Lukáš Pěč

Lukáš Pěč (26 let)

ID: 29516

Praha

  • 118 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 41 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 23 / 13 / 34) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

4 bodů
61. místo (47. místo v mužích)
Wor… Ned… Pus… Lamy LaVe Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:1
3:2
3:0
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S
20 11 51
3 .
2:3
3:2
1:3 3:S 3:S 17 0 37
4 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
3:1
3:S
3:S
15 0 35
5 .
0:3
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 4

8 . Úroveň A

26 bodů
58. místo (44. místo v mužích)
Odj… Jir… Rak… Pus… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

46 bodů
55. místo (42. místo v mužích)
Med… Sta… The… Rak… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 93
3 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 73
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

75 bodů
57. místo (45. místo v mužích)
MoKa The… Laz… Luk… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S 3:S 24 14 118
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -3 75
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 64

6 . Úroveň B

92 bodů
50. místo (43. místo v mužích)
Žlu… Bez… Ráz… Luk… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 2:3 0:3
3:S
13 14 127
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:2
3:S
S:S
11 11 122
3 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:2
2:3
S:S
3:1
11 0 111
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:0
S:3
S:S S:S 3 -11 92
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:S
1:3
S:S -3 -14 83

4 . Úroveň A

126 bodů
35. místo (32. místo v mužích)
LeM… Ene… Nez… Luc… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 181
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 172
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 152
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 126

5 . Úroveň A

171 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
Ber… Luk… Ver… Mat… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 178
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 171
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3 0:3
3:0
3:S
15 0 155
4 . 0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 136
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

126 bodů
50. místo (39. místo v mužích)
Bil… Fan… Vou… Dám… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:S
3:1
3:S
17 0 53
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2 3:0 1:3
3:S
16 0 52
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 3:1
0:3
3:S
11 0 47
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 36

6 . Úroveň B

165 bodů
30. místo (28. místo v mužích)
Mat… Luk… Min… Sta… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3
3:0
3:2
3:0
17 0 47
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
S:3
3:0
3:0 17 0 47
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:S
2:3
3:0 13 0 43
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
0:3
3:2
2:3
8 0 38
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3 0:3
3:2
4 0 34

4 . Úroveň A

154 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Jež… Big… Ene… Nik… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0 0:3 3:1
3:S
16 0 58
2 . 0:3 3:0 3:2 3:0 16 0 58
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0 0:3 2:3
3:S
13 0 55
4 . 1:3 2:3 3:2 3:2 11 0 53
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
0:3
S:3
2:3 2 0 44

3 . Úroveň A

175 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Tvo… Luk… Pos… Tra… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:0 3:0
3:0
22 0 70
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 66
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
2:3
3:1
3:1 12 0 60
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 0:3
1:3
3:1
6 0 54
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
0:3
0:3 1:3
1:3
2 0 50

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

54 bodů
12. místo (12. místo v mužích)
Tra… Luk… Jež… MAD… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2
3:S
3:0
3:S
20 0 56
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:S
3:0
3:S
18 0 54
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:3
S:3
3:0
3:S
11 0 47
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 41
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

4 . Úroveň B

46 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
Luk… Ene… Luk… Zde… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:S
3:0 3:S 21 0 57
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0
3:S 17 0 53
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
3:1 3:S 10 0 46
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:S 6 0 42
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 36

5 . Úroveň A

91 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Luk… PIA… Nep… MoKa Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
3:0
3:2 3:0 46 0 91
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 84
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 0 71
4 . 2:3
0:3
1:3 3:2 15 0 60
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
0:3 2:3 4 0 49

4 . Úroveň B

70 bodů
35. místo (31. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

96 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

89 bodů
33. místo (31. místo v mužích)
Luk… Uje… Luk… Zaj… Žlu… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:S 44 0 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:1
2:3
3:0
3:2 31 0 91
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 0 89
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
1:3
3:2
1:3 3:1
2:3
23 0 83
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
2:3 1:3
3:0
17 0 77
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
S:3 2:3 1:3
3:2
0:3
12 0 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.09.2019 00:10 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
02.09.2019 00:10 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) S:S
29.08.2019 07:33 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) S:3 Komentáře
29.08.2019 06:40 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) S:3 Komentáře
27.08.2019 12:02 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) S:3 Komentáře
31.07.2019 17:32 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3 Komentáře
30.07.2019 21:54 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:3 Komentáře
30.07.2019 19:08 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
29.07.2019 11:43 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3 Komentáře
01.07.2019 00:10 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) S:3
28.06.2019 09:46 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3 Komentáře
27.06.2019 19:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
23.06.2019 21:24 7. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) S:3 Komentáře
03.06.2019 00:10 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:S
03.06.2019 00:10 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3
28.05.2019 13:39 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:3 Komentáře
26.05.2019 22:15 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) S:3 Komentáře
02.05.2019 00:10 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:S
02.05.2019 00:10 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) S:S
01.05.2019 21:23 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
23.04.2019 19:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
26.03.2019 16:54 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) S:3 Komentáře
26.03.2019 16:53 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) S:3 Komentáře
26.03.2019 16:53 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3 Komentáře
18.03.2019 19:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 0:3
03.03.2019 09:00 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 1:3
26.02.2019 18:01 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
25.02.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
20.02.2019 17:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
31.01.2019 17:29 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) S:3 Komentáře
31.01.2019 17:29 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) S:3 Komentáře
31.01.2019 17:29 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
30.01.2019 17:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 0:3
19.12.2018 18:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:0
19.12.2018 17:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
16.12.2018 13:21 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) S:3 Komentáře
09.12.2018 12:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
26.11.2018 20:26 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
26.11.2018 20:25 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) S:3 Komentáře
26.11.2018 18:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 0:3
13.11.2018 18:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) SportCentrum JEREMI 2:3
31.10.2018 20:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3
28.10.2018 19:00 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.10.2018 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
09.10.2018 18:30 3. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
30.09.2018 10:07 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) 3:S Komentáře
27.09.2018 09:11 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
25.09.2018 20:00 4. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
10.09.2018 18:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.08.2018 17:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) SportCentrum JEREMI S:3 Komentáře
28.08.2018 17:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI S:3 Komentáře
25.08.2018 17:00 4. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:S
12.08.2018 19:00 4. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:1
05.08.2018 19:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:2
31.07.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
31.07.2018 19:00 5. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:0
27.07.2018 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 3:1
20.05.2018 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1
18.05.2018 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
14.05.2018 19:30 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 3:1
23.04.2018 20:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Badminton Arena Skalka 1:3
18.04.2018 19:30 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 3:1
10.04.2018 18:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 3:2
09.04.2018 20:30 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
09.04.2018 19:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 1:3
5. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S
4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) S:3
4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3
4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím