Načítám…

Aneta Jiranová (22 let)

ID: 52835

Praha

PřF UK - Studuji

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (14/43)

  • 12 zápasů

    od roku 2024
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 47 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 8 / 4 / 0) 0 turnajů
  • 67%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň B

116 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
ATOM H… Dic… Kra… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 0:3 3:1 3:1 3:2 6 30 116 9:7
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0
2:3
3:0 4 25 109 8:3
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
3:2
2:3
3:0
4 12 96 9:8
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 0:3 3:2 3:0 4 4 88 7:8
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3 0 0 80 2:9

5 . Úroveň B

98 bodů
21. místo (15. místo v mužích)
ATOM Šim… Ocá… Daň… Dre… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:1 3:1
3:S
8 30 98 12:3
2 . 1:3 S:S 3:1
3:S
4 25 89 7:7
3 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 S:S 3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
Daňci (M. Miňha + H. Cveková)
1:3 1:3 1:3 3:2 2 4 66 6:11
5 .
Dream Team (D. Hovanec + G. RAIKWAPARN)
S:3
S:3
S:3
2:3 0 0 60 2:12

5 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (23. místo v mužích)
Sta… Tar… Wak… ATOM Haš… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1 3:1 3:0 8 30 118 12:4
2 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
2:3
3:2 3:2 3:S 6 25 111 11:7
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3 2:3 3:0 3:0 4 12 96 9:6
4 . 1:3 2:3 0:3 3:0 2 4 86 6:9
5 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
0:3 S:3 0:3 0:3 0 0 80 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2024 19:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Badminton Arena Skalka 3:1
28.05.2024 19:30 4. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) Hamr Braník 0:3
24.05.2024 19:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2
08.05.2024 20:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
21.04.2024 09:00 5. Daňci (M. Miňha, H. Cveková) Hamr Braník 3:1
15.04.2024 07:35 5. Dream Team (D. Hovanec, G. RAIKWAPARN) 3:S Komentáře
10.04.2024 19:30 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1
09.04.2024 18:00 5. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Hamr Braník 3:1
29.03.2024 19:00 5. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) Badminton Arena Skalka 3:0
25.03.2024 19:00 5. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) Tenis Centrum Lužiny 2:3
24.03.2024 09:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 1:3
10.03.2024 10:00 5. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody