Načítám…
Image 1

Martin Žďárský (27 let)

ID: 48110

Praha

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton (187/239)

  • 73 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 249 /399
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 33 / 29 / 3) 5 turnajů
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

16 . Úroveň A

156 bodů
187. místo (174. místo v mužích)
D.W. O.M. M.Ž. Z.V. B.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Douglas Wong
3:0
3:2
3:0 3:s 8 30 178 12:2
2 .
Image 1
Ondřej Mayer
0:3 3:2 3:s 4 25 169 6:5
3 .
Image 1
Martin Žďárský
2:3
2:3
3:2
3:2
4 12 156 10:10
4 .
Image 1
Zdeněk Válek
0:3
2:3
3:s 2 4 146 5:6
5 .
Image 1
Barbora Semová
s:3 s:3
2:3
s:3 0 0 140 2:12

16 . Úroveň A

146 bodů
197. místo (183. místo v mužích)
J.M. J.B. L.I. M.Ž. S.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Malý
3:0
3:0
3:0
3:S
8 30 178 12:0
2 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3
3:0
3:0 3:1 6 25 171 9:4
3 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
0:3
3:2
3:S
4 12 156 6:8
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
0:3
2:3
3:S
2 4 146 5:9
5 .
Image 1
Stanislav Bruder
S:3
1:3
S:3
S:3
0 0 140 1:12

Podzimní sezóna 2023

17 . Úroveň C

156 bodů
190. místo (173. místo v mužích)
M.Ž. J.C. J.Z. J.L. V.V. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Žďárský
3:2 2:3 3:1
3:2
6 30 156 11:8
2 .
Image 1
Jiří Charvát
2:3
3:2
3:0
3:1
6 25 151 11:6
3 .
Image 1
Jana Zarybnicka
3:2
2:3
3:2 1:3 4 12 136 9:10
4 .
Image 1
Jiří Lacina
1:3
0:3
2:3
3:S
2 4 126 6:9
5 .
Image 1
Veronika Vetešníková
2:3
1:3
3:1
S:3
2 0 122 6:10

18 . Úroveň B

151 bodů
207. místo (184. místo v mužích)
K.H. M.Ž. O.P. J.B. B.K. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Klára Hausmannová
3:2 3:2
3:2
3:0 8 30 158 12:6
2 .
Image 1
Martin Žďárský
2:3 3:1 3:2 3:2 6 25 151 11:8
3 .
Image 1
Ondřej Peterka
2:3 1:3 3:1 3:0 4 12 136 9:7
4 .
Image 1
Jana Baďurová
2:3
2:3 1:3 3:0 2 4 126 8:9
5 .
Image 1
Betka Knapková
0:3 2:3 0:3 0:3 0 0 120 2:12

18 . Úroveň B

116 bodů
219. místo (195. místo v mužích)
D.P. F.L. M.Ž. A.L. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
DM Paulus
3:0 S:S
3:2
3:S
6 30 136 9:2
2 .
Image 1
Filip Lazár
0:3
3:1
3:0
3:S
6 25 131 9:4
3 .
Image 1
Martin Žďárský
S:S
1:3
3:2
3:S
4 12 116 7:5
4 .
Image 1
Andrea Lukešová
2:3
0:3
2:3
3:S
2 4 106 7:9
5 .
Image 1
Petr Hellmich
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Letní sezóna 2023

17 . Úroveň B

129 bodů
188. místo (165. místo v mužích)
D.H. M.Ž. D.S. J.B. R.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Dmitrij Hladký
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 141 12:1
2 .
Image 1
Martin Žďárský
1:3
3:2 3:2 3:0 18 11 129 10:7
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 113 8:9
4 .
Image 1
Jana Baďurová
0:3
2:3 2:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 .
Image 1
Rostislav Sochor
0:3
0:3 1:3
S:3
1 -14 87 1:12

14 . Úroveň B

77 bodů
163. místo (146. místo v mužích)
M.H. Š.P. E.W. M.Ž. D.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Miroslav Heřman
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 118 12:4
2 .
Image 1
Štěpán Příhoda
2:3 3:1 3:1 3:0 21 11 112 11:5
3 .
Image 1
Erik Winkelmann
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 96 9:7
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 77 5:10
5 .
Image 1
Daniel Mily
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67 1:12

14 . Úroveň B

114 bodů
153. místo (136. místo v mužích)
P.G. V.K. M.Ž. J.S. O.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petra Grüsserová
3:2 3:1 3:2 3:0 23 14 137 12:5
2 .
Image 1
Vít Kalisz
2:3
3:2
3:S 3:0 20 11 131 11:5
3 .
Image 1
Martin Žďárský
1:3
2:3
3:1
3:2
14 0 114 9:9
4 .
Image 1
Jiří Sobotík
2:3 S:3 1:3
3:0
10 -11 99 6:9
5 .
Image 1
Ondřej Mayer
0:3 0:3
2:3
0:3
2 -14 88 2:12

18 . Úroveň A

128 bodů
202. místo (176. místo v mužích)
Z.V. M.Ž. M.F. T.P. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:0
3:0
3:0
S:S
19 14 133 9:0
2 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 128 9:7
3 .
Image 1
Michala Forinová
0:3
2:3 3:0 3:1 15 0 115 8:7
4 .
Image 1
Tomáš Pařízek
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 94 3:11
5 .
Image 1
Martin Pelc
S:S
2:3 1:3 2:3 3 -14 89 5:9

Jarní sezóna 2023

20 . Úroveň A

110 bodů
227. místo (198. místo v mužích)
E.B. M.Ž. D.S. B.R. V.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ema Bímonová
2:3
3:0
3:S
3:S 21 14 115 11:3
2 .
Image 1
Martin Žďárský
3:2
2:3
3:S
3:S 19 11 110 11:5
3 .
Image 1
Denisa Slavíková
0:3
3:2
3:S
3:S 17 0 97 9:5
4 .
Image 1
Barbora Reichova
S:3
S:3
S:3
3:S 6 -3 83 3:9
5 .
Image 1
Veronika Pichová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

22 . Úroveň A

104 bodů
260. místo (223. místo v mužích)
P.S. M.Ž. P.M. J.A. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Petr Slovák
3:0 3:0 3:S 3:S 26 14 120 12:0
2 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 3:0 0:3 3:S 13 11 104 6:6
3 .
Image 1
Pavel Miler
0:3 0:3 3:S 3:S 12 0 92 6:6
4 .
Image 1
Ján Antal
S:3 3:0 S:3 S:S 5 -3 82 3:6
5 .
Image 1
Jan Slezák
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 64 0:9

23 . Úroveň B

67 bodů
271. místo (233. místo v mužích)
M.B. M.Ž. P.M. F.S. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Bureš
3:0 3:0 S:S 3:S 18 14 72 9:0
2 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3 3:2
3:2
3:S 16 11 67 9:7
3 .
Image 1
Petra Mertová
0:3 2:3
S:S
3:S 6 0 46 5:6
4 .
Image 1
Frederika Sekelova
S:S
2:3
S:S
3:S 4 -3 41 5:3
5 .
Image 1
Jana Pfeiferová
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:12

22 . Úroveň A

51 bodů
263. místo (223. místo v mužích)
M.K. Z.K. M.Š. M.Ž. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Michal Kubina
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 100 12:0
2 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
0:3
3:S
S:S
3:S
10 11 81 6:3
3 .
Image 1
Magdaléna Štěpánková
S:3
S:3
S:S
3:S
4 0 64 3:6
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
S:S
S:S
3:S
2 -11 51 3:3
5 .
Image 1
Martin Schütz
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

21 . Úroveň A

50 bodů
244. místo (211. místo v mužích)
P.H. J.P. F.K. M.Ž. L.V. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Pavel Hušek
0:3
3:0
3:0
3:S
3:S 21 14 75 12:3
2 .
Image 1
Jan Polak
3:0
3:1
3:0 S:S 3:S 19 11 70 12:1
3 .
Image 1
Filip Kratochvíl
0:3
1:3
3:1
3:S
3:S 15 0 55 10:7
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
0:3
1:3
3:S
3:S 10 0 50 7:9
5 .
Image 1
Lukáš Vojáček
S:3
S:S
S:3
S:3
3:S 3 -11 32 3:9
6 .
Image 1
Jarda Stuchlík
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:15

18 . Úroveň B

55 bodů
217. místo (187. místo v mužích)
E.W. J.B. O.F. M.Ž. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Erik Winkelmann
3:0
3:S
3:0 3:S 26 14 100 12:0
2 .
Image 1
Jozef Barčák
0:3 3:0
3:0
3:S 20 11 91 9:3
3 .
Image 1
Ondřej Ficek
S:3
0:3 3:0 3:S 13 0 73 6:6
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -11 55 3:9
5 .
Image 1
Jarda Stuchlík
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46 0:12

18 . Úroveň A

95 bodů
223. místo (198. místo v mužích)
J.Z. J.K. Z.G. M.Ž. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jana Zarybnicka
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 141 12:0
2 .
Image 1
Jana Knappová
0:3
3:S 3:0 3:1 19 11 130 9:4
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
0:3
S:3
3:0
3:S 13 0 113 6:6
4 .
Image 1
Martin Žďárský
0:3
0:3
0:3
3:S 6 -11 95 3:9
5 .
Image 1
Anna F
S:3
1:3 S:3 S:3 1 -14 87 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2024 21:00 16. Ondřej Mayer Hamr Braník 2:3
19.05.2024 11:00 16. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.05.2024 10:00 16. Douglas Wong Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.05.2024 17:00 16. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.02.2024 08:50 16. Stanislav Bruder 3:S Komentáře
14.02.2024 17:00 16. Luisa Illková BB Arena Letňany 2:3 Komentáře
04.02.2024 14:00 16. Jan Malý Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.02.2024 14:00 16. Jozef Barčák Badminton Arena Skalka 0:3
31.01.2024 08:30 17. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:2
24.01.2024 08:00 17. Veronika Vetešníková Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.01.2024 21:00 17. Jiří Lacina Sportovní centrum Olšanka 3:1
07.01.2024 17:00 17. Jana Zarybnicka Hamr Braník 2:3
28.11.2023 19:00 18. Klára Hausmannová Sportcentrum Step 2:3
26.11.2023 19:00 18. Ondřej Peterka Badminton Arena Skalka 3:1
26.11.2023 14:00 18. Betka Knapková Badminton Arena Skalka 3:2
05.11.2023 08:00 18. Jana Baďurová Sportovní centrum Olšanka 3:2
01.11.2023 00:10 18. DM Paulus S:S
15.10.2023 11:00 18. Andrea Lukešová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
04.10.2023 09:09 18. Petr Hellmich 3:S Komentáře
03.10.2023 18:30 18. Filip Lazár Hamr Braník 1:3 Komentáře
23.09.2023 08:00 17. Jana Baďurová Sportcentrum Step 3:2
21.09.2023 17:00 17. Rostislav Sochor BB Arena Letňany 3:0
07.09.2023 17:00 17. Dmitrij Hladký BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
06.09.2023 18:00 17. Denisa Slavíková Hamr Braník 3:2
29.08.2023 17:00 14. Daniel Mily Hamr Braník 3:1
12.08.2023 18:00 14. Štěpán Příhoda Tatran Střešovice 1:3
09.08.2023 17:30 14. Miroslav Heřman Sportcentrum Step 0:3
05.08.2023 15:00 14. Erik Winkelmann Badminton Arena Skalka 1:3
27.07.2023 21:00 14. Vít Kalisz Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
25.07.2023 17:00 14. Jiří Sobotík Badminton Arena Skalka 3:1
18.07.2023 19:30 14. Petra Grüsserová Badminton Arena Skalka 1:3
14.07.2023 18:30 14. Ondřej Mayer Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
18.06.2023 13:00 18. Michala Forinová SportCentrum JEREMI 3:2
18.06.2023 10:00 18. Zdeněk Válek BB Arena Letňany 0:3
16.06.2023 18:30 18. Tomáš Pařízek Badminton Arena Skalka 3:0
15.06.2023 18:00 18. Martin Pelc BB Arena Letňany 3:2
01.06.2023 00:10 20. Veronika Pichová 3:S
26.05.2023 13:29 20. Barbora Reichova 3:S Komentáře
21.05.2023 11:00 20. Denisa Slavíková Hamr Braník 2:3
06.05.2023 12:00 20. Ema Bímonová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
02.05.2023 00:10 22. Jan Slezák 3:S
02.05.2023 00:10 22. Pavel Miler 3:0
25.04.2023 21:00 22. Ján Antal Badminton Arena Skalka 0:3
05.04.2023 18:30 22. Petr Slovák Hamr Braník 0:3
03.04.2023 00:10 23. Jana Pfeiferová 3:S
19.03.2023 13:00 23. Frederika Sekelova Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.03.2023 17:00 23. Martin Bureš Hamr Braník 0:3
06.03.2023 16:00 23. Petra Mertová Badminton Arena Skalka 3:2
01.03.2023 00:10 22. Magdaléna Štěpánková S:S
27.02.2023 21:10 22. Zbyněk Kojecký S:S Komentáře
24.02.2023 12:53 22. Martin Schütz 3:S Komentáře
18.02.2023 10:00 22. Michal Kubina Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
01.02.2023 00:10 21. Jarda Stuchlík 3:S
31.01.2023 19:22 21. Lukáš Vojáček 3:S Komentáře
22.01.2023 12:00 21. Filip Kratochvíl Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.01.2023 00:00 21. Pavel Hušek SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
06.01.2023 17:00 21. Jan Polak Sportcentrum Step 0:3
02.01.2023 00:10 18. Jarda Stuchlík 3:S
14.12.2022 21:00 18. Erik Winkelmann Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2022 11:00 18. Ondřej Ficek BB Arena Štěrboholy 0:3
10.12.2022 11:00 18. Jozef Barčák Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.12.2022 00:10 18. Anna F 3:S
26.11.2022 10:30 18. Jana Zarybnicka Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.11.2022 11:00 18. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.11.2022 10:30 18. Jana Knappová Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody