Image 1

Jiří Hofbauer (36 let)

ID: 17664

Praha

  • 115 zápasů

    od roku 2013
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 8 / 10 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

15 bodů
68. místo (54. místo v mužích)
Zde… Sme… OVČ… Moon Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
3:S
3:S
3:S 30 0 45
3 .
0:3
S:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

29 bodů
64. místo (56. místo v mužích)
Lob… DET… Lib… Pře… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S
3:0
3:0
34 0 49
2 .
0:3
S:S
3:0
3:1 19 0 34
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:S S:S 3:0 3:1 14 0 29
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 26
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3 1:3
1:3
6 0 21

7 . Úroveň B

17 bodů
74. místo (59. místo v mužích)
Bož… Bau… Bor… OVČ… Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
1:3
3:1
S:3
3:0
26 0 41
3 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
1:3
3:2
3:0
26 0 41
4 .
0:3
3:S
2:3
3:1
25 0 40
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

6 . Úroveň B

39 bodů
59. místo (50. místo v mužích)
Zde… Kik… Lob… Lib… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 56
4 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39
5 . 0:3 S:3
1:3
2:3 6 0 36

Letní sezóna 2016

6 . Úroveň A

38 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Vou… Pus… Lib… Pře… Jir… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
S:S
3:0
3:S 3:S 32 0 47
2 .
0:3
2:3
3:2
3:S 3:S 26 0 41
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:S
3:2 3:1 2:3 3:S 23 0 38
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
1:3
3:S
3:S 21 0 36
5 .
JirkaLenka (J. Pavlů + L. Pavlů)
S:3 S:3 3:2
S:3
3:S 15 0 30
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

38 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
Boj… OVČ… Lib… Pře… Waz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:0
3:0
3:S 40 0 55
3 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
1:3
0:3
3:1
3:S 23 0 38
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2016 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) SportCentrum JEREMI 3:1
08.12.2016 19:00 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Sportcentrum Step 3:0
24.11.2016 21:00 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.11.2016 21:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) 0:3 Komentáře
17.11.2016 20:30 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.11.2016 19:00 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
31.10.2016 19:00 6. Kika & Mino (M. Kurilla, K. Bačová) 0:3
30.10.2016 20:30 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Braník 0:3
24.10.2016 18:00 6. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:2
13.10.2016 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3
29.09.2016 12:05 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S Komentáře
18.09.2016 18:00 6. JirkaLenka (J. Pavlů, L. Pavlů) Hamr Štěrboholy 2:3
12.09.2016 18:30 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:1
06.09.2016 18:00 6. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:2
23.08.2016 19:00 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.08.2016 18:00 6. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) Sportcentrum Step 1:3
09.08.2016 18:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) S:S
7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3
7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) S:3
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) S:3
7. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) S:3
6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 3:S
7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím