Image 1

Radek Boháč (41 let)

ID: 27119

Praha

  • 18 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 5 / 0 / 13) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

45 bodů
57. místo (9. místo v ženách)
Squ… Bro… Cod… Bož… Hor… Vpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:0
3:2
3:1 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:1
3:1
3:S 3:S 34 0 79
3 .
2:3
1:3
3:0
3:S 3:S 31 0 76
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
1:3
0:3
3:S 3:S 20 0 65
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
S:3 S:3 S:3 S:3 3:S 8 0 53
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

60 bodů
48. místo (8. místo v ženách)
Nez… Ňuň… ToZu Maš… Vpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
3:1
3:1
3:S 41 0 101
2 .
2:3
2:3
3:2 3:S 27 0 87
3 .
1:3
3:2
S:S 3:S 16 0 76
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
2:3 S:S 3:S 11 0 71
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

5 . Úroveň A

78 bodů
29. místo (6. místo v ženách)
Vpl… eL… Ive… Luc… Hor… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:S
3:0
3:0 3:S 33 0 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:S 3:2 3:2 3:S 32 0 77
3 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 0 66
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 0 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
0:3
2:3
3:S 14 0 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň A

71 bodů
34. místo (6. místo v ženách)
Spo… ToZu >|< Vpl… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:1 3:0 3:S 3:1 45 0 105
2 . 1:3 3:0 3:S 3:1 36 0 96
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2 19 0 79
4 . S:3 S:3
S:3
3:1 11 0 71
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3 1:3 2:3 1:3 10 0 70

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.04.2017 21:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) S:3
03.04.2017 09:18 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) S:S
28.03.2017 17:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:1
14.03.2017 16:30 5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) 3:0
12.03.2017 14:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.02.2017 20:00 4. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:1
4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) S:3 Komentáře
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) S:3
5. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S
4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) S:3
4. ToZu (T. Klepal, Z. Novotná) S:3
4. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) S:3
5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) S:3
5. Codexis (J. Pospíšil, J. Michálek) S:3
5. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) S:3
5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3
5. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) S:3
4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím