Image 1

Mario Babůněk (35 let)

ID: 38786

Praha

  • 12 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 94 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 7 / 5 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

99 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
Emí… VŠE… Kra… Maja Kdo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
23 14 137
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 132
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 .
2:3
1:3
1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Kdo S Koho (D. Kacafírek + K. Pšenková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň A

113 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Zde… Maja Laz… Ana… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 118
2 .
2:3
3:0 3:1 3:0 22 11 113
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 94
4 .
0:3
1:3 1:3 3:2 7 -3 84
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3 1:3 2:3 3 -14 69

9 . Úroveň A

91 bodů
61. místo (47. místo v mužích)
Zde… Maja Rak… Pot… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1
3:0
3:S 21 14 95
2 . 3:2 2:3 3:0 3:S 20 11 91
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 3:1 3:S 18 0 78
4 .
0:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 56
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.01.2020 18:00 7. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
17.01.2020 09:10 7. Kdo S Koho (D. Kacafírek, K. Pšenková) 3:S Komentáře
15.01.2020 20:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
12.01.2020 17:00 7. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) SportCentrum JEREMI 1:3
19.12.2019 18:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:0
15.12.2019 17:00 8. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.12.2019 20:00 8. Ananas (V. Jirsa, K. Klimešová) Hamr Štěrboholy 3:1
09.12.2019 20:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0
02.12.2019 00:10 9. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S
20.11.2019 20:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:0
19.11.2019 20:30 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:2
12.11.2019 20:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím