Načítám…
Image 1

Tomáš Gabík (27 let)

ID: 21433

Praha

GoodData -

Facebook profil

Webová stránka

  • 47 zápasů

    od roku 2014
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 1 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 33 / 5 / 0) 1 turnaj
  • 87%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

186 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lob… Ene… RYZ… Bil… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:2 3:0 12 14 186
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3 2:3 3:1 10 11 181
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 6 0 166
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 1:3 6 -11 155
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
1:3 1 -14 147

1 . Úroveň A

201 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lob… RYZ… Ene… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 201
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 189
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

1 . Úroveň A

192 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kla… Lob… RYZ… Ber… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
0:3 3:0 3:0
3:0
21 11 192
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 171
4 . 0:3 0:3 2:3 3:0 9 -11 158
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 146

1 . Úroveň A

189 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Kla… Lob… Bil… Lei… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 202
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
0:3 3:1 3:1 3:1 18 11 189
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 174
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 157
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 148

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

200 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lob… Lei… Ene… Ber… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 200
2 . 0:3 3:1 3:2
3:S
17 11 188
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 174
4 . 1:3 2:3 1:3
3:1
10 -11 159
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
0:3
1:3
2 -14 148

1 . Úroveň A

180 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Lob… Lei… Ene… Bil… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 180
2 . 1:3 3:1 0:3 3:0 14 11 165
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 153
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0 2:3 2:3 11 -11 140
5 . 1:3 0:3 0:3 3:2 6 -14 132

2 . Úroveň A

180 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Lob… Past Bez… Nez… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 180
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 3:1
3:S
12 0 152
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 136
5 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

3 . Úroveň A

152 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Lei… Lob… Ber… Emí… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:S 22 14 156
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
2:3 3:1 3:0 3:S 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 15 0 135
4 . 2:3 0:3 0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 106

Letní sezóna 2020

3 . Úroveň A

173 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Tea… Jež… Lob… RYZ… Cha… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 14 195
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 1:3
3:S
19 11 190
3 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
0:3 1:3 3:1 3:S 13 0 173
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 1:3 3:S 13 -11 162
5 .
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 146

4 . Úroveň A

157 bodů
13. místo (13. místo v mužích)
Lob… Bil… VEL… (Ho… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:1 3:0
3:2
3:2
23 14 157
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 3:1 3:0 3:2 19 3 142
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 1:3 3:1 3:1 13 0 133
4 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
2:3
0:3 1:3 3:1 9 -11 118
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3
2:3 1:3 1:3 6 -14 112

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.05.2022 19:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
08.05.2022 18:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:0
30.04.2022 19:00 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
29.04.2022 09:28 1. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) 3:S Komentáře
25.04.2022 20:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
21.04.2022 20:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 3:0
01.04.2022 00:10 1. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) 3:0
28.03.2022 19:30 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.03.2022 20:30 1. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) Hamr Braník 0:3
09.03.2022 20:30 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 3:0
27.02.2022 20:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
23.02.2022 21:00 1. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) Hamr Braník 0:3
22.02.2022 19:00 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) SportCentrum JEREMI 3:1
10.02.2022 19:30 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
24.01.2022 21:00 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 3:0
23.01.2022 17:00 1. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:1
20.01.2022 20:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
16.01.2022 13:00 1. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 3:1
02.01.2022 17:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
21.12.2021 18:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
13.12.2021 19:30 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 3:1
05.12.2021 19:00 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:1
30.11.2021 20:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:0
15.11.2021 20:30 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:1
11.11.2021 19:30 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
01.11.2021 00:10 3. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
31.10.2021 15:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:0
24.10.2021 19:00 3. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 3:1
11.10.2021 20:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 2:3
05.10.2020 00:10 3. Chakko (A. Sharma, K. Vasdev) 3:S
30.09.2020 19:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
24.09.2020 19:30 3. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Braník 0:3
17.09.2020 19:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 3:1
24.08.2020 19:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
19.08.2020 19:30 4. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:0
14.08.2020 18:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
12.08.2020 20:30 4. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 3:2 Komentáře
2. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím