Načítám…
Atul Sharma

Atul Sharma (29 let)

ID: 27652

Praha

  • 109 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 11 / 6 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

146 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Tea… Jež… Lob… RYZ… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 14 195
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 1:3
3:S
19 11 190
3 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
0:3 1:3 3:1 3:S 13 0 173
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 1:3 3:S 13 -11 162
5 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 146

2 . Úroveň A

158 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
Lev… FIG… Fal… Cha… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 199
2 .
FIGHT FOR DREAMS (P. Čapek + M. Doleželová)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 11 188
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3 2:3 3:2
3:S
15 0 175
4 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 158
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

3 . Úroveň A

171 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Fal… Cha… Ene… IT… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
1:3 3:0 3:1 3:1 20 11 171
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 151
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 138
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 1:3
S:3
2 -14 128

3 . Úroveň A

152 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
LeM… paj… Cha… Jež… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:S
3:0
3:S
24 14 178
2 . 2:3 3:1 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
S:3
1:3 3:2
3:S
12 0 152
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 137
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň B

183 bodů
16. místo (15. místo v mužích)
LeM… Cha… Geo… Luk… Jer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:S
3:S
25 14 199
2 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
1:3
3:0
3:S
3:S
20 3 183
3 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 172
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 155
5 .
Jeremi B (D. Krejčík + J. Bušek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

5 . Úroveň A

180 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Bil… Cha… (Ho… VEL… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:S
3:S
3:S 18 14 192
2 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
3:0 S:S S:S 3:S 9 11 180
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
S:3
S:S S:S 3:S 2 0 162
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:3
S:S S:S 3:S 2 -11 151
5 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 146

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:3
05.10.2020 00:10 3. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) S:3
04.10.2020 22:01 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) S:3 Komentáře
02.10.2020 08:19 3. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) S:3 Komentáře
02.09.2020 13:50 2. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) 3:S Komentáře
31.08.2020 19:00 2. FIGHT FOR DREAMS (P. Čapek, M. Doleželová) Hamr Braník 1:3
27.08.2020 19:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 2:3
20.08.2020 19:00 2. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
28.07.2020 18:30 3. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
27.07.2020 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
19.07.2020 19:00 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
15.07.2020 20:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
13.07.2020 00:10 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) 3:2
09.07.2020 19:00 3. pajapaja (P. Dvořák, P. Havlíková) Badminton Arena Skalka 1:3
09.07.2020 10:53 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3 Komentáře
30.06.2020 09:13 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S Komentáře
16.06.2020 00:10 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:S
03.06.2020 20:00 4. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
31.05.2020 20:00 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 1:3
27.05.2020 01:01 4. Jeremi B (D. Krejčík, J. Bušek) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:10 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) 3:S
21.05.2020 00:10 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:S
21.05.2020 00:10 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:S
18.05.2020 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím