Stefanie Bílková

Stefanie Bílková (25 let)

ID: 24082

Praha

  • 60 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 86 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 6 / 8 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň A

26 bodů
77. místo (20. místo v ženách)
Mia… Ned… Pot… Mam… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:s 12 14 66
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
3:s 7 11 58
3 . 3:s 6 0 46
4 . 3:s 6 -11 35
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 26

11 . Úroveň A

44 bodů
76. místo (20. místo v ženách)
Pus… Úči… IPP… Ryc… Piv… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
3:1
3:1
S:S 3:0 S:S 13 11 44
3 .
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S 13 0 33
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
S:S
3:0
S:S
3:0
9 0 29
5 .
0:3
0:3
0:3
S:S S:S -4 -11 5
6 .
S:3
S:S S:3
0:3
S:S -4 -14 2

11 . Úroveň A

12 bodů
80. místo (22. místo v ženách)
Baz… Mam… IPP… Ryc… Úči… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1
3:0
S:S 19 14 53
2 .
2:3
3:0
3:1
1:3
3:1
19 11 50
3 .
0:3
0:3
3:2
3:2
3:2
12 0 32
4 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
1:3
2:3
S:S
3:0 8 0 28
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
3:1
2:3
S:S
S:S 3 -11 12
6 . S:S
1:3
2:3
0:3 S:S -1 -14 5

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

24 bodů
71. místo (20. místo v ženách)
Fog… Zno… Baz… Úči… Voř… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
3:0
S:S
3:0
3:0
17 11 48
3 . 0:3
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 35
4 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
S:S
2:3
S:S
3:0 4 0 24
5 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3
1:3
S:S
3:1
4 -11 13
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

10 . Úroveň A

15 bodů
75. místo (22. místo v ženách)
Pot… Rak… RK… Voř… Úči… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:S
3:0 28 14 62
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0
3:S
3:0 24 11 55
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 6 -11 15
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 6

9 . Úroveň A

49 bodů
75. místo (22. místo v ženách)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3
08.12.2019 01:01 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) S:3
08.12.2019 01:01 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) S:3
08.12.2019 01:01 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) S:3
02.12.2019 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
02.12.2019 00:10 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) S:S
25.11.2019 21:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) 3:1 Komentáře
25.11.2019 20:00 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) SportCentrum JEREMI 3:0
20.11.2019 18:00 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:1 Komentáře
01.11.2019 08:15 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
31.10.2019 20:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) 3:1 Komentáře
28.10.2019 23:44 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) S:S Komentáře
25.10.2019 18:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
22.10.2019 17:00 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
02.06.2019 20:50 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) S:S Komentáře
31.05.2019 11:03 10. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) S:S Komentáře
30.05.2019 17:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Badminton Arena Skalka 3:0
27.05.2019 18:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 2:3 Komentáře
22.05.2019 19:30 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 0:3
27.03.2019 00:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:3 Komentáře
26.03.2019 21:06 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3 Komentáře
26.03.2019 20:20 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) S:3 Komentáře
25.03.2019 14:30 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
12.03.2019 21:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Štěrboholy 3:0
23.02.2019 19:30 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 1:3
23.02.2019 12:00 9. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
22.02.2019 18:00 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 2:3
18.02.2019 17:00 9. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím