Otakar Vénos

Otakar Vénos (29 let)

ID: 16511

Praha

  • 58 zápasů

    od roku 2012
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 10 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 29 / 20 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

3 . Úroveň A

203 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
LeM… Tvo… Big… paj… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:s 13 14 207
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:1
3:s 12 11 203
3 . 0:3
1:3
3:2 3:s 12 0 192
4 . 2:3 3:s 8 -11 177
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 166

Jarní sezóna 2019

2 . Úroveň A

173 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Nee… Fal… LeM… Tea… Tvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
2:3 3:0 3:0 3:1 22 14 216
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
3:2 3:1 3:0
2:3
20 11 211
3 . 0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 194
4 . 0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 176
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3
3:2
0:3 1:3 7 -14 173

1 . Úroveň A

188 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Lev… MiPa Pat… Nee… Tvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
3:2 3:1 3:0 3:1 24 14 238
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
2:3 3:1 3:0
3:0
22 11 233
3 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 3:1 3:0 15 0 215
4 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 196
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3
0:3
0:3 1:3 2 -14 188

2 . Úroveň A

212 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Nee… Tvo… Fal… >|< Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:2
3:0 3:0 3:1 25 14 219
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
3:1
3:0
3:1 21 11 212
3 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 192
4 . 0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 176
5 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
1:3 1:3 2:3
S:3
4 -14 170

3 . Úroveň A

217 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Tvo… Luk… Big… Tea… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:2
3:1 3:0 23 14 217
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3 3:1 2:3 3:1 16 11 207
3 .
2:3
1:3 3:1 3:1 15 0 195
4 . 1:3 3:2 1:3 3:0 14 -11 183
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 1:3 0:3 2 -14 168

Podzimní sezóna 2018

2 . Úroveň A

217 bodů
13. místo (12. místo v mužích)
Nee… Fal… Non… Tvo… Pos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
3:0
3:0
3:1 3:0 23 0 77
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
0:3 3:2 3:1 3:0 15 0 69
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
2:3
3:0
3:0
14 0 68
4 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 1:3
0:3
3:0 8 0 62
5 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 54

3 . Úroveň A

228 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Big… Tvo… Luk… Tea… Jež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:S
3:0 20 0 68
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 3:1
3:S
3:0 17 0 65
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
1:3
3:S
3:1 13 0 61
4 .
S:3
S:3
S:3
3:0 6 0 54
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 0 49

1 . Úroveň A

224 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Aka… MiPa Lev… Pat… Tvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Akademici (R. Antipenkov + I. Khavkine)
3:1 3:1 3:1
3:2
19 0 79
2 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
1:3
3:1
3:1
3:1
16 0 76
3 .
Levej a pomalej (D. Nedbal + J. Miskos)
1:3
1:3
3:2 3:0 12 0 72
4 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
1:3 1:3 2:3 3:1 9 0 69
5 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
2:3
1:3
0:3 1:3 4 0 64

3 . Úroveň A

245 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Tvo… Luk… Pos… Tra… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:2
3:0 3:0
3:0
22 0 70
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 66
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
2:3
3:1
3:1 12 0 60
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 0:3
1:3
3:1
6 0 54
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
0:3
0:3 1:3
1:3
2 0 50

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

122 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Sou… Fal… Nee… Tvo… LeM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
3:2 3:2 3:1
3:0
42 0 147
2 .
Falešní sobi (M. Vácha + L. Suchánek)
2:3 3:2 3:1 3:1 35 0 140
3 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
2:3 2:3 3:2 3:0 30 0 135
4 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
1:3 1:3 2:3 3:2 17 0 122
5 .
0:3
1:3 0:3 2:3 6 0 111

3 . Úroveň B

134 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Tvo… Sma… Non… Pos… Jež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:1
3:2
3:1
3:0 44 0 134
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3
3:0
3:0
3:0 41 0 131
3 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
2:3
0:3
3:0
3:0
30 0 120
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
0:3
0:3
3:2 11 0 101
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 0:3
0:3
2:3 4 0 94

3 . Úroveň B

125 bodů
9. místo (9. místo v mužích)
Jež… Tvo… Vou… Lei… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0
3:2
3:1
3:S
43 0 133
2 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 0 125
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
1:3
S:S
3:S
11 0 101
4 . 1:3
0:3
S:S
3:S 7 0 97
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
1:3
S:3
S:3 2 0 92

4 . Úroveň B

119 bodů
14. místo (13. místo v mužích)
Tvo… Oře… Nez… Luc… Ňuň… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tvoj Tatko (M. Macejko + O. Vénos)
3:0
3:2 3:2
3:0
44 0 119
2 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
3:0
3:0
3:2
35 0 110
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 102
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
0:3
0:3
3:1
15 0 90
5 .
0:3
2:3
S:3
1:3
6 0 81

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.10.2019 20:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.10.2019 12:26 3. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S
30.05.2019 18:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
17.05.2019 19:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 1:3
09.05.2019 19:30 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
08.05.2019 18:30 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
24.04.2019 20:00 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 1:3
14.04.2019 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3 Komentáře
04.04.2019 18:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) SportCentrum JEREMI 0:3
03.04.2019 18:00 1. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 1:3
14.03.2019 21:30 2. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Badminton Arena Skalka 3:1
14.03.2019 20:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Badminton Arena Skalka 3:1
13.03.2019 17:30 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
12.03.2019 20:00 2. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.02.2019 21:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 3:2
24.02.2019 15:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
13.02.2019 18:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
10.02.2019 19:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
23.01.2019 18:30 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
21.01.2019 19:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.01.2019 19:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 1:3
16.01.2019 19:00 2. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Badminton Arena Skalka 3:0
17.12.2018 14:17 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) 3:S Komentáře
09.12.2018 20:00 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 3:1
07.12.2018 21:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
05.12.2018 19:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
27.11.2018 19:30 1. Akademici (R. Antipenkov, I. Khavkine) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
12.11.2018 19:30 1. Levej a pomalej (D. Nedbal, J. Miskos) Hamr Braník 0:3
08.11.2018 19:00 1. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) Badminton Arena Skalka 1:3
05.11.2018 20:00 1. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.10.2018 19:00 3. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.10.2018 20:30 3. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
22.10.2018 19:00 3. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0
15.10.2018 19:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Badminton Arena Skalka 3:0
31.05.2018 18:00 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 1:3
29.05.2018 19:00 2. Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek) Hamr Braník 1:3
27.05.2018 18:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 3:2
09.05.2018 19:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Hamr Braník 2:3
26.04.2018 20:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) 3:1 Komentáře
12.04.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.04.2018 19:00 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
09.04.2018 20:00 3. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.03.2018 20:30 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.03.2018 20:00 3. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.03.2018 18:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.03.2018 21:00 3. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1 Komentáře
22.02.2018 21:00 4. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) 3:0 Komentáře
19.02.2018 20:30 4. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.02.2018 20:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2
07.02.2018 20:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:2

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím