Načítám…
Image 1

Martin Ondřej (19 let)

ID: 39706

Praha

  • 21 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 13 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 21
    Zápasů v lize ( 13 / 7 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň B

161 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Ber… (Ho… Kar… Tul… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
7 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0 3 143
3 . 0 0 140
4 .
Tuleni ve vesmíru (K. Beneš + R. Kraus)
0 -11 129
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0 -14 126

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň A

154 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Luk… Ene… Ber… IT… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 3:1 3:1 3:0 20 3 163
3 . 1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 154
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 1:3 1:3 3:2 8 -11 137
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 129

5 . Úroveň A

139 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Ber… Bez… Sta… Ver… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S 3:0 25 14 139
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
3:2
3:0 20 11 131
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
1:3
3:0
2:3
10 0 110
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
S:3
2:3
0:3
3:2
7 -11 96
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 0:3
3:2
2:3
7 -14 93

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

159 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
(Ho… Mis… Ber… Bez… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1
3:0
20 14 174
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 170
3 . 3:1
S:3
3:1
3:0 19 0 159
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 2:3
1:3
3:1
10 -11 139
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127

4 . Úroveň B

176 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Kol… Lei… Ene… Ber… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 220
2 .
2:3
3:2 3:0 3:0 21 3 204
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 176
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

4 . Úroveň A

174 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Jež… Lei… Ber… IT… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:2 3:2 3:2 3:0 22 14 196
2 . 2:3 3:1 3:1 3:0 21 3 184
3 . 2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 174
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 1:3 2:3 3:2 10 -11 159
5 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 149

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.10.2020 17:30 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.10.2020 00:10 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) 3:1
04.10.2020 20:15 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 1:3
25.09.2020 17:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
22.09.2020 13:25 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:1
07.09.2020 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) 3:S
29.08.2020 12:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
19.08.2020 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
16.08.2020 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.06.2020 08:36 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
13.06.2020 10:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Badminton Arena Skalka 3:1
07.06.2020 18:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.05.2020 18:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:0
19.05.2020 21:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 0:3
19.05.2020 20:00 4. Kolovrátek (M. Juřica, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3
08.05.2020 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:0
03.05.2020 16:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
21.02.2020 17:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3
16.02.2020 11:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
14.02.2020 17:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) 1:3
08.02.2020 09:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím