Image 1

Tomáš Kozák (30 let)

ID: 27193

Praha

  • 34 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:30
    Často hraje od 20:30 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 34
    Zápasů v lize ( 18 / 14 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

114 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Sma… Ene… Oře… Lei… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 142
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1 2:3 3:0 28 0 118
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
1:3 3:1 3:1 24 0 114
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 22 0 112
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 94

2 . Úroveň A

111 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Pat… Fir… LeM… Jež… Oře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:2 3:1 3:2
3:0
42 0 147
2 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
2:3 3:0 3:0
3:S
40 0 145
3 . 1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 131
4 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3 0:3
0:3
3:2
13 0 118
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
S:3
1:3
2:3
6 0 111

3 . Úroveň A

127 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Oře… Tea… Sma… Big… >|< Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:1
3:1 2:3 3:1 37 0 127
2 .
1:3
3:2 3:2 3:0 33 0 123
3 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 122
4 . 3:2 2:3 0:3 3:1 24 0 114
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 4 0 94

4 . Úroveň B

110 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Tvo… Oře… Nez… Luc… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:0
3:2 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 110
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 102
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3
3:1
15 0 90
5 .
0:3
2:3
S:3
1:3
6 0 81

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň A

87 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Luk… Fau… Tea… Ňuň… Oře… Pla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2 3:1
3:S
3:S
3:S 40 0 115
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
2:3
3:2
3:0
3:0
3:S
38 0 113
3 . 1:3
2:3
3:S
3:1 3:S 30 0 105
4 .
S:3
0:3
S:3
3:1
3:S 17 0 92
5 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
S:3
0:3
1:3
1:3
3:S 12 0 87
6 .
Plašani (M. Plachý + L. Plachý)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 75

4 . Úroveň A

105 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Oře… Kol… IT… Fir… Bro… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:0
3:2 3:1
3:1
3:0 45 0 105
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0 32 0 92
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:2 2:3 3:1 29 0 89
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:1 26 0 86
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
0:3
3:2 0:3 2:3 12 0 72
6 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 11 0 71

4 . Úroveň B

84 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Ene… Admi Oře… Vou… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1
3:0
3:0 37 0 97
2 .
3:0
3:0
S:S
3:0
34 0 94
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
1:3
0:3
3:2 3:0 24 0 84
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
S:S 2:3 3:S 9 0 69
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
0:3
0:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

79 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Maš… Oře… eL… PIA… Pos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 88
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
2:3 2:3 3:0 3:0 34 0 79
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 3:2 2:3 3:S 23 0 68
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3 3:2
3:2
20 0 65
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
S:3 0:3 S:3
2:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2018 21:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
22.05.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
22.05.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
15.05.2018 21:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 3:1
11.04.2018 20:30 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
11.04.2018 20:00 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.04.2018 20:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 1:3
20.03.2018 18:30 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 3:1
20.03.2018 18:30 3. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 3:1
13.03.2018 20:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1 Komentáře
04.03.2018 17:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 2:3
27.02.2018 17:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.02.2018 20:30 4. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.02.2018 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.02.2018 20:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.05.2017 20:30 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.05.2017 19:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.05.2017 21:00 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
27.04.2017 20:30 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0
24.04.2017 20:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:1
24.04.2017 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:2
18.04.2017 20:30 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
18.04.2017 19:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.03.2017 18:00 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.03.2017 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.03.2017 16:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:0
06.03.2017 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
26.02.2017 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:0
20.02.2017 20:30 5. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 3:0
16.02.2017 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
07.02.2017 20:30 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 2:3
3. Plašani (M. Plachý, L. Plachý) 3:S
2. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) S:3 Komentáře
3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím