Načítám…
Image 1

Zuzana Novotná (43 let)

ID: 17065

Praha

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (20/43)

  • 207 zápasů

    od roku 2012
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 59 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 9
    Zápasů v lize ( 7 / 2 / 0) 0 turnajů
  • 78%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

96 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Rak… MoKa Fre… Bro… Wak… Aje… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rakety v sukni (I. Pechová + Z. Novotná)
3:1 3:1 3:0 3:0 6 30 96 12:2
2 . 3:0 1:3 3:0 3 25 88 7:3
3 .
Freedom (T. Chumlen + M. Marková)
1:3 3:1 3:2 0:3 3 12 75 7:9
4 . 1:3 0:3 1:3 3:2
S:S
2 10 72 5:14
5 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 3:1 2:3 2:3 2 4 66 7:10
6 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:0
S:S
2 0 62 3:9

5 . Úroveň A

77 bodů
31. místo (9. místo v ženách)
Luc… Des… Rak… Bro… Gar… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:1
3:0
3:2
3:0
8 30 98 15:3
2 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3
3:1 3:0 3:1
3:S
6 25 91 12:5
3 .
Rakety v sukni (I. Pechová + Z. Novotná)
1:3
1:3 3:1 3:1
3:S
5 12 77 11:8
4 .
0:3
0:3 1:3 3:1
3:S
3 10 73 7:10
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
2:3 1:3 1:3 1:3 3:0 2 4 66 8:12
6 .
Repíci (R. Husák + E. Gergelová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 60 0:15

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2024 18:00 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) BB Arena Štěrboholy 3:1
23.05.2024 18:00 5. Freedom (T. Chumlen, M. Marková) BB Arena Štěrboholy 3:1
19.05.2024 20:00 5. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 3:0
19.05.2024 12:00 5. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) BB Arena Štěrboholy 3:0
01.05.2024 19:00 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) SportCentrum JEREMI 3:1
29.04.2024 19:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:1
28.04.2024 20:00 5. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Badminton Arena Skalka 1:3
26.04.2024 10:16 5. Repíci (R. Husák, E. Gergelová) 3:S Komentáře
14.04.2024 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody