Načítám…

Martin Kubů (57 let)

ID: 47753

Praha

  • 124 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 12 /412
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 18 / 15 / 3) 0 turnajů
  • 55%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

4 . Úroveň A

356 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
V.M. T.K. M.K. L.P. V.Ž. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Víťa Matoušek
3:1 3:0 3:0
3:S
8 30 378 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Kratochvíl
1:3 3:1
2:3
3:S
4 25 369 9:7
3 .
Image 1
Martin Kubů
0:3 1:3
3:0
3:S
4 12 356 7:6
4 .
Image 1
Lukas Podbehly
0:3
3:2
0:3
3:S
4 4 348 6:8
5 .
Image 1
Vladimír Žák
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 340 0:12

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň A

396 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
M.S. F.R. M.K. M.P. M.E. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miloslav Skalický
3:0 3:0
3:S
3:S
8 30 418 12:0
2 .
Image 1
Filip Rysl
0:3 3:2 3:2
3:S
6 25 411 9:7
3 .
Image 1
Martin Kubů
0:3 2:3 3:0
3:S
4 12 396 8:6
4 .
Image 1
Michal Peca
S:3
2:3 0:3
3:S
2 4 386 5:9
5 .
Image 1
Michal Erben
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 380 0:12

4 . Úroveň A

398 bodů
21. místo (21. místo v mužích)
N.C. Z.R. M.K. J.Š. J.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Nicolas Cablé
1:3 3:1 3:0
3:S
6 30 416 10:4
2 .
Image 1
Zdeněk Rojka
3:1 1:3 3:1
3:S
6 25 411 10:5
3 .
Image 1
Martin Kubů
1:3 3:1 3:2
3:S
6 12 398 10:6
4 .
Image 1
Jiří Švejda
0:3 1:3 2:3
3:S
2 4 386 6:9
5 .
Image 1
Jan Rys
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 380 0:12

4 . Úroveň B

429 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.D. M.K. E.H. R.K. N.C. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Dlask
3:S 3:1 3:1 3:2 8 30 438 12:4
2 .
Image 1
Martin Kubů
S:3 3:0 3:0 0:3 4 25 429 6:6
3 .
Image 1
Eda Hais
1:3 0:3 2:3 3:0 2 12 414 6:9
4 .
Image 1
Robert Kubín
1:3 0:3 3:2
S:S
2 4 406 4:11
5 .
Image 1
Nicolas Cablé
2:3 3:0 0:3
S:S
2 0 402 5:9

4 . Úroveň A

409 bodů
17. místo (17. místo v mužích)
M.P. M.K. J.K. Z.R. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Peca
3:1 3:0 3:2 3:1 8 30 418 12:4
2 .
Image 1
Martin Kubů
1:3 1:3 3:0 3:0 4 25 409 8:6
3 .
Image 1
Jirka Králík
0:3 3:1 1:3 3:2 4 12 396 7:9
4 .
Image 1
Zdeněk Rojka
2:3 0:3 3:1 3:2 4 4 388 8:9
5 .
Image 1
Jiří Švejda
1:3 0:3 2:3 2:3 0 0 380 5:12

Podzimní sezóna 2023

3 . Úroveň A

404 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
P.C. M.K. J.R. M.K. K.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 3:0 3:1 3:1 8 30 438 12:3
2 .
Image 1
Milan Kolář
1:3 3:0
3:S
3:0 6 25 431 10:3
3 .
Image 1
Jan Rys
0:3 0:3 3:0 3:0 4 12 416 6:6
4 .
Image 1
Martin Kubů
1:3
S:3
0:3 S:S 0 4 404 1:12
5 .
Image 1
Kapil Vasudev
1:3 0:3 0:3 S:S 0 0 400 1:12

4 . Úroveň B

396 bodů
14. místo (14. místo v mužích)
M.K. K.V. V.V. M.D. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Kubů
3:1 3:0 3:0 2:3 6 30 396 11:4
2 .
Image 1
Kapil Vasudev
1:3 3:1 3:1 S:S 4 25 389 7:8
3 .
Image 1
Vít Valenta
0:3 1:3 3:1 3:S 4 12 376 7:7
4 .
Image 1
Marek Dlask
0:3 1:3 1:3 3:S 2 4 366 5:9
5 .
Image 1
Jan Novak
3:2 S:S S:3 S:3 2 0 362 3:11

4 . Úroveň B

416 bodů
22. místo (22. místo v mužích)
M.K. P.F. M.K. V.Ž. J.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Milan Kolář
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 438 12:0
2 .
Image 1
Patrik Fafek
0:3 3:1
S:S
3:2 4 25 429 6:9
3 .
Image 1
Martin Kubů
0:3 1:3 3:0 3:1 4 12 416 7:7
4 .
Image 1
Vladimír Žák
0:3
S:S
0:3 3:1 2 4 406 3:10
5 .
Image 1
Jiří Olejníček
0:3 2:3 1:3 1:3 0 0 400 4:12

4 . Úroveň A

396 bodů
23. místo (23. místo v mužích)
P.C. Z.K. M.K. J.R. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Peter Cincula
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 418 12:1
2 .
Image 1
Zbyněk Košťál
1:3 3:0 3:2 3:0 6 25 411 10:5
3 .
Image 1
Martin Kubů
0:3 0:3 3:1 3:2 4 12 396 6:9
4 .
Image 1
Jan Rys
0:3 2:3 1:3 3:2 2 4 386 6:11
5 .
Image 1
Zdeněk Rojka
0:3 0:3 2:3 2:3 0 0 380 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2024 12:31 4. Vladimír Žák 3:S Komentáře
19.06.2024 17:00 4. Lukas Podbehly BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
17.06.2024 19:00 4. Víťa Matoušek BB Arena Štěrboholy 0:3
14.06.2024 15:00 4. Tomáš Kratochvíl Badminton Arena Skalka 1:3
28.05.2024 17:00 4. Miloslav Skalický BB Arena Štěrboholy 0:3
27.05.2024 20:00 4. Michal Peca BB Arena Štěrboholy 3:0
14.05.2024 08:53 4. Michal Erben 3:S Komentáře
13.05.2024 20:30 4. Filip Rysl Hamr Braník 2:3
29.04.2024 18:00 4. Zdeněk Rojka BB Arena Štěrboholy 3:1
22.04.2024 12:29 4. Jan Rys 3:S Komentáře
16.04.2024 20:00 4. Jiří Švejda BB Arena Štěrboholy 3:2
14.04.2024 19:00 4. Nicolas Cablé Badminton Arena Skalka 1:3
02.04.2024 00:10 4. Marek Dlask S:3
26.03.2024 17:00 4. Eda Hais BB Arena Štěrboholy 3:0
12.03.2024 20:00 4. Robert Kubín BB Arena Štěrboholy 3:0
08.03.2024 18:00 4. Nicolas Cablé Badminton Arena Skalka 0:3
27.02.2024 20:00 4. Michal Peca BB Arena Štěrboholy 1:3
19.02.2024 18:00 4. Zdeněk Rojka BB Arena Štěrboholy 3:0
14.02.2024 19:00 4. Jirka Králík BB Arena Štěrboholy 1:3
13.02.2024 20:00 4. Jiří Švejda BB Arena Štěrboholy 3:0
01.02.2024 00:10 3. Kapil Vasudev S:S
29.01.2024 10:17 3. Milan Kolář S:3 Komentáře
11.01.2024 17:30 3. Peter Cincula Hamr Braník 1:3
03.01.2024 19:00 3. Jan Rys BB Arena Štěrboholy 0:3
23.12.2023 11:00 4. Jan Novak Hamr Braník 2:3
23.12.2023 10:00 4. Kapil Vasudev Hamr Braník 3:1
14.12.2023 16:00 4. Vít Valenta Sportovní centrum Olšanka 3:0
06.12.2023 19:00 4. Marek Dlask Badminton Arena Skalka 3:0
26.11.2023 18:00 4. Milan Kolář Badminton Arena Skalka 0:3
24.11.2023 19:00 4. Vladimír Žák SportCentrum JEREMI 3:0
24.11.2023 18:00 4. Jiří Olejníček Badminton Arena Skalka 3:1
12.11.2023 18:00 4. Patrik Fafek Badminton Arena Skalka 1:3
30.10.2023 17:30 4. Zbyněk Košťál Badminton Arena Skalka 0:3
29.10.2023 17:00 4. Jan Rys Badminton Arena Skalka 3:1
29.10.2023 08:30 4. Peter Cincula Badminton Arena Skalka 0:3
05.10.2023 20:00 4. Zdeněk Rojka SportCentrum JEREMI 3:2

Platební metody

Platební metody