Image 1

Matěj Berka (27 let)

ID: 39755

Praha

  • 12 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • 86 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 4 / 6 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

106 bodů
55. místo (41. místo v mužích)
RYZ… Dvj… Cho… Laz… Žel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139
2 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 133
3 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
1:3 0:3 S:S 3:0 6 0 106
4 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 0:3 S:S 3:1 5 -11 94
5 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87

8 . Úroveň A

133 bodů
49. místo (39. místo v mužích)
Cho… Sve… Laz… Pol… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
1:3
3:1
3:S
3:S
19 14 133
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
S:S
3:S
3:S
16 11 127
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3
S:S
3:S
3:S
11 0 111
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 95
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň B

106 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
Emí… RYZ… Bez… MP Cho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 153
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:2 3:1 3:0 18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 2:3
2:3
3:S
16 0 136
4 .
2:3
1:3
3:2
3:0 15 -11 124
5 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 106

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:S
11.06.2020 20:00 7. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 0:3
04.06.2020 18:30 7. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 1:3
02.06.2020 21:00 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:0
13.05.2020 07:47 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) 3:S Komentáře
11.05.2020 20:30 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 3:1
10.03.2020 18:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
03.03.2020 18:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 0:3
03.03.2020 09:47 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
27.02.2020 20:00 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
06.02.2020 18:00 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
8. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím