Image 1

Veronika Netolicka (27 let)

ID: 28443

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 8 / 6 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň A

25 bodů
81. místo (20. místo v ženách)
Two… Dem… Luk… Bla… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:1
3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
1:3 3:1 3:S 3:0 36 0 51
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
1:3 3:S 3:S 22 0 37
4 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 25
5 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň B

16 bodů
79. místo (19. místo v ženách)
Voň… Eda… Bla… Gum… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3
3:0
3:0
3:1 39 0 54
2 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:1 S:S 3:0 S:S 14 0 29
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3
S:S 3:1 S:S 1 0 16
4 .
0:3
0:3 1:3 S:S -3 0 12
5 . 1:3 S:S S:S S:S -13 0 2

7 . Úroveň B

25 bodů
79. místo (21. místo v ženách)
Bož… 2RUN Kol… Dem… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

8 . Úroveň B

50 bodů
67. místo (17. místo v ženách)
Pus… Bla… Fri… Gum… Pet… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S
3:0
3:0 3:0 3:S 46 0 61
2 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3 3:2 3:0 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:S 31 0 46
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 3:S 17 0 32
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 25
6 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň A

24 bodů
64. místo (13. místo v ženách)
Bil… Myd… slu… Kol… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:S 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 32
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3 0:3 3:S
2:3
14 0 29
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 24

7 . Úroveň C

28 bodů
61. místo (13. místo v ženách)
Pup… Ner… Bla… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 3:0
3:S
42 0 57
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3
3:S
13 0 28
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.01.2018 10:20 8. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) S:S
02.01.2018 10:20 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
10.12.2017 20:30 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
10.12.2017 19:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:1
01.12.2017 10:20 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) S:S
01.11.2017 11:14 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
18.10.2017 18:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:0
12.10.2017 19:00 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:2
12.10.2017 18:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:0
26.09.2017 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 0:3
19.09.2017 20:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
11.09.2017 21:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
07.09.2017 21:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) SportCentrum JEREMI 0:3
28.08.2017 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
17.08.2017 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 0:3
8. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) S:3 Komentáře
8. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) S:3
7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3 Komentáře
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3
8. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) S:3
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) S:3 Komentáře
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím