Načítám…

Pavel FÁBERA (43 let)

ID: 48281

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (7/48)

  • 70 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 3 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 43 / 22 / 5) 2 turnaje
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

140 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Bra… Ten… Kub… RYZ… Dar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0 2 30 172 3:0
2 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 2 25 167 3:0
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 2 12 154 3:2
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0 4 144 0:3
5 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 2:3 0 0 140 2:6

1 . Úroveň A

198 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dar… Bra… Kub… KLON MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1 3:0
3:0
3:S
8 30 198 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3 3:2
3:2
3:S
6 25 191 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3
3:0
3:0 4 12 176 8:6
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
2 4 166 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
S:3
S:3
0:3
0:3
0 0 160 0:12

1 . Úroveň A

156 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
KLON Bra… Dar… Ten… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1
3:2
3:0
8 30 178 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:0 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3 3:1 3:0 4 12 156 8:7
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
2:3
0:3 1:3 3:1 2 4 146 6:10
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3
1:3 0:3 1:3 0 0 140 2:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

156 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bra… KLON Dar… MIl… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 178 12:2
2 . 1:3
3:0
3:2 3:2 6 25 171 10:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
0:3
3:0 3:0 4 12 156 7:6
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0:3 2:3 0:3 3:0 2 4 146 5:9
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 140 2:12

1 . Úroveň A

154 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kub… KLON Dar… Bil… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1 3:2 3:0 3:0 8 30 178 12:3
2 . 1:3
3:1
S:S
3:S
4 25 169 7:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3
1:3
3:1 S:S 2 12 154 6:10
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:S 1:3 S:S 0 4 144 1:12
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
S:3
S:S S:S 0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

191 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kub… Dar… RYZ… Bra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 1:3
3:S
6 30 196 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3 3:0
3:2
3:0 6 25 191 11:5
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 176 6:8
4 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
2:3
2:3
3:S
4 4 168 10:7
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 160 0:12

1 . Úroveň A

176 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kub… Bra… Dar… Bil… Z(v… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 3:2 3:0 8 30 198 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:0 6 25 191 11:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3
3:1 3:0 4 12 176 8:7
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 166 6:9
5 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 160 0:12

Letní sezóna 2023

2 . Úroveň A

163 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Z(v… Dar… Pet… MIl… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 14 173 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1
3:S
2:3
S:S 12 11 163 8:4
3 .
S:3
S:3
3:S
3:2 11 0 151 6:8
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3
3:2
S:3
S:3
7 -11 136 5:11
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
S:S 2:3
3:S
6 -14 132 5:6

1 . Úroveň A

138 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Kub… Bul… Bra… Dar… MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0
1:3 3:1
3:1
20 14 174 10:5
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:0
3:1
3:1
19 11 170 9:5
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
0:3
3:0
3:1
19 0 159 9:5
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3
0:3
3:0
9 -11 138 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
1:3
1:3
0:3
3 -14 129 3:12

2 . Úroveň A

145 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
MIl… Dar… Bil… Past RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
S:S
2:3
3:0
3:0
14 14 148 8:3
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
S:S
3:0 3:0 2:3 14 11 145 8:3
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2
0:3 1:3 3:0 13 0 133 7:8
4 .
0:3
0:3 3:1 3:1 12 -11 121 6:8
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:2 0:3 1:3 6 -14 112 4:11

2 . Úroveň A

131 bodů
8. místo (6. místo v mužích)
Hol… Sta… Dar… H… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162 12:0
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 11 144 6:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 3:0 S:S
3:S
11 0 131 6:3
4 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 1:3 S:S 3:1 5 -11 114 4:7
5 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 107 1:12

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

138 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bul… Bra… Kub… Dar… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 169 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3
1:3 3:0 3:1 14 0 154 7:7
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 138 5:9
5 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
1:3 1:3 0:3 2 -14 128 2:12

1 . Úroveň A

190 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bra… Dar… Bul… Hol… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 197 12:4
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 190 11:6
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 175 8:6
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 158 6:9
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146 0:12

1 . Úroveň A

218 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Dar… Bra… Bul… Kub… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 218 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:1 20 11 211 11:6
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
2:3
3:1
3:0 17 0 197 10:7
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 0:3
1:3
3:0 8 -11 177 4:9
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 167 1:12

2 . Úroveň A

191 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kub… Dar… Sta… BBQ RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1 3:1 3:0 1:3 20 14 194 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
3:S
3:0 3:1 20 11 191 10:4
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
3:2 3:0 13 0 173 7:8
4 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 158 5:9
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 1:3 0:3 0:3 7 -14 153 4:10

Podzimní sezóna 2022

3 . Úroveň A

162 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Dar… Sta… Bez… Emí… Nik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162 12:0
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 150 9:4
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 1:3
3:2
3:1 12 0 132 7:9
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 117 5:9
5 . 0:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 107 1:12

4 . Úroveň A

112 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Dar… Doh… Pet… Vel… Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
S:S 3:0 3:1 3:0 18 14 112 9:1
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
S:S 3:1 1:3 3:0 12 3 95 7:4
3 . 0:3 1:3 3:2
2:3
8 0 88 6:11
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3 3:1 2:3 S:S 7 -11 76 6:7
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
0:3 0:3
3:2
S:S 3 -14 69 3:8

5 . Úroveň A

121 bodů
17. místo (13. místo v mužích)
Dar… Sta… Kra… Aje… MOS… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 113 10:3
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 3:0 3:S 13 0 93 6:6
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3
0:3
0:3 3:2 5 -11 74 3:11
5 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
0:3 0:3 S:3 2:3 2 -14 68 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.04.2024 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 2:3
16.04.2024 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 0:3
27.03.2024 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
20.03.2024 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Letňany 3:0
18.03.2024 09:30 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) 3:S Komentáře
06.03.2024 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 3:1
28.02.2024 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 1:3
21.02.2024 17:00 1. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) SportCentrum JEREMI 3:1
07.02.2024 19:00 1. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) BB Arena Letňany 3:0
05.02.2024 19:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
25.01.2024 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.01.2024 19:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Letňany 3:0
10.01.2024 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Letňany 3:0
05.01.2024 16:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 1:3
02.01.2024 00:10 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S
20.12.2023 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
19.12.2023 20:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 2:3
19.12.2023 18:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
22.11.2023 19:00 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) BB Arena Letňany 3:0
20.11.2023 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Letňany 2:3
20.11.2023 18:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Letňany 3:0
15.11.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
31.10.2023 19:00 1. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) BB Arena Štěrboholy 3:0
29.10.2023 18:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 0:3
22.10.2023 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
17.10.2023 19:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) BB Arena Štěrboholy 3:1
02.10.2023 00:10 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) S:S
26.09.2023 19:00 2. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) BB Arena Letňany 3:1 Komentáře
26.09.2023 11:12 2. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) 3:S Komentáře
10.09.2023 18:00 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
23.08.2023 18:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 0:3
14.08.2023 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Letňany 1:3
09.08.2023 19:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
07.08.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
31.07.2023 21:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
31.07.2023 17:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:0
29.07.2023 11:18 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) S:S Komentáře
26.07.2023 09:21 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 2:3
03.07.2023 00:10 2. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:S
27.06.2023 05:07 2. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) 3:S Komentáře
21.06.2023 19:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) BB Arena Letňany 3:0
08.06.2023 17:30 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 0:3
25.05.2023 16:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) SportCentrum JEREMI 0:3
22.05.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 2:3
17.05.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) BB Arena Letňany 0:3 Komentáře
10.05.2023 19:00 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) BB Arena Letňany 3:0
26.04.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) BB Arena Letňany 3:1 Komentáře
23.04.2023 19:00 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) BB Arena Štěrboholy 3:2
20.04.2023 22:24 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) 3:S Komentáře
03.04.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 2:3
29.03.2023 19:00 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Letňany 3:0
27.03.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Letňany 3:2
08.03.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
07.03.2023 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Letňany 3:0
28.02.2023 08:33 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) 3:S Komentáře
22.02.2023 19:00 2. BBQ (D. Deng, X. Wang) BB Arena Letňany 3:0
13.02.2023 17:00 2. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 1:3
08.02.2023 19:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Letňany 3:1
26.01.2023 19:00 3. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) BB Arena Letňany 3:0
24.01.2023 20:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) BB Arena Štěrboholy 3:0
23.01.2023 19:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Letňany 3:0
04.01.2023 19:00 3. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) BB Arena Letňany 3:0
02.01.2023 00:10 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) S:S
12.12.2022 19:00 4. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) BB Arena Letňany 3:0
09.12.2022 19:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) BB Arena Letňany 3:1
08.12.2022 18:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Letňany 3:0
22.11.2022 19:00 5. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) BB Arena Letňany 3:0
10.11.2022 20:00 5. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) BB Arena Letňany 3:0
09.11.2022 19:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Letňany 3:0
07.11.2022 17:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody