Tomáš Bajer

Tomáš Bajer (27 let)

ID: 26243

Praha

  • 69 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 69
    Zápasů v lize ( 34 / 22 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

53 bodů
61. místo (50. místo v mužích)
MAD… Bož… Erka Ino… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
3:1 S:S 3:0 23 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 41
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 S:S 3:0 S:S 3 0 33
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + R. Kuchtová)
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 29

6 . Úroveň A

53 bodů
65. místo (52. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 0 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 0 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 0 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 0 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň A

56 bodů
61. místo (51. místo v mužích)
Nix… IT… Uje… Ňuň… Zde… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:1
3:1
2:3
3:0
3:S
39 0 99
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
38 0 98
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
1:3
2:3
3:0
3:S
25 0 85
4 .
3:2
1:3
3:2
3:0 S:S 22 0 82
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 68
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:S S:3 -4 0 56

6 . Úroveň B

85 bodů
36. místo (33. místo v mužích)
Bož… JiMa Nep… Admi Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3 3:0
3:S
3:0
40 0 85
2 . 3:2
2:3
3:S
3:0 36 0 81
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:2
0:3 3:0 22 0 67
4 .
S:3
S:3
3:0
S:3
13 0 58
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
0:3 0:3
3:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

63 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

6 . Úroveň A

73 bodů
46. místo (38. místo v mužích)
Bož… Ino… Kra… Drá… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:2
3:1 3:0 S:S 28 0 73
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 32
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 S:S S:S S:S -15 0 30
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 25

7 . Úroveň B

74 bodů
44. místo (36. místo v mužích)
Bož… 2RUN Kol… Dem… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

6 . Úroveň A

61 bodů
55. místo (45. místo v mužích)
Luc… eL… Lan… Bož… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
1:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3
S:3 3:1 S:3 11 0 56

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

65 bodů
43. místo (37. místo v mužích)
Squ… Bro… Cod… Bož… Hor… Vpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:0
3:2
3:1 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:1
3:1
3:S 3:S 34 0 79
3 .
2:3
1:3
3:0
3:S 3:S 31 0 76
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
1:3
0:3
3:S 3:S 20 0 65
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
S:3 S:3 S:3 S:3 3:S 8 0 53
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň A

65 bodů
45. místo (38. místo v mužích)
Jež… Vou… Bož… It´… Luc… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:2 3:S
3:1
3:0 43 0 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:0
3:S
3:0
3:0
40 0 85
3 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 0 65
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 0 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
2:3
0:3
3:1
14 0 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1 0:3
1:3
11 0 56

6 . Úroveň B

64 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Pos… Bož… Mat… Ner… Tlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:1 3:0
3:0
48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
3:1
3:1
3:S
34 0 64
3 . 1:3
1:3
3:0
3:0
30 0 60
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
0:3
S:3
0:3
S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

60 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Vou… It´… Pav… Bož… Bau… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 89
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3
3:2
3:0 3:0 37 0 82
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:0
3:0 34 0 79
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3 0:3
0:3
3:0 15 0 60
5 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2016

5 . Úroveň A

66 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Ňuň… Ive… Bož… Kik… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:S 43 0 88
2 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 83
3 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
1:3
3:2
3:S 21 0 66
4 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
0:3
2:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň B

60 bodů
46. místo (39. místo v mužích)
>|< Bož… Kik… Zde… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
47 0 77
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:2
3:S
30 0 60
3 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
1:3
3:1 3:S 25 0 55
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
2:3 1:3 3:S 16 0 46
5 .
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

63 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
Bož… Bau… Bor… OVČ… Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
1:3
3:1
S:3
3:0
26 0 41
3 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
1:3
3:2
3:0
26 0 41
4 .
0:3
3:S
2:3
3:1
25 0 40
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

7 . Úroveň C

52 bodů
52. místo (46. místo v mužích)
MiM… Bož… Nep… Pet… Bad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:0 49 0 64
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 52
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:0 28 0 43
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
S:3
0:3
0:3
3:1 11 0 26
5 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.06.2018 09:42 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
24.05.2018 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
23.05.2018 21:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, R. Kuchtová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.05.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.04.2018 18:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) S:3 Komentáře
03.04.2018 14:32 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) S:S
27.02.2018 21:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
25.02.2018 20:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 2:3
08.02.2018 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
30.01.2018 19:00 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:3
30.01.2018 19:00 5. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) S:3
22.01.2018 20:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
22.01.2018 20:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.01.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
02.01.2018 10:20 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:S
14.12.2017 21:30 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
11.12.2017 17:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Badminton Arena Skalka 3:0
04.12.2017 19:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
27.11.2017 21:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
22.11.2017 21:30 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
30.10.2017 20:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.10.2017 17:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 0:3
15.10.2017 21:00 6. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.05.2017 10:00 5. Codexis (J. Pospíšil, J. Michálek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.05.2017 20:30 5. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Štěrboholy 1:3
23.05.2017 20:30 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
29.04.2017 17:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3
27.04.2017 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.04.2017 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
21.04.2017 20:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3
27.03.2017 20:00 6. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
24.03.2017 17:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.03.2017 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
25.02.2017 10:30 5. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Braník 3:0
20.02.2017 19:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
17.02.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.02.2017 19:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Štěrboholy 0:3
29.01.2017 17:30 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.01.2017 20:00 5. Kika & Mino (M. Kurilla, K. Bačová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.01.2017 19:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.12.2016 20:00 6. Kika & Mino (M. Kurilla, K. Bačová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.12.2016 18:00 6. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.12.2016 20:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:2
25.11.2016 20:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) 3:1
24.11.2016 21:00 7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.11.2016 20:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
20.11.2016 19:30 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Braník 3:1 Komentáře
30.10.2016 18:00 7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 0:3
23.10.2016 18:00 7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 3:0
19.10.2016 21:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:0
16.10.2016 15:30 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
6. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 3:S Komentáře
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S Komentáře
7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) 3:S Komentáře
7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 3:S Komentáře
5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S
6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 3:S
5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) 3:S
5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3
5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) S:3 Komentáře
5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) S:3 Komentáře
6. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S Komentáře
5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) 3:S
5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) 3:S
6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3
6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3 Komentáře
6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) S:3 Komentáře
6. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím