Lenka Soukupová

Lenka Soukupová (31 let)

ID: 20503

Praha

  • 141 zápasů

    od roku 2014
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 15 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 8
    Zápasů v lize ( 5 / 2 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

166 bodů
20. místo (4. místo v ženách)
Piv… Luk… Pos… Big… Boh… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0 3:s 13 14 207
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:s 6 11 197
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:s 6 0 186
4 . 0:3 3:s 6 -11 175
5 .
Bohemian Rhapsody (L. Soukupová + M. Pokorný)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 166

2 . Úroveň A

199 bodů
12. místo (2. místo v ženách)
Non… Nee… Tea… Boh… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
3:1
3:1
3:2
3:0
24 14 238
2 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
1:3
3:2
3:1 3:1 18 11 229
3 .
1:3
2:3
3:S
3:0 16 0 216
4 .
Bohemian Rhapsody (L. Soukupová + M. Pokorný)
2:3
1:3
S:3
3:0
10 -11 199
5 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3
1:3 0:3
0:3
1 -14 187

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

177 bodů
7. místo (1. místo v ženách)
Boh… Tea… Luk… Pos… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bohemian Rhapsody (L. Soukupová + M. Pokorný)
3:2
3:1
3:2
3:0
23 14 177
2 .
2:3
3:1 3:0 3:1 21 11 172
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3
1:3 3:1 3:2 13 0 153
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
0:3 1:3
3:1
9 -11 138
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3 2:3
1:3
4 -14 130

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.11.2019 01:01 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) S:3
07.11.2019 01:01 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:3
07.11.2019 01:01 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3
07.11.2019 01:01 3. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) S:3
24.10.2019 07:46 2. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) S:3 Komentáře
16.10.2019 18:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Štěrboholy 1:3
14.10.2019 17:30 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
09.10.2019 18:00 2. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.09.2019 09:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.09.2019 19:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
13.09.2019 18:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.09.2019 17:00 3. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím