No photo

Milan Juřica (52 let)

ID: 19871

Praha

  • 97 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 85
    Zápasů v lize ( 44 / 37 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

3 . Úroveň B

106 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Pif… Kol… Adé… Big… Nez… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3
3:S
3:2
3:2 32 0 107
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:2
3:2
2:3
3:2
31 0 106
3 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
S:3
2:3
3:2
3:0
26 0 101
4 .
2:3
3:2
2:3
3:2
26 0 101
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
2:3
0:3
2:3
12 0 87

4 . Úroveň A

92 bodů
20. místo (18. místo v mužích)
Oře… Kol… IT… Fir… Bro… eL… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:0
3:2 3:1
3:1
3:0 45 0 105
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0 32 0 92
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:2 2:3 3:1 29 0 89
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:1 26 0 86
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
0:3
3:2 0:3 2:3 12 0 72
6 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 11 0 71

3 . Úroveň A

74 bodů
34. místo (28. místo v mužích)
Pif… 200+ Jež… ToZu Kol… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:S S:S 3:0 3:0 31 0 106
2 . S:3 1:3 3:1 3:0 26 0 101
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:S 3:1 3:0 S:S 14 0 89
4 . 0:3 1:3 0:3
3:2
11 0 86
5 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3 0:3 S:S
2:3
-1 0 74

4 . Úroveň B

101 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Kol… Nez… Ňuň… IT… Ive… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
2:3
3:1
3:0
37 0 97
3 .
1:3
3:2
1:3
3:1
24 0 84
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
1:3
3:1
3:1 24 0 84
5 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
0:3
1:3
1:3 4 0 64

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

77 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Jež… Pif… Ene… Bro… Kol… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 120
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3
3:1
3:0 3:1 39 0 114
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3
3:2
3:0
24 0 99
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 0 89
5 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
S:3
1:3
0:3
S:3
2 0 77

4 . Úroveň B

104 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Kol… IT… Bro… Nez… Maš… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:1
3:0
3:2
3:1
44 0 104
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
3:0 1:3 3:2 26 0 86
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 82
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
3:1
2:3
1:3 21 0 81
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
2:3
0:3
3:1 17 0 77

4 . Úroveň A

80 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Ene… Tea… VJ's Kol… It´… Ano… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 104
2 .
1:3
3:0 3:0 3:0 3:0 42 0 102
3 . 1:3 0:3
2:3
3:2 3:0 22 0 82
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3
0:3
3:2
1:3
3:S
20 0 80
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
0:3 2:3 3:1 1:3 14 0 74
6 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
0:3 0:3
S:3
3:1 11 0 71

4 . Úroveň B

90 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Jež… Maš… Kol… Bro… PIA… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 101
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3 3:2 3:0
3:1
35 0 95
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:2 2:3
2:3
3:0
30 0 90
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
3:2
3:1
20 0 80
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
0:3
1:3
4 0 64

Letní sezóna 2015

3 . Úroveň A

75 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Sch… Fal… Kol… OTe… Ano… VJ's Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
3:1
3:1
3:1
3:2
3:1
43 0 88
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:0
3:1
3:1
3:S
38 0 83
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
1:3
0:3
3:0
3:0
3:S
30 0 75
4 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
1:3
1:3
0:3
3:0
0:3
14 0 59
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3
1:3
0:3
0:3
3:S 13 0 58
6 .
1:3
S:3
S:3
3:0
S:3 12 0 57

3 . Úroveň B

72 bodů
15. místo (11. místo v mužích)
Bul… An… Kol… Maš… MaM… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:2 48 0 93
2 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
0:3
3:2
3:2
3:S
28 0 73
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 72
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 2:3 0:3
3:S
14 0 59
5 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
2:3
S:3
S:3
S:3
4 0 49

2 . Úroveň A

79 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Ban… Pir… Záp… Kol… Vou… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
3:0
2:3
3:0
3:0
43 0 103
2 .
0:3
3:1
3:2 3:1 31 0 91
3 .
Zápaďáci (R. Moravec + B. Holá)
3:2
1:3
3:2
3:1
31 0 91
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3 2:3
3:1
19 0 79
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
1:3
1:3
1:3
6 0 66

3 . Úroveň A

80 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Fal… Kol… SAB… VJ's Maš… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3
3:2
3:0
3:2
35 0 80
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:2 1:3
3:1
3:0
35 0 80
3 .
SABAT Slaný (J. Matějovský + O. Vlasany)
2:3
3:1 1:3 3:0 30 0 75
4 .
0:3
1:3
3:1 3:1 24 0 69
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
2:3
0:3
0:3 1:3 6 0 51

Jarní sezóna 2015

3 . Úroveň A

93 bodů
21. místo (16. místo v mužích)
Jež… zuz… Len… Kol… Ano… OTe… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:1 3:2 3:2 3:1 3:0 42 0 117
2 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
1:3 3:0 3:1 3:0 3:1 40 0 115
3 .
Lenochodi (V. Mičková + J. Luxemburg)
2:3 0:3 3:1 3:1 3:0 31 0 106
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3 1:3 1:3 3:1 1:3 18 0 93
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3 0:3 1:3 1:3
3:1
15 0 90
6 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
0:3 1:3 0:3 3:1
1:3
13 0 88

3 . Úroveň B

101 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Fil… Fal… Kol… An… A… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Filutové (O. Němeček + J. Pěkný)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 123
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 110
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:2 3:0 26 0 101
4 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
2:3
0:3
2:3
3:0
21 0 96
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

3 . Úroveň B

97 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Sch… zuz… Kol… MaM… Ňuň… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Schenck (P. Lukáš + L. Pavelek)
2:3
3:1
3:1
3:1
37 0 112
2 .
zuzana a roman (Z. Novotná + R. Moravec)
3:2
2:3
3:2
3:0
35 0 110
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
1:3
3:2
1:3
3:2 22 0 97
4 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
1:3
2:3
3:1
S:3
17 0 92
5 .
1:3
0:3
2:3
3:S
16 0 91

2 . Úroveň A

104 bodů
14. místo (11. místo v mužích)
Pir… Jež… Pin… Kol… Náz… Zápasy Pořadí Celkem
1 . 2:3 3:2 3:S 3:1 34 0 124
2 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2 3:0
S:3
3:1 33 0 123
3 .
Pink Suricates (L. Soukupová + Z. Soukup)
2:3 0:3
3:0
3:0 30 0 120
4 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
S:3
3:S
0:3
2:3 14 0 104
5 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
1:3 1:3 0:3 3:2 13 0 103

Podzimní sezóna 2014

3 . Úroveň B

105 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Kol… Fal… Zaj… Spo… Ňuň… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:1
3:S
3:1
3:0
45 0 105
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 99
3 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3
0:3
3:2
3:1
20 0 80
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
1:3
2:3 3:2 17 0 77
5 .
0:3
0:3
1:3
2:3 6 0 66

2 . Úroveň A

91 bodů
15. místo (12. místo v mužích)
Shu… Pin… Jež… Jíl… Pir… Kol… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Shuttlecock Bros (T. Gabík + M. Klubal)
3:1 1:3 3:2 3:0 3:0 38 0 113
2 .
Pink Suricates (L. Soukupová + Z. Soukup)
1:3 3:0 2:3 2:3
3:1
27 0 102
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:1 0:3 2:3 3:2 3:2 26 0 101
4 .
Jílováci (J. Konečný + M. Hanáček)
2:3 3:2 3:2 0:3 3:2 24 0 99
5 . 0:3 3:2 2:3 3:0 S:3 20 0 95
6 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
1:3
2:3 2:3 3:S 16 0 91

3 . Úroveň A

104 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Kol… Náz… Ano… Hod… PIA… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:0 3:2 3:1
3:1
44 0 104
2 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
0:3 3:2 3:1
3:0
33 0 93
3 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
2:3 2:3
3:1
3:0
32 0 92
4 .
Hodní rakeťáci (M. Nyklová + P. Nykl)
1:3 1:3
1:3
3:0
19 0 79
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
0:3
0:3
0:3
2 0 62

4 . Úroveň A

86 bodů
18. místo (14. místo v mužích)
Zaj… Kol… An… Vou… eL… Zápasy Pořadí Celkem
1 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:1
3:1
3:0 3:1 46 0 91
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
0:3
3:0
3:2 24 0 69
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
0:3
0:3
3:1 11 0 56
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
0:3
2:3 1:3 8 0 53

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2017 19:00 3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.05.2017 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
23.05.2017 07:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.05.2017 16:30 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.04.2017 19:30 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.04.2017 19:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 3:1 Komentáře
19.04.2017 18:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:0
18.04.2017 20:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
18.04.2017 19:30 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.03.2017 19:30 3. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
15.03.2017 07:00 3. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Štěrboholy 0:3
10.03.2017 15:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
19.02.2017 18:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:1 Komentáře
13.02.2017 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.02.2017 18:00 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
09.02.2017 18:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.01.2017 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.01.2017 18:30 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 1:3
13.12.2016 20:30 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.12.2016 19:30 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 3:1 Komentáře
12.12.2016 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.12.2016 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.11.2016 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
21.11.2016 19:00 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) 3:2 Komentáře
15.11.2016 19:00 4. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 1:3
05.11.2016 19:00 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
31.10.2016 19:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 3:2
25.10.2016 20:30 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 2:3
24.10.2016 20:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:0 Komentáře
13.10.2016 19:30 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
23.09.2015 21:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.09.2015 07:30 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.09.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3
06.09.2015 16:00 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Braník 1:3 Komentáře
30.08.2015 16:00 3. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.08.2015 13:00 3. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
25.08.2015 19:00 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:0
30.07.2015 19:00 2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) Hamr Štěrboholy 2:3
15.07.2015 08:00 2. Banzaaj (P. Černý, P. Stoklasová) 0:3 Komentáře
14.07.2015 18:00 2. Zápaďáci (R. Moravec, B. Holá) Hamr Braník 2:3
13.07.2015 19:00 2. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.06.2015 17:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:2
17.06.2015 17:00 3. SABAT Slaný (J. Matějovský, O. Vlasany) Hamr Štěrboholy 1:3
16.06.2015 20:30 3. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
11.06.2015 17:30 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
27.05.2015 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
27.05.2015 18:00 3. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Štěrboholy 1:3
13.05.2015 18:00 3. Lenochodi (V. Mičková, J. Luxemburg) Hamr Štěrboholy 1:3
11.05.2015 19:00 3. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 1:3
06.05.2015 17:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Štěrboholy 3:1
30.04.2015 12:00 3. A-team (P. Kopecký, M. Kopecká) 3:0
29.04.2015 18:00 3. Filutové (O. Němeček, J. Pěkný) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.04.2015 15:00 3. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Braník 3:2
15.04.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
25.03.2015 18:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:2
23.03.2015 18:30 3. zuzana a roman (Z. Novotná, R. Moravec) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
23.03.2015 17:30 3. Schenck (P. Lukáš, L. Pavelek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
04.03.2015 17:00 3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.02.2015 17:00 2. Pink Suricates (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.02.2015 18:00 2. Název týmu (P. Vykydal, A. Endlicher) 2:3
30.01.2015 18:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
28.01.2015 19:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
10.01.2015 12:30 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
04.01.2015 18:00 2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 2:3
16.12.2014 20:30 2. Shuttlecock Bros (T. Gabík, M. Klubal) Hamr Štěrboholy 0:3
05.12.2014 16:00 2. Jílováci (J. Konečný, M. Hanáček) Hamr Štěrboholy 2:3
04.12.2014 11:00 2. Pink Suricates (L. Soukupová, Z. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.11.2014 21:00 3. Název týmu (P. Vykydal, A. Endlicher) Sportcentrum Step 3:0
24.11.2014 17:00 3. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Sportcentrum Step 3:2
13.11.2014 21:00 3. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:1 Komentáře
10.11.2014 18:00 3. Hodní rakeťáci (M. Nyklová, P. Nykl) 3:1
31.10.2014 10:00 4. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.10.2014 21:00 4. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 1:3
21.10.2014 20:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.10.2014 18:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) 3:S Komentáře
3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) S:S
2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) S:3
2. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) 3:S Komentáře
3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) S:3 Komentáře
3. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) S:3 Komentáře
3. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) 3:S Komentáře
2. Piraňas (J. Tatýrková, L. Tenglerová) 3:S
3. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) 3:S Komentáře
4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím