Image 1

Miroslav Kořínek (38 let)

ID: 37098

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 22 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 16 / 3 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

4 . Úroveň B

160 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
IT… (Ho… Med… Pos… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 7 14 181
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:0 7 3 170
3 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
0 0 160
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0 -11 149
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0 -14 146

5 . Úroveň B

178 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Med… Bil… VEL… Vou… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2
3:0 3:S 3:S 24 14 178
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:1 3:2 3:0 20 11 171
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 1:3
3:S
3:1 13 0 153
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 2:3
S:3
S:S 0 -11 129
5 . S:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 125

6 . Úroveň A

150 bodů
33. místo (27. místo v mužích)
Pla… Med… Sve… Nep… Ana… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:0 3:2 3:0 20 14 154
2 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:1
3:0
3:1 S:3 19 11 150
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 133
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 1:3
1:3
3:0 11 -11 120
5 . 0:3 3:S
0:3
0:3 6 -14 112

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

108 bodů
33. místo (24. místo v mužích)
RYZ… Ver… Med… VEL… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
2:3
2:3
S:S
3:S
8 0 108
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 S:S
3:S
7 -11 96
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

116 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
Pos… Jež… PIA… Med… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 160
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:2
3:S
3:0
19 3 142
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 0 129
4 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -11 116
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 112

5 . Úroveň B

129 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
PIA… Med… Bil… Mis… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 129
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 116
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň A

99 bodů
36. místo (28. místo v mužích)
Med… Sta… The… Rak… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 93
3 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 73
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.12.2019 00:10 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
02.12.2019 00:10 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S
27.11.2019 19:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
06.11.2019 19:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:0
01.11.2019 08:15 6. Ananas (V. Jirsa, K. Klimešová) S:3
31.10.2019 18:30 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.10.2019 20:00 6. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
15.10.2019 20:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:1
01.10.2019 00:10 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:S
26.09.2019 19:05 5. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S Komentáře
23.09.2019 20:30 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3
16.09.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
01.09.2019 11:17 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) S:3 Komentáře
29.08.2019 11:12 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3 Komentáře
27.08.2019 21:45 4. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3 Komentáře
07.08.2019 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
28.07.2019 20:07 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
28.07.2019 19:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 3:1
22.07.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.07.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
23.06.2019 21:24 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
17.06.2019 19:00 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) SportCentrum JEREMI 3:0
13.06.2019 15:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:2
10.06.2019 20:00 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím