No photo

Karel Otruba (26 let)

ID: 29472

Praha

  • 66 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 18 /109
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 47 / 17 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

168 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Ber… Ene… paj… Pif… IT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0 3:0 14 14 168
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 3:2 3:2 10 11 161
3 . 0:3 3:0 7 0 147
4 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 2 -11 131
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 0:3 2 -14 128

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

172 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Piv… Sma… Ber… Pos… Big… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 200
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:0
S:3
3:0 15 11 186
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
0:3 3:2 3:1 12 0 172
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:S
2:3 1:3 9 -11 158
5 .
0:3
0:3 1:3 3:1 7 -14 153

4 . Úroveň A

179 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Ber… Luk… HoHo Uje… Nez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 179
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 1:3 3:0 3:1 16 3 159
3 . 0:3 3:1 3:0
2:3
15 0 155
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 0:3 0:3 3:1 7 -11 136
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 1:3
3:2
1:3 7 -14 133

4 . Úroveň B

170 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
Tea… Ber… Nik… Jež… IT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 180
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 170
3 . 0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 152
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 1:3 2:3 3:0 11 -11 140
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 126

5 . Úroveň A

178 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Ber… Luk… Ver… Mat… Pif… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 178
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 171
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3 0:3
3:0
3:S
15 0 155
4 . 0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 136
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

179 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
Tea… 2LP Hov… Ber… Bez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 63
2 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
2:3 3:2 3:2 3:0 16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3
3:1
3:0
14 0 56
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 2:3
1:3
3:0 9 0 51
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 42

4 . Úroveň A

182 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
Uje… Pif… Ber… Ene… HoHo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:0
1:3
3:0
14 0 56
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1 3:0
S:S
3:1 14 0 56
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
0:3 3:2 3:0 10 0 52
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
S:S
2:3
2:3
7 0 49
5 .
0:3
1:3 0:3
3:2
5 0 47

2 . Úroveň A

189 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Aka… Bul… Dom… Fal… Ber… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:0 3:2 3:1
3:0
21 0 75
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3 3:2
3:1
3:0 15 0 69
3 .
Domička (V. Mičková + Z. Doležel)
2:3 2:3 3:2 3:0 14 0 68
4 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
1:3
1:3
2:3
3:0
10 0 64
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
0:3 0:3
0:3
0 0 54

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

58 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Ber… Jež… IT… Ver… Nep… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 58
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:1 3:2 3:1 15 0 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
1:3 3:2 3:0 12 0 48
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 2:3 3:1 9 0 45
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 0 38

5 . Úroveň B

46 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
Vou… Ber… Dám… Nix… Sve… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:0
3:0
3:0 23 0 53
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:2
3:0
3:1
16 0 46
3 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3
2:3
3:2
3:0 12 0 42
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
2:3
3:0
8 0 38
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 0 31

3 . Úroveň A

74 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Jež… Luk… Ene… Pif… Ber… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
2:3
3:1
3:2
3:0
37 0 112
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
3:1
S:S S:S 10 0 85
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
1:3
0:3
2:3
8 0 83
4 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 S:S 3:0 S:S 7 0 82
5 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3
S:S
3:2
S:S -1 0 74

4 . Úroveň B

98 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

94 bodů
29. místo (28. místo v mužích)
Luk… Luc… Ber… Bez… 2RUN B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:2
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3
0:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň B

93 bodů
27. místo (25. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 0 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 0 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

7 . Úroveň B

79 bodů
42. místo (37. místo v mužích)
Ber… ČT… Ful… slu… Jel… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:S
3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 1:3
3:0
3:0
28 0 58
3 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
0:3
3:1 3:0 S:S 19 0 49
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 20

7 . Úroveň C

70 bodů
45. místo (39. místo v mužích)
2RUN Ber… Tra… Bob… Psy… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:1
3:2
3:0 42 0 72
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 70
3 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 0 58
4 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
0:3
0:3
3:0 17 0 47
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň B

59 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Ber… Mat… Gum… #vi… Hol… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1 3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 . 1:3 3:0
3:S
3:S
35 0 50
3 . 0:3 0:3 3:S 3:S 20 0 35
4 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10
5 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2019 20:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
11.06.2019 19:30 3. pajapaja (P. Dvořák, P. Havlíková) Hamr Štěrboholy 3:0
02.06.2019 18:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:2
24.05.2019 18:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3
20.05.2019 20:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 3:1
19.05.2019 19:00 3. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.04.2019 10:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:2
20.04.2019 11:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Badminton Arena Skalka 3:0
15.04.2019 19:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1
11.04.2019 19:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
29.03.2019 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 3:0
28.03.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1
21.03.2019 17:30 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
18.03.2019 20:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Štěrboholy 3:1
03.03.2019 09:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 3:1
26.02.2019 18:01 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
21.02.2019 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:0
18.02.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
03.02.2019 19:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:0
03.02.2019 17:00 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
14.01.2019 19:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.01.2019 20:00 4. 2LP (L. Švec, J. Melen) Hamr Štěrboholy 2:3
23.12.2018 13:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 3:0
19.12.2018 19:30 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) SportCentrum JEREMI 0:3
08.12.2018 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.12.2018 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
29.10.2018 18:30 2. Domička (V. Mičková, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 0:3
26.10.2018 19:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Štěrboholy 0:3
15.10.2018 20:30 2. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.10.2018 18:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.09.2018 20:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.09.2018 20:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
15.09.2018 09:30 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.09.2018 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
23.08.2018 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2
22.08.2018 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
20.08.2018 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.08.2018 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1 Komentáře
06.08.2018 07:17 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:S
06.08.2018 07:17 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) S:S
23.07.2018 19:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
19.07.2018 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.06.2018 18:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
13.06.2018 20:00 4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.06.2018 19:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
28.05.2018 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.05.2018 19:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 1:3
12.05.2018 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
22.04.2018 20:00 6. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.04.2018 10:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:2
08.04.2018 09:30 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.04.2018 08:30 6. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.03.2018 20:00 7. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 3:0 Komentáře
19.03.2018 20:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
14.03.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Hamr Braník 3:0 Komentáře
27.02.2018 18:30 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.02.2018 19:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.02.2018 20:00 7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.01.2018 17:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Badminton Arena Skalka 3:0
07.01.2018 10:00 8. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1
7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) 3:S
5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S
8. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) 3:S
8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) 3:S Komentáře
4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S
7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím