Image 1

miloslav meduna (45 let)

ID: 37099

Praha

  • 9 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 84 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 9
    Zápasů v lize ( 8 / 1 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

116 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Pos… Jež… PIA… Med… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:0
20 14 154
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:2
3:0
13 3 136
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 0 129
4 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:0 7 -11 116
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

5 . Úroveň B

129 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
PIA… Med… Bil… Mis… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 129
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 116
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň A

99 bodů
36. místo (28. místo v mužích)
Med… Sta… The… Rak… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 93
3 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 73
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.08.2019 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
28.07.2019 20:07 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
28.07.2019 19:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 3:1
22.07.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
17.07.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
23.06.2019 21:24 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
17.06.2019 19:00 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) SportCentrum JEREMI 3:0
13.06.2019 15:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:2
10.06.2019 20:00 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím