Načítám…

Vansh Luthra (29 let)

ID: 37577

Praha

Fandí:Al Pacina, Sachin Tendulkar, Martin Sheen, Milos Forman

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (37/48)

  • 72 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 38 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 11 / 7 / 5) 0 turnajů
  • 61%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

60 bodů
37. místo (28. místo v mužích)
Luc… Bro… Gar… Rak… Rep… Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3 30 93 6:1
2 . 3:1 2 25 87 3:1
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3 3:0 2 12 74 4:3
4 .
Rakety v sukni (I. Pechová + Z. Novotná)
1:3
0 10 70 1:3
5 .
Repíci (R. Husák + E. Gergelová)
0:3 0 4 64 0:3
6 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3
0 0 60 0:3

6 . Úroveň A

74 bodů
39. místo (28. místo v mužích)
Nep… No… Des… Zad… DUT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0 3:0 3:2
3:0
8 30 98 12:2
2 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
0:3 3:1 3:0
3:0
6 25 91 9:4
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 1:3 3:1 S:S 2 12 74 4:10
4 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 66 6:9
5 .
DUTY Free (R. Dutý + L. Dutá)
0:3
0:3
S:S 0:3 0 0 60 0:12

6 . Úroveň A

58 bodů
39. místo (27. místo v mužích)
Ocá… Haš… Des… Báb… Fre… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
2:3 3:1 3:2
3:S
3:S
6 30 76 14:6
2 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
3:2 2:3 3:0
3:S
3:S
6 25 71 14:5
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
1:3 3:2 3:1
3:S
3:S
6 12 58 13:6
4 . 2:3 0:3 1:3
3:S
3:S
3 12 55 9:9
5 .
Freedom (T. Chumlen + M. Marková)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
2 4 46 3:12
6 .
Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček + J. Chu)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 40 0:15

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň B

60 bodů
37. místo (26. místo v mužích)
Bla… Gar… Fam… A&B Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
S:S
3:1
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:S
3:0
3:2
3:S
6 25 91 9:5
3 . 1:3
0:3
3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
0:3
2:3
1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

7 . Úroveň A

71 bodů
41. místo (28. místo v mužích)
Wak… Des… Bro… Ocá… Poo… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
3:0 2:3 3:1 3:0 3:0 6 30 76 14:4
2 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 6 25 71 12:5
3 . 3:2 0:3 3:2
S:3
3:0 5 12 57 9:10
4 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 2:3 2:3 3:0 3:0 3 12 55 11:9
5 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 0:3
3:S
0:3 3:1 3 4 47 6:10
6 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 40 1:15

7 . Úroveň A

56 bodů
43. místo (32. místo v mužích)
Ocá… Wak… Des… Vod… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 78 12:4
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
2:3 3:0
3:0
3:0 6 25 71 11:3
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
2:3 0:3 3:1 3:0 4 12 56 8:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
0:3
1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 40 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.04.2024 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
02.04.2024 00:10 6. DUTY Free (R. Dutý, L. Dutá) S:S
24.03.2024 09:00 6. Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota, L. Rothova) Hamr Braník 3:1
20.03.2024 19:30 6. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 1:3
15.03.2024 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
28.02.2024 13:00 6. Freedom (T. Chumlen, M. Marková) 3:S Komentáře
24.02.2024 07:30 6. Bábovky (P. Bujňáková, H. Cveková) Hamr Braník 3:1
21.02.2024 19:30 6. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) Badminton Arena Skalka 3:2
13.02.2024 20:00 6. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 1:3
06.02.2024 05:01 6. Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček, J. Chu) 3:S Komentáře
06.12.2023 09:58 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) S:3 Komentáře
06.12.2023 09:41 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:3 Komentáře
23.11.2023 18:30 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3
20.11.2023 18:00 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:0
18.11.2023 16:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportovní centrum Olšanka 3:0
17.11.2023 18:00 7. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:0
05.11.2023 18:00 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Bublina Aréna 3:2
31.10.2023 16:30 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Hamr Braník 2:3
29.10.2023 20:00 7. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Hamr Braník 3:1
25.10.2023 19:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportovní centrum Olšanka 0:3
17.10.2023 21:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) Hamr Braník 3:0

Platební metody

Platební metody