No photo

Jan Kabelka (34 let)

ID: 21491

Praha

  • 87 zápasů

    od roku 2014
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 25 / 42 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

45 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
PIA… Maš… Žlu… Min… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
3:1
3:1 3:S 34 0 79
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 68
4 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
1:3
1:3
3:S 14 0 59
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

Letní sezóna 2016

6 . Úroveň A

15 bodů
46. místo (37. místo v mužích)
Boj… OVČ… Lib… Pře… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 55
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 38
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

15 bodů
44. místo (35. místo v mužích)
Bad… J&M Pře… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
1:3
3:S
16 0 31
4 . S:3
S:3
S:3
0 0 15

5 . Úroveň B

34 bodů
41. místo (33. místo v mužích)
IT… It´… Pav… Mat… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 3:0 3:1 48 0 78
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:1
3:1
3:0 37 0 67
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3 1:3
3:2
3:1 22 0 52
4 . 0:3
1:3
2:3
3:0
19 0 49
5 . 1:3 0:3 1:3
0:3
4 0 34

Jarní sezóna 2016

6 . Úroveň B

61 bodů
44. místo (35. místo v mužích)
>|< Age… Waz… (P… KLi… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 66
2 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
3:0
S:3
3:S
3:S 33 0 63
3 .
0:3
3:S
3:1
3:S 31 0 61
4 .
0:3
S:3
1:3
3:S 12 0 42
5 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

62 bodů
45. místo (38. místo v mužích)
2XT… Mat… Waz… DET… Sed… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
3:2
3:2
3:0
3:0
44 0 74
2 . 2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 67
3 .
2:3
1:3 3:0 3:0 32 0 62
4 .
0:3
1:3 0:3 3:1 13 0 43
5 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
1:3
0:3 1:3 4 0 34

5 . Úroveň A

45 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
Vou… Nix… IT… Jež… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
3:0
3:0
3:S
49 0 94
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:2
3:0
3:S
32 0 77
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 72
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
0:3 0:3 3:S 10 0 55
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

69 bodů
38. místo (30. místo v mužích)
Pay Waz… Mat… Lůď… PřF… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pay (K. Chen + P. Andrle)
3:0
2:3
3:0
3:0 43 0 73
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
3 .
3:2
0:3
3:0
3:0 35 0 65
4 .
0:3
0:3
0:3
3:0 13 0 43
5 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň A

54 bodů
45. místo (36. místo v mužích)
Waz… KLi… Unk… 2ST… Šár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3
3:1
3:0 39 0 54
2 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 0:3 3:S 3:0 23 0 38
3 . 3:1 3:0
1:3
S:S 21 0 36
4 .
1:3
S:3
3:1
S:S 8 0 23
5 .
Šári&Hani (H. Mašková + Š. Lišková)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 5

6 . Úroveň A

45 bodů
48. místo (38. místo v mužích)
Lem… Chi… Sme… Waz… 2ST… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
0:3 3:1
3:1
22 0 52
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
1:3
0:3
1:3
0:3
4 0 34

7 . Úroveň A

64 bodů
42. místo (32. místo v mužích)
Waz… Unk… KLi… Šár… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
49 0 64
2 .
1:3
3:1 3:2 30 0 45
3 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3
1:3 3:0 20 0 35
4 .
Šári&Hani (H. Mašková + Š. Lišková)
0:3
2:3 0:3 5 0 20

6 . Úroveň A

32 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Bru… RET… 2XT… hel… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
S:S
3:1
3:1
3:0
30 0 60
2 .
S:S
3:S
3:1
3:0
29 0 59
3 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
1:3
S:3
3:0
3:0
28 0 58
4 .
1:3
1:3
0:3
3:1 15 0 45
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

Letní sezóna 2015

5 . Úroveň A

23 bodů
36. místo (27. místo v mužích)
L&M… Zuř… Waz… Mat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
2:3
3:0
3:0
39 0 54
2 .
Zuřivý lištičky (Š. Romanová + D. Řehák)
3:2
S:S
3:0
22 0 37
3 .
0:3
S:S
3:1 8 0 23
4 .
0:3
0:3
1:3 3 0 18

5 . Úroveň A

19 bodů
36. místo (27. místo v mužích)
PIA… Nan… Zuř… RET… Waz… Pin… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:S
3:S 45 0 60
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
1:3
3:0
3:0
3:0 3:S 40 0 55
3 .
Zuřivý lištičky (Š. Romanová + D. Řehák)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S 16 0 31
4 .
0:3
0:3
3:0
S:S
3:S
14 0 29
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S
3:S 4 0 19
6 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

5 . Úroveň B

25 bodů
35. místo (28. místo v mužích)
Big… eL… Mat… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:2
46 0 61
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:0 3:0 34 0 49
3 .
0:3
0:3
3:2
12 0 27
4 .
2:3
0:3
2:3
10 0 25

5 . Úroveň B

33 bodů
35. místo (27. místo v mužích)
RET… Nan… Waz… Hi… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
44 0 59
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
2:3
3:1
3:2
32 0 47
3 .
0:3
1:3
3:1
18 0 33
4 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
1:3
2:3
1:3
11 0 26

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň A

37 bodů
53. místo (39. místo v mužích)
Pin… MiM… Bru… L&M… Waz… Pap… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
3:1
3:S
3:0 3:0 3:0 47 0 77
2 . 1:3 3:0
3:1
3:0 3:S 39 0 69
3 .
S:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 60
4 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:2
19 0 49
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3
3:2 7 0 37
6 .
Papíroví draci (L. Johanovská + V. Novotný)
0:3 S:3
0:3
2:3
2:3 6 0 36

7 . Úroveň B

44 bodů
53. místo (38. místo v mužích)
Bul… Pin… Waz… to… Bul… J.P. B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S
48 0 63
2 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 40 0 55
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1
3:0
29 0 44
4 .
to je fuk (M. Hauzr + R. Soukalová)
0:3
0:3
0:3
1:3
3:2
9 0 24
5 . 0:3 0:3
1:3
3:1
S:S 7 0 22
6 .
Image 1
Jan Peška
S:3
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

6 . Úroveň B

38 bodů
54. místo (38. místo v mužích)
K.S. Nan… Hou… Pap… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Sochová
2:3 3:0 3:S 3:0 40 0 70
2 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
3:2
3:1
3:S
3:2
39 0 69
3 .
Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil + M. Krňák)
0:3
1:3
3:S
3:1
23 0 53
4 .
Papíroví draci (L. Johanovská + V. Novotný)
S:3 S:3 S:3
3:1
11 0 41
5 . 0:3
2:3
1:3
1:3
8 0 38

5 . Úroveň A

47 bodů
48. místo (33. místo v mužích)
An… Ive… Maš… AP… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
An Nam (O. Slowik + J. Komárek)
3:1
3:1
3:0
3:0 48 0 93
2 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
3 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
0:3
3:1
3:0
26 0 71
4 .
0:3
0:3
1:3
3:1
13 0 58
5 . 0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

Podzimní sezóna 2014

6 . Úroveň A

48 bodů
40. místo (29. místo v mužích)
Waz… J.P. Dvo… A+T Len… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 0:3 3:S 3:S 33 0 48
2 .
Image 1
Jan Peška
0:3 0:3 3:S 3:S 20 0 35
3 .
Dvojitej nášup (Z. Davidová + R. Němeček)
3:0 3:0 S:S S:S 16 0 31
4 . S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5
5 .
Lenka a Lucka (L. Dvoráková + L. Cyříková)
S:3 S:3 S:S S:S -10 0 5

5 . Úroveň A

30 bodů
50. místo (35. místo v mužích)
MiM… ONI Moon K.S. Und… Waz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0 3:0 40 0 70
2 .
3:2
3:0
S:S
3:S
3:0
31 0 61
3 . 0:3
0:3
3:S 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Klára Sochová
2:3
S:S
S:3 3:0 3:0 19 0 49
5 .
UnderDogs (B. Albert + M. Sinal)
0:3
S:3
0:3 0:3
3:S
8 0 38
6 . 0:3
0:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
27.06.2016 21:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
27.06.2016 21:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
20.06.2016 19:00 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 0:3
15.06.2016 21:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) 1:3
21.05.2016 17:00 6. (P)esa (J. Drahorád, A. Drahorádová) 3:1 Komentáře
11.05.2016 21:00 6. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) 0:3 Komentáře
29.04.2016 13:30 6. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) 3:0
24.04.2016 16:00 6. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 2:3 Komentáře
15.04.2016 21:00 6. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) 3:0
14.04.2016 19:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) 1:3
28.02.2016 15:00 6. Pay (K. Chen, P. Andrle) 0:3
26.02.2016 21:00 6. Lůďové (E. Berousek, L. Pazderníková) 3:0
21.02.2016 15:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) 3:0
12.02.2016 21:00 6. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) 3:0
31.01.2016 21:00 7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.01.2016 20:00 7. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník 3:0
28.01.2016 20:00 7. Šári&Hani (H. Mašková, Š. Lišková) 3:0
22.01.2016 20:00 7. Unknown (P. Pampel, K. Kubíčková) Sportcentrum Step 1:3
02.01.2016 10:00 6. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Braník 1:3
21.12.2015 21:00 6. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) 0:3 Komentáře
19.12.2015 10:00 6. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) 3:0 Komentáře
15.12.2015 21:00 6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
28.11.2015 10:00 7. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) 3:0 Komentáře
25.11.2015 22:00 7. Unknown (P. Pampel, K. Kubíčková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.11.2015 21:00 7. Šári&Hani (H. Mašková, Š. Lišková) 3:0 Komentáře
18.10.2015 17:00 6. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) 0:3 Komentáře
18.10.2015 17:00 6. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 0:3 Komentáře
17.10.2015 19:00 6. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) 1:3
11.10.2015 18:30 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.09.2015 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1
17.09.2015 21:00 5. L&M team (M. Adámek, L. Blehová) 0:3 Komentáře
04.08.2015 20:30 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Braník 0:3
23.07.2015 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
20.07.2015 21:00 5. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) 2:3 Komentáře
15.07.2015 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
30.06.2015 21:00 5. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.06.2015 20:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.06.2015 19:30 5. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.05.2015 21:00 6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 0:3
24.05.2015 19:30 6. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
14.05.2015 21:00 6. Papíroví draci (L. Johanovská, V. Novotný) 3:2
14.05.2015 20:00 6. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) SportCentrum JEREMI 0:3
10.05.2015 18:00 6. L&M team (M. Adámek, L. Blehová) 0:3 Komentáře
26.04.2015 18:00 7. Jan Peška 3:0 Komentáře
10.04.2015 20:00 7. Buldogs (L. Trávníček, M. Holiš) 3:1 Komentáře
10.04.2015 20:00 7. to je fuk (M. Hauzr, R. Soukalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.04.2015 21:00 7. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
05.04.2015 14:00 7. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) 0:3
25.03.2015 21:00 6. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 2:3 Komentáře
25.03.2015 20:00 6. Houbaři z Prahy 6 (J. Chytil, M. Krňák) 1:3 Komentáře
09.03.2015 21:00 6. Klára Sochová 0:3
07.03.2015 19:00 6. Papíroví draci (L. Johanovská, V. Novotný) 1:3 Komentáře
26.02.2015 22:00 5. An Nam (O. Slowik, J. Komárek) 0:3
26.02.2015 21:00 5. AP team (A. Dufková, P. Krichebauer) 1:3 Komentáře
13.02.2015 21:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) 0:3 Komentáře
06.02.2015 21:00 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) 0:3 Komentáře
25.01.2015 18:00 6. Jan Peška 3:0
16.01.2015 19:00 6. Dvojitej nášup (Z. Davidová, R. Němeček) 0:3
14.12.2014 17:00 5. ONI (K. Z kurtu, E. Krutilová) 0:3 Komentáře
14.12.2014 17:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 0:3
10.12.2014 20:00 5. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) 0:3
04.12.2014 21:00 5. Klára Sochová Hamr Braník 0:3
5. UnderDogs (B. Albert, M. Sinal) S:3 Komentáře
6. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) 3:S
5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) S:3 Komentáře
5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) S:3
5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) S:3
6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) S:3 Komentáře
6. Lenka a Lucka (L. Dvoráková, L. Cyříková) 3:S
6. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) 3:S
6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) S:3 Komentáře
6. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) S:3 Komentáře
5. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) S:S Komentáře
6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3
5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) S:3
5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) S:3
5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:3 Komentáře
5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
5. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) 3:S
5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) S:3 Komentáře
5. Zuřivý lištičky (Š. Romanová, D. Řehák) S:3 Komentáře
5. Zuřivý lištičky (Š. Romanová, D. Řehák) S:S Komentáře
5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) S:3
6. A+T (T. Skála, A. Zadražilová) 3:S
6. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) S:3
6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) S:3 Komentáře
6. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím