Image 1

Robin Schweika (26 let)

ID: 25154

Praha

  • 84 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 84
    Zápasů v lize ( 49 / 33 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň A

91 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Pos… Pav… Ňuň… Luk… HoHo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 119
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:2 S:S 3:S 16 0 91
3 .
0:3
2:3 S:S 3:S 9 0 84
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
S:S S:S 3:S 0 0 75
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 75

5 . Úroveň A

101 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 0 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 0 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 0 79
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

4 . Úroveň B

77 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
HoHo IT… Nez… Jež… Pav… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
44 0 119
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:0 0:3 3:0 30 0 105
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
0:3 3:0
3:0
28 0 103
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:0 0:3 3:1 26 0 101
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 77

5 . Úroveň B

107 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Pav… PIA… MAD… Uje… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 0 107
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 3:0
3:1
3:S 36 0 96
3 . 0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 81
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 73
5 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 S:3 S:3
2:3
4 0 64

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

78 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
Ver… Pav… Kra… Mat… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
3:1 3:1 3:1 33 0 78
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:0 3:0 30 0 75
4 .
0:3
1:3 0:3
3:S
12 0 57
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 1:3 0:3
S:3
2 0 47

4 . Úroveň B

77 bodů
34. místo (30. místo v mužích)
Jež… Pos… HoHo Vou… Pav… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0
3:2
3:2 3:0 44 0 104
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:1
3:2
29 0 89
3 .
2:3
2:3
3:1
1:3 21 0 81
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3 1:3
1:3
3:1 19 0 79
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1 1:3 17 0 77

5 . Úroveň A

95 bodů
18. místo (15. místo v mužích)
Pav… It´… MAD… Mat… OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 67
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 60
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 47

4 . Úroveň B

75 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Squ… Ene… Vou… Pav… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:2
3:0
3:0
3:1
46 0 106
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
3:0
2:3
3:1
32 0 92
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
3:1 3:1 22 0 82
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
3:2
1:3
2:3
15 0 75
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
1:3
1:3
3:2
15 0 75

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň B

78 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
It´… Pav… PIA… Maš… eL… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
3:1 3:1 2:3 3:2 3:0 38 0 83
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
2:3
3:1
3:1
3:0
33 0 78
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:2
3:S 2:3
3:0
30 0 75
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
3:2
1:3
S:3 3:1 3:0 28 0 73
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 1:3 3:2 1:3 3:0 24 0 69
6 . 0:3
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 45

6 . Úroveň A

70 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
Pav… Hor… Nep… Bau… MAD… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 3:2 3:0 3:1
3:2
40 0 70
2 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
3:2
3:0 3:1
3:S
37 0 67
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
2:3
3:0 3:1
3:0
35 0 65
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 . 1:3 1:3 1:3
0:3
3:1 15 0 45
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
S:3
0:3
S:3
1:3 5 0 35

5 . Úroveň B

60 bodů
45. místo (38. místo v mužích)
Bro… Ňuň… Jež… Pav… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:0
3:1
3:2 35 0 80
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 0 73
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 2:3 0:3
1:3
6 0 51

5 . Úroveň B

79 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Vou… It´… Pav… Bož… Bau… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 89
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3
3:2
3:0 3:0 37 0 82
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:0
3:0 34 0 79
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3 0:3
0:3
3:0 15 0 60
5 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň B

75 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
Nez… >|< Pav… Nix… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 93
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0 35 0 80
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:1 3:1 30 0 75
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3 1:3
1:3
4 0 49

6 . Úroveň A

70 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Nix… Pav… Nep… HRO… Mat… Zul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
3:1
3:0
3:0
3:0
42 0 72
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2
2:3
3:0
3:0
3:0
40 0 70
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:2
3:0 3:1 3:0 38 0 68
4 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
0:3 0:3
3:0
10 0 40
5 .
0:3
0:3
1:3 3:0 S:S 8 0 38
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
S:S -4 0 26

5 . Úroveň B

62 bodů
43. místo (37. místo v mužích)
Kli… Bro… Vou… Pav… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
2:3
3:2
3:0
37 0 82
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
3:2
1:3
3:0 24 0 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
0:3 3:1 11 0 56

5 . Úroveň A

74 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Ive… It´… Pav… eL… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
3:1 2:3
3:1
3:2
35 0 80
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:0 2:3 3:0 32 0 77
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 0:3 3:2
3:1
29 0 74
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
3:2 2:3 3:1 26 0 71
5 .
2:3
0:3
1:3
1:3 8 0 53

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

73 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Pav… Lob… Boj… Sed… hel… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1
3:0
3:S 3:S
3:S
43 0 73
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
3:1
3:S 3:S 3:S 35 0 65
3 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3
1:3
3:S S:S S:S 2 0 32
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 22
5 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 18
6 .
S:3
S:3 S:S S:S S:S -12 0 18

4 . Úroveň A

60 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Spo… Ňuň… Del… Pav… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:S 3:0 3:0 45 0 90
2 . 2:3
3:S
3:1
2:3
29 0 74
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3
S:3
3:1 3:0 24 0 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 . 0:3
3:2
0:3
1:3
11 0 56

5 . Úroveň B

36 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
hel… Pav… Boj… Sed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 S:S 27 0 57
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3 S:S
3:S
6 0 36
3 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3 S:S S:S -14 0 16
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
S:S
S:3
S:S -14 0 16

5 . Úroveň B

52 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
IT… It´… Pav… Mat… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 3:0 3:1 48 0 78
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:1
3:1
3:0 37 0 67
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3 1:3
3:2
3:1 22 0 52
4 . 0:3
1:3
2:3
3:0
19 0 49
5 . 1:3 0:3 1:3
0:3
4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2018 09:31 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:S
10.01.2018 20:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
05.01.2018 18:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:2
19.12.2017 20:00 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.12.2017 18:00 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:0 Komentáře
12.12.2017 18:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.12.2017 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.12.2017 20:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
29.11.2017 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 0:3
28.11.2017 20:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.11.2017 18:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 1:3
05.11.2017 15:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.10.2017 20:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1
09.10.2017 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.10.2017 16:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
17.09.2017 13:00 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:1
11.09.2017 20:30 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
11.09.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.09.2017 19:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1
31.08.2017 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
18.08.2017 20:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:1
16.08.2017 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
15.08.2017 20:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3
31.07.2017 20:00 5. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0
25.07.2017 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0
13.07.2017 20:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Badminton Arena Skalka 3:1
13.07.2017 19:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
23.06.2017 17:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
21.06.2017 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 1:3
07.06.2017 20:00 4. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.06.2017 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
16.05.2017 19:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 1:3
15.05.2017 18:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:1
12.05.2017 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.05.2017 17:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.05.2017 16:00 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
01.05.2017 17:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:2
26.04.2017 20:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:1
25.04.2017 18:00 6. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) Hamr Štěrboholy 3:2
19.04.2017 20:00 6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Badminton Arena Skalka 3:0
05.04.2017 20:00 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
23.03.2017 19:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 1:3
23.03.2017 18:30 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.03.2017 20:30 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.03.2017 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.02.2017 19:00 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.02.2017 20:00 5. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Štěrboholy 3:0
09.02.2017 19:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.02.2017 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
22.01.2017 17:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:1
12.01.2017 18:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.01.2017 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 3:1
08.01.2017 13:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
01.01.2017 16:30 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.12.2016 18:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Výstaviště Holešovice 3:2 Komentáře
15.12.2016 20:00 6. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.12.2016 18:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
04.12.2016 19:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.11.2016 19:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
15.11.2016 20:00 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.11.2016 20:00 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.11.2016 17:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 1:3
16.10.2016 19:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:2
11.10.2016 20:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:2
10.10.2016 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
07.10.2016 18:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 0:3
12.09.2016 19:00 5. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.09.2016 19:00 5. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.08.2016 19:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
17.08.2016 19:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 0:3
11.08.2016 19:00 4. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) Sportcentrum Step 1:3
04.08.2016 19:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
01.08.2016 11:06 5. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) S:S
04.07.2016 17:30 5. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) 0:3
23.06.2016 19:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 1:3
15.06.2016 21:00 5. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:1
09.06.2016 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
05.06.2016 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
4. HoHo (J. Honek, L. Honková) 3:S
5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S
5. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) 3:S Komentáře
5. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) 3:S
5. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) 3:S
5. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím