Načítám…
Image 1

Martin Vojtěchovský (31 let)

ID: 46221

Praha

  • 107 zápasů

    od roku 2022
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 1 /87
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 107
    Zápasů v lize ( 84 / 21 / 2) 2 turnaje
  • 80%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

1 . Úroveň A

176 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… KLON Dar… Kub… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:1
3:0 6 30 176 9:3
2 . 2:3
3:1
3:0
4 25 169 8:4
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
3:1 2 12 154 4:4
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
0:3
3:1 2 4 146 4:7
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 1:3 0 0 140 2:9

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… Kub… Dar… Ten… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0 3:0
3:S
3:S
8 30 178 12:0
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 3:2
3:S
3:S
6 25 171 9:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 2:3
3:S
3:S
4 12 156 8:6
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
S:3
S:3
S:3
3:0 2 4 146 3:9
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

191 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Dar… Bra… Kub… KLON MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1 3:0
3:0
3:S
8 30 198 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3 3:2
3:2
3:S
6 25 191 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3
3:0
3:0 4 12 176 8:6
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
2 4 166 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
S:3
S:3
0:3
0:3
0 0 160 0:12

1 . Úroveň A

171 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
KLON Bra… Dar… Ten… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1
3:2
3:0
8 30 178 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:0 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3 3:1 3:0 4 12 156 8:7
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
2:3
0:3 1:3 3:1 2 4 146 6:10
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3
1:3 0:3 1:3 0 0 140 2:12

Podzimní sezóna 2023

1 . Úroveň A

178 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… KLON Dar… MIl… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0 3:0 8 30 178 12:2
2 . 1:3
3:0
3:2 3:2 6 25 171 10:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
0:3
3:0 3:0 4 12 156 7:6
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
0:3 2:3 0:3 3:0 2 4 146 5:9
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 140 2:12

2 . Úroveň A

158 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bra… MIl… Bez… Sta… RRR Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2 3:0
3:0
3:S
8 30 158 12:2
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3 3:0 3:1 3:0 6 25 151 11:4
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
3:2
3:1
4 12 136 6:9
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
1:3
2:3
3:S
2 4 126 6:9
5 .
S:3
0:3
1:3
S:3
0 0 120 1:12

1 . Úroveň A

168 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Kub… Dar… RYZ… Bra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 1:3
3:S
6 30 196 10:5
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3 3:0
3:2
3:0 6 25 191 11:5
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 176 6:8
4 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
2:3
2:3
3:S
4 4 168 10:7
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 160 0:12

1 . Úroveň A

191 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kub… Bra… Dar… Bil… Z(v… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:2 3:0 3:2 3:0 8 30 198 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:0 6 25 191 11:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3
3:1 3:0 4 12 176 8:7
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 166 6:9
5 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 160 0:12

Letní sezóna 2023

1 . Úroveň A

187 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bul… Bra… Hol… Bil… Kub… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 201 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
0:3 3:2 3:1
3:2
16 11 187 9:8
3 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 2:3 3:2 3:S 13 0 173 8:8
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 2:3 3:1 9 -11 158 6:10
5 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
2:3
S:3 1:3 4 -14 150 4:12

1 . Úroveň A

159 bodů
4. místo (4. místo v mužích)
Kub… Bul… Bra… Dar… MIl… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0
1:3 3:1
3:1
20 14 174 10:5
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:0
3:1
3:1
19 11 170 9:5
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
0:3
3:0
3:1
19 0 159 9:5
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3
0:3
3:0
9 -11 138 5:9
5 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
1:3
1:3
0:3
3 -14 129 3:12

1 . Úroveň A

179 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… Bul… Kub… Hol… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1 3:1 3:0
3:S
25 14 179 12:2
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 11 172 10:4
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3 1:3 3:0 3:2 14 0 154 8:8
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 134 3:11
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
S:3
0:3 2:3 2:3 4 -14 130 4:12

1 . Úroveň A

155 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Kub… Bul… Bra… MIl… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1
3:1
3:1
3:0 25 14 179 12:3
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
3:1
3:0
3:0
21 11 172 10:4
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
1:3
3:1
3:0 15 0 155 8:7
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
0:3
1:3
3:1
8 -11 137 5:10
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127 1:12

Jarní sezóna 2023

1 . Úroveň A

169 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bul… Bra… Kub… Dar… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181 12:1
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:2 3:1 18 11 169 10:7
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3
1:3 3:0 3:1 14 0 154 7:7
4 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 138 5:9
5 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
1:3 1:3 0:3 2 -14 128 2:12

1 . Úroveň A

197 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… Dar… Bul… Hol… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:1
3:1
3:S
23 14 197 12:4
2 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 190 11:6
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 175 8:6
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3
0:3
3:S
9 -11 158 6:9
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146 0:12

1 . Úroveň A

211 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Dar… Bra… Bul… Kub… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:2
3:2
3:0 3:0 24 14 218 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:2
3:0 3:1 20 11 211 11:6
3 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
2:3
3:1
3:0 17 0 197 10:7
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
0:3 0:3
1:3
3:0 8 -11 177 4:9
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 167 1:12

1 . Úroveň A

212 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Bul… Bra… Past Hol… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 218 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:0 3:2 3:0 21 11 212 11:5
3 .
2:3
0:3 2:3 3:1 10 0 190 7:10
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 178 7:11
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
0:3 1:3 3:2 6 -14 172 4:11

Podzimní sezóna 2022

1 . Úroveň A

195 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… Bul… Hol… Kub… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
3:0 1:3 3:0 21 14 195 10:4
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
1:3
3:0
3:2
3:0
20 11 191 10:5
3 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
0:3
3:1 3:0 13 0 173 6:7
4 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:1
2:3
1:3 2:3 11 -11 160 8:10
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
0:3 3:2 5 -14 151 3:11

1 . Úroveň A

181 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Bra… Bul… RYZ… Bil… Lob… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0
3:0 3:0
3:S
27 14 181 12:0
2 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 171 9:3
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 152 6:7
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136 4:9
5 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126 0:12

1 . Úroveň A

175 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bul… Lob… Bra… Hol… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
2:3
3:1
3:2
3:0
20 14 194 11:6
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:2
3:0 0:3 3:2 17 11 188 9:7
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
0:3 3:0 3:0 15 0 175 7:6
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
2:3
3:0 0:3 3:1 15 -11 164 8:7
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
2:3 0:3 1:3 3 -14 149 3:12

1 . Úroveň A

185 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Win… Bra… One… Lob… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2 3:0 3:1 3:0 25 14 199 12:3
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3 3:0 S:S 3:0 14 11 185 8:3
3 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
0:3 0:3
3:1
3:0 13 0 173 6:7
4 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
1:3 S:S
1:3
3:0 7 -11 156 5:6
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146 0:12

Letní sezóna 2022

1 . Úroveň A

153 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Win… Lob… Bra… Hol… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181 12:1
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
1:3 3:0 3:1 3:0 21 11 172 10:4
3 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 153 6:7
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 136 5:11
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 128 2:12

1 . Úroveň A

172 bodů
2. místo (1. místo v mužích)
Win… Bra… Lob… Pin… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2
3:1
3:0 3:0 25 14 179 12:3
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3 3:0 3:1 3:1 21 11 172 11:5
3 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
1:3
0:3 3:1 3:0 14 0 154 7:7
4 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -11 136 5:11
5 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 129 3:12

2 . Úroveň A

151 bodů
5. místo (3. místo v mužích)
Win… Bra… Hol… RYZ… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 160 12:2
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
0:3 3:0 3:1 3:0 20 11 151 9:4
3 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 0:3 3:1 2:3 9 0 129 6:10
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
1:3 1:3 1:3 3:1 9 -11 118 6:10
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 0:3 3:2 1:3 6 -14 112 4:11

1 . Úroveň A

161 bodů
6. místo (4. místo v mužích)
Lob… Bil… Pin… Bra… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:2 3:1 3:1 24 14 198 12:4
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:2 3:S 2:3 13 11 184 8:8
3 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
2:3 2:3 2:3 3:0 13 0 173 9:9
4 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3 S:3 3:2
3:1
12 -11 161 7:9
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 3:2 0:3
1:3
7 -14 153 5:11

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

178 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Bra… Pin… One… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
3:2
3:1 3:0 24 14 178 12:4
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
1:3
3:2
3:1 3:0 19 11 170 10:6
3 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
2:3
3:1
3:0
17 0 157 10:7
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3 1:3
1:3
3:0 10 -11 139 6:9
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 126 0:12

3 . Úroveň A

158 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Bra… One… Koť… Doh… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:2
3:2 3:0 3:0 24 14 158 12:4
2 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 153 11:4
3 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
2:3
0:3
3:1 3:1 14 0 134 8:8
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3
1:3
1:3 3:2 7 -11 116 5:11
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
1:3 2:3 3 -14 109 3:12

5 . Úroveň B

120 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Bra… Emí… Suc… Dic… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0
3:0
3:1
3:1
26 14 120 12:2
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 110 9:5
3 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
2:3
2:3
3:1
10 0 90 7:10
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
0:3
3:2
2:3
8 -11 77 6:11
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:2
7 -14 73 5:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2024 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.05.2024 19:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
13.05.2024 18:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 3:2
30.04.2024 07:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) SportCentrum JEREMI 3:0
29.04.2024 11:59 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
29.04.2024 11:25 1. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) 3:S Komentáře
16.04.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 3:0
21.03.2024 18:45 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) 3:S Komentáře
13.03.2024 20:30 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
13.03.2024 19:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 3:2
06.03.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 1:3
29.02.2024 07:00 1. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) BB Arena Štěrboholy 3:1
28.02.2024 18:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Štěrboholy 3:1
26.02.2024 20:30 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
12.02.2024 20:30 1. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) Hamr Braník 3:0
30.01.2024 20:00 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) BB Arena Štěrboholy 3:1
30.01.2024 17:00 1. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) BB Arena Štěrboholy 3:0
11.01.2024 17:00 1. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 3:0
05.01.2024 16:30 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 3:1
20.12.2023 20:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:0
20.12.2023 19:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.12.2023 10:54 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) 3:S Komentáře
07.12.2023 17:00 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 3:2
30.11.2023 18:59 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) 3:S Komentáře
27.11.2023 20:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 2:3