Image 1

Petr Vojtěchovský (24 let)

ID: 39796

Praha

  • 12 zápasů

    od roku 2020
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 53 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 10 / 2 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

3 . Úroveň A

214 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Kol… Pan… Lei… Pos… Tvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
2:3
3:1
3:1
3:S 20 14 214
2 .
Pan Sluníčko a šedá myška (V. Křivánek + O. Brožek)
3:2 S:S 3:1 3:S 15 11 206
3 .
1:3
S:S 3:0 3:S 12 0 192
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
1:3 0:3
3:S
8 -11 177
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 166

4 . Úroveň B

220 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Kol… Lei… Ene… Ber… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 220
2 .
2:3
3:2 3:0 3:0 21 3 204
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
2:3 3:0 3:0 16 0 196
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 176
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3 0:3 0:3 0 -14 166

4 . Úroveň B

184 bodů
17. místo (16. místo v mužích)
Uje… Kol… Pos… Bil… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
3:1 3:2 3:1 23 14 197
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 3 184
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
1:3
3:1 3:0 15 0 175
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
0:3
1:3 3:1 9 -11 158
5 . 1:3 0:3 0:3 1:3 2 -14 148

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 3. Tvoj Tatko (M. Macejko, O. Vénos) 3:S
09.06.2020 18:00 3. Pan Sluníčko a šedá myška (V. Křivánek, O. Brožek) Hamr Braník 2:3
02.06.2020 17:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
27.05.2020 17:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.05.2020 20:00 4. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Štěrboholy 3:0
13.05.2020 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.03.2020 19:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
06.03.2020 17:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.02.2020 10:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
23.02.2020 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.02.2020 18:30 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:0
06.02.2020 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím