03.2016 21:00 4. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) Sportcentrum Step 0:3
30.03.2016 21:00 4. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Sportcentrum Step 3:0
22.03.2016 20:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 2:3 Komentáře
10.03.2016 19:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) 1:3 Komentáře
24.02.2016 19:30 5. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) SportCentrum JEREMI 3:1
22.02.2016 20:00 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) SportCentrum JEREMI 3:1
09.02.2016 17:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) 3:2
6. Arsenal (J. Konečný, R. Dudešek) S:S Komentáře
6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) S:3
6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) S:3
6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) S:3 Komentáře
6. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) S:3 Komentáře
5. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3
5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3
5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 3:S
5. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím