Načítám…
Image 1

Eva Hejduková (47 let)

ID: 47754

Praha

  • 83 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 2 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 83
    Zápasů v lize ( 53 / 29 / 1) 0 turnajů
  • 65%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

146 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Bra… KLON Dar… Kub… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:1
3:0 6 30 176 9:3
2 . 2:3
3:1
3:0
4 25 169 8:4
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
3:1 2 12 154 4:4
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
0:3
3:1 2 4 146 4:7
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 1:3 0 0 140 2:9

1 . Úroveň A

171 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bra… Kub… Dar… Ten… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0 3:0
3:S
3:S
8 30 178 12:0
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 3:2
3:S
3:S
6 25 171 9:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 2:3
3:S
3:S
4 12 156 8:6
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
S:3
S:3
S:3
3:0 2 4 146 3:9
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

176 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Dar… Bra… Kub… KLON MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1 3:0
3:0
3:S
8 30 198 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3 3:2
3:2
3:S
6 25 191 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3
3:0
3:0 4 12 176 8:6
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
2 4 166 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
S:3
S:3
0:3
0:3
0 0 160 0:12

2 . Úroveň A

151 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
MIl… Kub… RRR Bez… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:2 3:0 1:3 3:0 6 30 156 10:5
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
2:3
3:0
3:0 3:0 6 25 151 11:3
3 . 0:3
0:3
3:0
3:1
4 12 136 6:7
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 0:3 0:3
3:1
4 4 128 6:8
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 0:3
1:3
1:3
0 0 120 2:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

140 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Bra… KLON Dar… MIl… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 178 12:2
2 . 1:3
3:0
3:2 3:2 6 25 171 10:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
0:3
3:0 3:0 4 12 156 7:6
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0:3 2:3 0:3 3:0 2 4 146 5:9
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 140 2:12

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Kub… KLON Dar… Bil… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1 3:2 3:0 3:0 8 30 178 12:3
2 . 1:3
3:1
S:S
3:S
4 25 169 7:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3
1:3
3:1 S:S 2 12 154 6:10
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:S 1:3 S:S 0 4 144 1:12
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
S:3
S:S S:S 0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

196 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Kub… Dar… RYZ… Bra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 1:3
3:S
6 30 196 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3 3:0
3:2
3:0 6 25 191 11:5
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 176 6:8
4 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
2:3
2:3
3:S
4 4 168 10:7
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 160 0:12

1 . Úroveň A

198 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Kub… Bra… Dar… Bil… Z(v… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 3:2 3:0 8 30 198 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:0 6 25 191 11:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3
3:1 3:0 4 12 176 8:7
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 166 6:9
5 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 160 0:12

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

150 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Bul… Bra… Hol… Bil… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 201 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
0:3 3:2 3:1
3:2
16 11 187 9:8
3 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 2:3 3:2 3:S 13 0 173 8:8
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 158 6:10
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
2:3
S:3 1:3 4 -14 150 4:12

1 . Úroveň A

174 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Kub… Bul… Bra… Dar… MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0
1:3 3:1
3:1
20 14 174 10:5
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:0
3:1
3:1
19 11 170 9:5
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
0:3
3:0
3:1
19 0 159 9:5
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3
0:3
3:0
9 -11 138 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
1:3
1:3
0:3
3 -14 129 3:12

1 . Úroveň A

154 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bra… Bul… Kub… Hol… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0
3:S
25 14 179 12:2
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 172 10:4
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3 1:3 3:0 3:2 14 0 154 8:8
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 134 3:11
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
S:3
0:3 2:3 2:3 4 -14 130 4:12

1 . Úroveň A

179 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Kub… Bul… Bra… MIl… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 179 12:3
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 172 10:4
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 155 8:7
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
0:3
1:3
3:1
8 -11 137 5:10
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127 1:12

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

154 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Bul… Bra… Kub… Dar… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 169 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3
1:3 3:0 3:1 14 0 154 7:7
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 138 5:9
5 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
1:3 1:3 0:3 2 -14 128 2:12

2 . Úroveň A

181 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kub… BBQ Sta… Čes… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181 12:0
2 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 169 9:5
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 1:3 3:2
3:S
12 0 152 7:8
4 .
Česká soda (J. Stejskal + T. Klepal)
0:3 1:3 2:3
3:S
9 -11 138 6:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126 0:12

1 . Úroveň A

177 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Dar… Bra… Bul… Kub… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 218 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:1 20 11 211 11:6
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
2:3
3:1
3:0 17 0 197 10:7
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 0:3
1:3
3:0 8 -11 177 4:9
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 167 1:12

2 . Úroveň A

194 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kub… Dar… Sta… BBQ RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1 3:1 3:0 1:3 20 14 194 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
3:S
3:0 3:1 20 11 191 10:4
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
3:2 3:0 13 0 173 7:8
4 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 158 5:9
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 1:3 0:3 0:3 7 -14 153 4:10

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

160 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Bra… Bul… Hol… Kub… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
3:0 1:3 3:0 21 14 195 10:4
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
3:0
3:2
3:0
20 11 191 10:5
3 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 173 6:7
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1
2:3
1:3 2:3 11 -11 160 8:10
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
0:3 3:2 5 -14 151 3:11

2 . Úroveň A

160 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Kub… Hol… Ene… Past Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 160 12:2
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 149 9:5
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 1:3 3:1 3:2 13 0 133 8:9
4 . 0:3 1:3 1:3 3:0 9 -11 118 5:9
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
2:3 0:3 3 -14 109 3:12

2 . Úroveň A

157 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
RYZ… Bil… Kub… Bez… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 174 9:4
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 169 9:6
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0 1:3
2:3
3:0 17 0 157 9:6
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
3:2
3:2 10 -11 139 6:10
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 131 5:12

4 . Úroveň A

138 bodů
11. místo (8. místo v mužích)
Kub… BBQ Nep… Sta… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 138 12:4
2 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 3 120 9:6
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:1 0:3 3:0 15 0 115 8:7
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 0:3 3:0
2:3
9 -11 98 5:9
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 0:3
3:2
5 -14 91 3:11

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

105 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Ene… Kub… Rus… Nev… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
3:0
3:0 3:0 22 3 105 10:3
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 93 6:7
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83 4:11
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 68 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2024 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.05.2024 18:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
02.05.2024 18:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
30.04.2024 19:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
30.04.2024 19:30 1. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) 3:S Komentáře
30.04.2024 07:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) SportCentrum JEREMI 0:3
17.04.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Štěrboholy 3:2
25.03.2024 18:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
20.03.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
17.03.2024 18:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Badminton Arena Skalka 3:0
13.03.2024 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 2:3
23.02.2024 18:00 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
18.02.2024 18:30 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:0
18.02.2024 17:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
17.02.2024 18:00 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Badminton Arena Skalka 2:3
30.01.2024 17:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 0:3
10.01.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
09.01.2024 20:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 0:3
04.01.2024 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 2:3
21.12.2023 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 3:1
19.12.2023 20:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Štěrboholy 3:2
11.12.2023 19:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 3:0
06.12.2023 20:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
30.11.2023 19:06 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) 3:S Komentáře
20.11.2023 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 3:2
20.11.2023 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 1:3
12.11.2023 19:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 3:0
31.10.2023 19:45 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:2
29.10.2023 18:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) Badminton Arena Skalka 3:0
23.10.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 3:2
13.10.2023 18:00 1. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) BB Arena Štěrboholy 3:0
02.10.2023 00:10 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) S:3
18.09.2023 19:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
11.09.2023 20:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) BB Arena Štěrboholy 1:3
03.09.2023 20:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.08.2023 19:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 1:3
15.08.2023 18:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
14.08.2023 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 3:1
09.08.2023 20:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
25.07.2023 20:00 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 3:2
21.07.2023 17:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 1:3
20.07.2023 19:00 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) SportCentrum JEREMI 3:0
19.07.2023 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 1:3
26.06.2023 19:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 3:0
19.06.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
13.06.2023 18:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 3:1
11.06.2023 17:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.05.2023 18:00 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:1
25.05.2023 16:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) SportCentrum JEREMI 3:0
11.05.2023 19:30 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.05.2023 20:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 1:3
23.04.2023 15:27 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) 3:S Komentáře
18.04.2023 19:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) BB Arena Štěrboholy 3:0
13.04.2023 19:00 2. Česká soda (J. Stejskal, T. Klepal) BB Arena Štěrboholy 3:0
10.04.2023 19:00 2. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 3:0
27.03.2023 19:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
26.03.2023 18:00 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Badminton Arena Skalka 3:0
25.03.2023 11:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 0:3
07.03.2023 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
26.02.2023 17:30 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 1:3
13.02.2023 17:00 2. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) Badminton Arena Skalka 3:1
12.02.2023 17:30 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:1
03.02.2023 19:00 2. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 3:0
22.01.2023 17:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3
19.01.2023 19:00 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) BB Arena Štěrboholy 1:3
16.01.2023 19:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Badminton Arena Skalka 3:1
06.01.2023 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.12.2022 19:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 3:0
15.12.2022 20:00 2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
15.12.2022 17:00 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:0
04.12.2022 09:30 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Badminton Arena Skalka 3:1
23.11.2022 19:00 2. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) Badminton Arena Skalka 3:0
14.11.2022 18:30 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
10.11.2022 20:30 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.11.2022 19:30 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 3:0
17.10.2022 19:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 3:2
16.10.2022 20:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0
10.10.2022 17:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0
08.10.2022 17:00 4. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 3:2
14.09.2022 18:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
13.09.2022 20:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
11.09.2022 18:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
02.09.2022 19:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody