Načítám…

Mihir Kulkarni (29 let)

ID: 48779

Praha

Webová stránka

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (39/48)

  • 53 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 41 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 9 / 4 / 4) 0 turnajů
  • 69%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň A

57 bodů
39. místo (27. místo v mužích)
Haš… Ocá… Des… Čes… Fre… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
3:2 2:3 3:0
3:S
3:S
6 30 76 14:5
2 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
2:3 3:1 3:2
3:S
3:S
6 25 71 14:6
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
3:2 1:3 3:1
3:S
5 12 57 10:6
4 .
Československo (P. Bujňáková + H. Cveková)
0:3 2:3 1:3
3:S
3:S
3 12 55 9:9
5 .
Freedom (T. Chumlen + M. Marková)
S:3
S:3
S:3
3:S
2 4 46 3:9
6 .
Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček + J. Chu)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:15

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň B

60 bodů
37. místo (26. místo v mužích)
Bla… Gar… Fam… A&B Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
S:S
3:1
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:S
3:0
3:2
3:S
6 25 91 9:5
3 . 1:3
0:3
3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
0:3
2:3
1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

7 . Úroveň A

71 bodů
41. místo (28. místo v mužích)
Wak… Des… Bro… Ocá… Kra… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
3:0 2:3 3:1 3:0 3:0 6 30 76 14:4
2 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 6 25 71 12:5
3 . 3:2 0:3 3:2
S:3
3:0 5 12 57 9:10
4 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 2:3 2:3 3:0 3:0 3 12 55 11:9
5 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 0:3
3:S
0:3 3:1 3 4 47 6:10
6 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 40 1:15

7 . Úroveň A

56 bodů
43. místo (32. místo v mužích)
Ocá… Wak… Des… Vod… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 78 12:4
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
2:3 3:0
3:0
3:0 6 25 71 11:3
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
2:3 0:3 3:1 3:0 4 12 56 8:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
0:3
1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 40 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.02.2024 07:30 6. Československo (P. Bujňáková, H. Cveková) Hamr Braník 3:1
21.02.2024 19:30 6. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) Badminton Arena Skalka 3:2
13.02.2024 20:00 6. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 1:3
06.02.2024 05:01 6. Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček, J. Chu) 3:S Komentáře
06.12.2023 09:58 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:41 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:3 Komentáře
23.11.2023 18:30 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3
20.11.2023 18:00 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:0
18.11.2023 16:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportovní centrum Olšanka 3:0
17.11.2023 18:00 7. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:0
05.11.2023 18:00 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Bublina Aréna 3:2
31.10.2023 16:30 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Hamr Braník 2:3
29.10.2023 20:00 7. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Hamr Braník 3:1
25.10.2023 19:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportovní centrum Olšanka 0:3
17.10.2023 21:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody