Vladimíra Nováková

Vladimíra Nováková (46 let)

ID: 21622

Praha

  • 101 zápasů

    od roku 2015
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 101
    Zápasů v lize ( 58 / 43 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

79 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Squ… Bro… Cod… Bož… Hor… Vpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:0
3:2
3:1 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:1
3:1
3:S 3:S 34 0 79
3 .
2:3
1:3
3:0
3:S 3:S 31 0 76
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
1:3
0:3
3:S 3:S 20 0 65
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
S:3 S:3 S:3 S:3 3:S 8 0 53
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

72 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
Oře… Kol… IT… Fir… Bro… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:0
3:2 3:1
3:1
3:0 45 0 105
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0 32 0 92
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:2 2:3 3:1 29 0 89
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:1 26 0 86
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
0:3
3:2 0:3 2:3 12 0 72
6 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 11 0 71

5 . Úroveň B

91 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Bro… Ňuň… Jež… Pav… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:0
3:1
3:2 35 0 80
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 0 73
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 2:3 0:3
1:3
6 0 51

4 . Úroveň A

70 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Spo… ToZu >|< Vpl… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:1 3:0 3:S 3:1 45 0 105
2 . 1:3 3:0 3:S 3:1 36 0 96
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2 19 0 79
4 . S:3 S:3
S:3
3:1 11 0 71
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3 1:3 2:3 1:3 10 0 70

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň A

89 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Jež… Pif… Ene… Bro… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2
3:0
3:0
3:S
45 0 120
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3
3:1
3:0 3:1 39 0 114
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3
3:2
3:0
24 0 99
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 0 89
5 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
S:3
1:3
0:3
S:3
2 0 77

4 . Úroveň B

82 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Kol… IT… Bro… Nez… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:1
3:0
3:2
3:1
44 0 104
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
3:0 1:3 3:2 26 0 86
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 0 82
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
3:1
2:3
1:3 21 0 81
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
2:3
0:3
3:1 17 0 77

5 . Úroveň B

82 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Kli… Bro… Vou… Pav… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
2:3
3:2
3:0
37 0 82
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
3:2
1:3
3:0 24 0 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
0:3 3:1 11 0 56

4 . Úroveň B

80 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Jež… Maš… Kol… Bro… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 0 101
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3 3:2 3:0
3:1
35 0 95
3 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:2 2:3
2:3
3:0
30 0 90
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
3:2
3:1
20 0 80
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
1:3
0:3
1:3
4 0 64

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň A

85 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Nez… VJ's Spo… Bro… IT… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:1
1:3
3:1
3:0
39 0 99
2 .
1:3
3:2 3:1 3:0 3:1 37 0 97
3 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
2:3 3:2 3:2
3:0
29 0 89
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
1:3 2:3 2:3
3:S
25 0 85
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3 2:3 3:2 0:3 12 0 72
6 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
0:3
S:3
3:0 12 0 72

4 . Úroveň B

93 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
Bro… eL… PIA… hel… 2XT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:2
3:0
3:0
48 0 93
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:1 3:2 3:0 33 0 78
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3
1:3
3:1
3:S 27 0 72
4 .
0:3
2:3
1:3
3:2 15 0 60
5 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
0:3
0:3 S:3 2:3 4 0 49

3 . Úroveň A

73 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Luk… Pif… VJ's Nez… Ňuň… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:0
3:0 3:2 3:0 46 0 106
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
1:3 3:2 3:0 1:3 3:1 30 0 90
3 .
0:3
2:3
1:3
3:0
3:1
24 0 84
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3
3:1
2:3
3:0
22 0 82
5 . 2:3 3:1 0:3
3:2
1:3 21 0 81
6 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 73

3 . Úroveň B

84 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Fal… Spo… Bro… MiM… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:1
3:0
3:S
3:0
47 0 107
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
2:3
3:0 3:0 32 0 92
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:2
1:3
3:0
24 0 84
4 . S:3 0:3 3:1 S:3 11 0 71
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 70

Jarní sezóna 2016

4 . Úroveň B

88 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
Ano… MiM… Bro… VJ's PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
3:2
3:2
3:0
3:0
44 0 104
2 . 2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 99
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 0 88
4 .
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 75
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3
1:3
1:3
4 0 64

5 . Úroveň B

92 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Bro… eL… Del… Pot… >|< hel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:2
3:0
3:0
3:0
47 0 92
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:1 3:2 3:0 3:0 36 0 81
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3 3:0 3:0 3:0 35 0 80
4 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
0:3
2:3 0:3 3:0 3:0 23 0 68
5 .
0:3
0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 53
6 .
0:3
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň B

75 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
200+ MiM… Bro… Pot… 2XT… Pay Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 3:0
3:0
47 0 92
2 . 1:3 3:1
2:3
3:0 3:S 32 0 77
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3 1:3
3:2
3:0
3:1
30 0 75
4 .
Potkali se u Havrana (H. Honek + P. Honková)
1:3
3:2
2:3
3:0 3:S 30 0 75
5 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
0:3 0:3
0:3
0:3 3:S 8 0 53
6 .
Pay (K. Chen + P. Andrle)
0:3
S:3
1:3
S:3 S:3 2 0 47

4 . Úroveň A

70 bodů
36. místo (28. místo v mužích)
Sma… Uje… Ive… Tal… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:2
3:1
3:1
35 0 95
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
2:3
3:0
3:2
26 0 86
4 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
1:3
1:3
0:3
3:1 15 0 75
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
1:3
2:3
1:3 10 0 70

Podzimní sezóna 2015

4 . Úroveň B

82 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Admi HoHo Bro… K.S. Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
46 0 106
2 .
2:3
3:0
3:2
3:0
39 0 99
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
0:3
3:0
3:2
22 0 82
4 .
Image 1
Klára Sochová
1:3
2:3
0:3 3:1 17 0 77
5 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3
0:3
2:3
1:3 6 0 66

5 . Úroveň A

88 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Bro… VJ's Uje… Nix… RET… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:S
3:0
43 0 88
2 .
1:3
3:1 3:2
3:0
35 0 80
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
1:3 3:0 3:S 29 0 74
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
S:3
2:3 0:3 3:S 14 0 59
5 .
0:3
0:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

77 bodů
34. místo (25. místo v mužích)
An… HoHo Vou… Bro… Ano… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 99
2 .
3:1
3:1
3:1
1:3
35 0 95
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
1:3
3:1
3:1
26 0 86
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
1:3
1:3
3:0
17 0 77
5 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
0:3
3:1
1:3
0:3
13 0 73

5 . Úroveň B

84 bodů
26. místo (20. místo v mužích)
K.S. Bro… Bam… VJ's Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Sochová
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
3:0
3:1
3:0
39 0 84
3 .
Bambéro (R. Nigrin + K. Šmejkal)
0:3
0:3
3:2 3:0 22 0 67
4 . 0:3
1:3
2:3 3:0 19 0 64
5 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 0 45

Jarní sezóna 2015

4 . Úroveň B

82 bodů
25. místo (20. místo v mužích)
An… Náz… Bro… Ive… Par… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:2
3:2
3:1
3:S
39 0 99
2 .
Název týmu (P. Vykydal + A. Endlicher)
2:3
3:2 3:0
3:S
36 0 96
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
2:3
2:3
2:3
3:S
22 0 82
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3 0:3
3:2
3:S
21 0 81
5 .
Parodie mixu (T. Klepal + L. Svobodová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60

5 . Úroveň A

89 bodů
26. místo (19. místo v mužích)
Bro… Spo… Zuř… L&M… Rad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:2
3:0
3:1
3:1
44 0 89
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 83
3 .
Zuřivý lištičky (Š. Romanová + D. Řehák)
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 70
4 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
1:3
0:3
0:3
3:S 12 0 57
5 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
1:3
S:3 S:3 S:3 2 0 47

6 . Úroveň A

82 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Bro… RET… Lem… Bru… AP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
2:3
1:3
3:2 15 0 45
4 .
0:3
0:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43

7 . Úroveň B

66 bodů
38. místo (27. místo v mužích)
Bro… Pap… Zha… Koč… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:0
3:0 51 0 66
2 .
Papíroví draci (L. Johanovská + V. Novotný)
0:3
3:S
3:0 30 0 45
3 .
Zhang/Zhao (M. Vučka + M. Raffaiová)
0:3
S:3
3:0 17 0 32
4 .
Kočkolidi (J. Vodička + M. Hybrantová)
0:3 0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2017 20:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.05.2017 20:30 5. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Braník 0:3
09.05.2017 20:30 5. Codexis (J. Pospíšil, J. Michálek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.04.2017 21:00 4. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Braník 0:3
25.04.2017 19:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.04.2017 20:30 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.04.2017 20:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
05.04.2017 20:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:2
22.03.2017 20:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:0
21.03.2017 20:30 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.03.2017 18:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:2
06.03.2017 20:30 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.02.2017 20:30 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 1:3
13.02.2017 20:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 2:3
07.02.2017 20:00 4. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) Hamr Braník 1:3
06.02.2017 20:00 4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) Hamr Braník 1:3
29.01.2017 19:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
17.01.2017 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 0:3
11.01.2017 20:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.12.2016 20:30 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.12.2016 20:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.12.2016 19:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
07.12.2016 21:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
30.11.2016 19:30 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Braník 3:1
15.11.2016 20:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.11.2016 19:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
13.11.2016 18:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.10.2016 20:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3
16.10.2016 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.10.2016 19:30 4. Kolovrátek (M. Juřica, H. Juřica) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.10.2016 19:00 4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 0:3
30.09.2016 21:30 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 2:3
16.09.2016 17:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.09.2016 20:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
08.09.2016 19:30 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 1:3
31.08.2016 19:00 4. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
29.08.2016 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.08.2016 20:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.08.2016 20:00 4. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
31.07.2016 20:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 1:3
29.07.2016 17:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
27.07.2016 18:00 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.07.2016 19:00 3. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Braník 3:1
25.07.2016 18:00 3. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 1:3 Komentáře
21.06.2016 20:00 3. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 1:3
20.06.2016 21:00 3. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
20.06.2016 20:00 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
12.06.2016 20:00 3. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.05.2016 20:30 4. VJ's (J. Vavřík, J. Vévoda) Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.05.2016 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 1:3
15.05.2016 20:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.05.2016 21:00 4. Anorektici (Z. Kavka, J. Honek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.04.2016 21:00 5. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.04.2016 19:00 5. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.04.2016 19:30 5. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
07.04.2016 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0 Komentáře
05.04.2016 21:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.03.2016 17:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) SportCentrum JEREMI 1:3
21.03.2016 20:00 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.03.2016 21:00 5. Potkali se u Havrana (H. Honek, P. Honková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.03.2016 21:00 5. Pay (K. Chen, P. Andrle) Hamr Braník 3:1 Komentáře
07.03.2016 21:00 5. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) Hamr Braník 1:3
21.02.2016 19:30 4. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.02.2016 14:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.02.2016 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.02.2016 15:00 4. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) 1:3
27.01.2016 21:00 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.01.2016 21:00 4. Klára Sochová Hamr Braník 3:0
19.01.2016 21:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.01.2016 19:30 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Braník 3:2