Image 1

Anna Koubková (28 let)

ID: 23507

Praha

  • 46 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 7 / 6 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň B

98 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
Vou… Nez… Křu… Luk… Jež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 3:0 3:2 3:1 46 0 121
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
3:1
3:S 3:2 30 0 105
3 . 0:3
1:3
3:S 3:1 23 0 98
4 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 S:3 S:3 3:0 17 0 92
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 2:3 1:3 0:3 8 0 83

4 . Úroveň B

93 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
>|< Lei… Křu… eL… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 50 0 125
2 . 0:3 3:0 3:0 3:1 37 0 112
3 . 0:3 0:3 3:2
3:2
18 0 93
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 0:3 2:3 3:1 17 0 92
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 1:3
2:3
1:3 8 0 83

4 . Úroveň A

103 bodů
23. místo (21. místo v mužích)
HoHo Jež… Hov… Křu… Bil… Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 118
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 0 109
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
3:2
1:3 3:0
3:2
29 0 104
4 .
1:3
0:3 3:1 3:1 3:S 28 0 103
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:S 10 0 85
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 1:3
2:3
S:3 S:3 5 0 80

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2018 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
16.05.2018 20:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.05.2018 19:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:1
25.04.2018 20:00 4. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
25.04.2018 19:00 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Badminton Arena Skalka 3:2
23.04.2018 20:30 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 0:3
16.04.2018 19:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) SportCentrum JEREMI 0:3
28.03.2018 20:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
27.03.2018 20:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:1
23.03.2018 19:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
17.03.2018 18:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 3:S
4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím