Filip Nemčok

Filip Nemčok (32 let)

ID: 25926

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 16 / 17 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

42 bodů
54. místo (11. místo v ženách)
Min… Two… Nep… Bau… T03 B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:2
2:3 3:S
3:0
36 0 81
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:2 3:1 3:0 35 0 80
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 S:3 1:3 S:S -3 0 42
5 .
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 40

4 . Úroveň A

71 bodů
34. místo (5. místo v ženách)
PIA… Spo… Vou… VK Bau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2
3:0 S:3
3:S
32 0 92
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
0:3
3:S 0:3 1:3 12 0 72
5 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
S:3
0:3 3:1 11 0 71

5 . Úroveň B

80 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
Srš… Bau… Mat… Drá… Los… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 94
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 80
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 73
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 56
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3
0:3
0:3
2:3
4 0 49

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

48 bodů
57. místo (11. místo v ženách)
Pav… Hor… Nep… Bau… MAD… Cub… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 3:2 3:0 3:1
3:2
40 0 70
2 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
3:2
3:0 3:1
3:S
37 0 67
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
2:3
3:0 3:1
3:0
35 0 65
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 . 1:3 1:3 1:3
0:3
3:1 15 0 45
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
S:3
0:3
S:3
1:3 5 0 35

6 . Úroveň A

47 bodů
53. místo (9. místo v ženách)
PIA… Žlu… Bau… Bor… Lob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
1:3
3:1
2:3
17 0 47
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
0:3
3:2
0:3
11 0 41

5 . Úroveň B

45 bodů
52. místo (10. místo v ženách)
Vou… It´… Pav… Bož… Bau… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 3:0 44 0 89
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3
3:2
3:0 3:0 37 0 82
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
2:3
2:3
3:0
3:0 34 0 79
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3 0:3
0:3
3:0 15 0 60
5 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 45

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň A

74 bodů
34. místo (6. místo v ženách)
Bau… Lob… HRO… Del… Vln… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 74
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
S:3 S:3
S:3
3:S 10 0 40
5 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 30

7 . Úroveň B

41 bodů
57. místo (10. místo v ženách)
Bož… Bau… Bor… OVČ… Lib… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
1:3
3:1
S:3
3:0
26 0 41
3 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
1:3
3:2
3:0
26 0 41
4 .
0:3
3:S
2:3
3:1
25 0 40
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

7 . Úroveň B

52 bodů
54. místo (8. místo v ženách)
>|< Bau… Bad… Fos… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 64
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
3:0
3:1
3:0
37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:0
23 0 38
4 . S:3
1:3
S:3 3:0 15 0 30
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2017 09:35 5. T03 (M. Farda, S. Rummel) S:S
17.08.2017 20:36 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) 0:3
07.08.2017 18:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Centrum Třešňovka 1:3
13.07.2017 20:00 4. VK (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 3:1
13.07.2017 19:30 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 0:3
13.07.2017 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.06.2017 18:00 5. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Centrum Třešňovka 3:1 Komentáře
25.06.2017 10:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1
11.06.2017 20:00 5. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Hamr Braník 3:0 Komentáře
08.06.2017 19:30 5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) Hamr Braník 0:3
01.05.2017 19:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
29.04.2017 10:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Centrum Třešňovka 3:0 Komentáře
24.04.2017 20:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
20.04.2017 19:30 6. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) Centrum Třešňovka 0:3
19.04.2017 20:00 6. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Badminton Arena Skalka 0:3
26.03.2017 18:00 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.03.2017 20:30 6. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.03.2017 20:30 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
12.03.2017 10:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.02.2017 10:30 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 0:3
24.02.2017 20:30 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 0:3
19.02.2017 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
15.02.2017 20:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 0:3
25.01.2017 19:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:0 Komentáře
16.01.2017 20:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Centrum Třešňovka 3:1 Komentáře
20.11.2016 19:30 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 1:3 Komentáře
14.11.2016 19:00 7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
09.11.2016 21:30 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.10.2016 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Výstaviště Holešovice 3:0 Komentáře
20.10.2016 19:30 7. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
09.10.2016 13:00 7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.10.2016 14:00 7. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
6. Delivery team (K. Kuželka, M. Dulák) 3:S
5. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) S:3
6. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3 Komentáře
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím