Image 1

Tomas Leitner (29 let)

ID: 28769

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 16 / 12 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

112 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
Sma… Ene… Oře… Lei… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:0
3:0
3:0 3:0 52 0 142
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1 2:3 3:0 28 0 118
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
1:3 3:1 3:1 24 0 114
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 22 0 112
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 1:3 1:3 4 0 94

4 . Úroveň B

112 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
>|< Lei… Křu… eL… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 125
2 . 0:3 3:0 3:0 3:1 37 0 112
3 . 0:3 0:3 3:2
3:2
18 0 93
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 0 92
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 1:3
2:3
1:3 8 0 83

3 . Úroveň B

97 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Jež… Tvo… Vou… Lei… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0
3:2
3:1
3:S
43 0 133
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 0 125
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
1:3
S:S
3:S
11 0 101
4 . 1:3
0:3
S:S
3:S 7 0 97
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
1:3
S:3
S:3 2 0 92

4 . Úroveň A

110 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
>|< Lei… Hov… Ver… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:2
3:2
3:S 41 0 116
2 .
0:3
3:1
3:0 3:1 35 0 110
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
1:3
2:3
3:S 20 0 95
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
0:3
3:2
1:3 15 0 90
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3 1:3 S:3 3:1 13 0 88

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

101 bodů
23. místo (20. místo v mužích)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

4 . Úroveň B

74 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Vou… Fau… Luk… Nez… Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 0 112
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
3:1
1:3
3:0 3:1 37 0 112
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3
3:1
3:0 S:S 21 0 96
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
0:3 0:3 3:0 13 0 88
5 . 1:3 1:3 S:S 0:3 -1 0 74

5 . Úroveň B

76 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
eL… Lei… Min… Sve… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 76
2 . S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 76
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3
3:S
S:S 5 0 65
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3
S:3
S:S
-5 0 55
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:S S:S S:S
S:S
-20 0 40

4 . Úroveň A

84 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Sma… Admi Squ… Pif… Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 101
2 .
3:0
S:S
2:3
3:0
25 0 100
3 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1 S:S S:S
3:S
11 0 86
4 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
1:3
3:2
S:S 2:3 10 0 85
5 .
0:3
0:3
S:3
3:2 9 0 84

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.05.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3
15.05.2018 21:00 3. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 1:3
15.05.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
09.05.2018 20:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:1
26.04.2018 19:00 4. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:1
16.04.2018 19:00 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) SportCentrum JEREMI 3:0
10.04.2018 20:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 3:0
10.04.2018 19:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 0:3
26.03.2018 20:30 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.03.2018 17:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 1:3
26.02.2018 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
21.02.2018 20:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) 3:1 Komentáře
20.02.2018 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:1
07.02.2018 20:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.01.2018 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 3:0
30.01.2018 19:00 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) 3:S
19.01.2018 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.01.2018 19:00 5. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Badminton Arena Skalka 3:0
15.01.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
02.01.2018 10:20 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:S
27.12.2017 09:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
15.12.2017 18:00 4. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 1:3
07.12.2017 21:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
01.12.2017 10:20 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:S
01.12.2017 10:20 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:S
16.11.2017 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0
06.11.2017 20:30 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
30.10.2017 19:00 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.10.2017 20:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.10.2017 20:30 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:2
3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S Komentáře
4. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) S:3 Komentáře
3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím