Načítám…
Image 1

Monika Olšanská (48 let)

ID: 21848

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 15 / 12 / 5) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

5 . Úroveň A

53 bodů
51. místo (45. místo v mužích)
Squ… Bro… Cod… Bož… Hor… Vpl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:0
3:2
3:1 3:S 3:S 42 0 87
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
3:1
3:1
3:S 3:S 34 0 79
3 .
2:3
1:3
3:0
3:S 3:S 31 0 76
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
1:3
0:3
3:S 3:S 20 0 65
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
S:3 S:3 S:3 S:3 3:S 8 0 53
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

6 . Úroveň A

67 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Pav… Hor… Nep… Bau… MAD… Cub… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 3:2 3:0 3:1
3:2
40 0 70
2 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
3:2
3:0 3:1
3:S
37 0 67
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3
2:3
3:0 3:1
3:0
35 0 65
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 . 1:3 1:3 1:3
0:3
3:1 15 0 45
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
S:3
0:3
S:3
1:3 5 0 35

5 . Úroveň A

59 bodů
48. místo (41. místo v mužích)
Vpl… eL… Luc… Ive… Hor… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:0
S:S 3:0 3:S 33 0 78
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:2 3:S 3:2 3:S 32 0 77
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:2
3:S 21 0 66
4 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
S:S S:3
3:2
3:0
3:S
21 0 66
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
0:3 2:3
2:3
0:3
3:S 14 0 59
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

Jarní sezóna 2015

5 . Úroveň A

65 bodů
40. místo (29. místo v mužích)
Vou… eL… Mal… K.S. Hor… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:0
3:1
S:S
3:0
34 0 79
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
2:3 3:2 3:1 3:1 30 0 75
3 .
Malý Velký Tým (V. Burian + L. Dimitrov)
0:3
3:2 3:2 0:3 3:0 24 0 69
4 .
Image 1
Klára Sochová
1:3
2:3 2:3 3:1 3:2 24 0 69
5 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
S:S 1:3 3:0 1:3 3:0 20 0 65
6 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3
1:3 0:3 2:3 0:3 5 0 50

6 . Úroveň A

71 bodů
38. místo (29. místo v mužích)
Hor… Inv… Bru… B.O… Heg… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
1:3
3:0 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
3:1
3:0
S:3
S:S 19 0 49
3 . 0:3
0:3
S:S
3:1
6 0 36
4 .
B.O.S (P. Pampel + P. Pampel)
0:3
3:S
S:S S:S 0 0 30
5 .
Hegerweiser team (D. Jirásek + Z. Heger)
0:3 S:S
1:3
S:S -8 0 22

5 . Úroveň B

62 bodů
44. místo (32. místo v mužích)
Luk… eL… Maš… Hor… Mal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:0
3:2
3:0 46 0 91
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 78
3 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 2:3
3:0
3:1 28 0 73
4 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
1:3
0:3
3:1 17 0 62
5 .
Malý Velký Tým (V. Burian + L. Dimitrov)
0:3 1:3 1:3 1:3 6 0 51

6 . Úroveň B

73 bodů
32. místo (23. místo v mužích)
Hor… Rad… K.S. PIA… Dvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3 3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
3:2 2:3
3:2
3:0 35 0 65
3 .
Image 1
Klára Sochová
0:3 3:2 3:1 3:S 30 0 60
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3
1:3
3:S
16 0 46
5 .
Dvojitej nášup (Z. Davidová + R. Němeček)
0:3 0:3 S:3
S:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.05.2017 12:29 5. Codexis (J. Pospíšil, J. Michálek) S:3
25.04.2017 18:00 6. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 2:3
24.04.2017 20:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 3:S Komentáře
22.04.2017 10:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:1
20.04.2017 19:30 6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Centrum Třešňovka 3:0
17.04.2017 18:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.03.2017 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
14.03.2017 16:30 5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) 0:3
09.03.2017 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
05.03.2017 19:00 5. Ivet & Lůca (I. Pechová, L. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
01.06.2015 14:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
21.05.2015 19:00 5. Malý Velký Tým (V. Burian, L. Dimitrov) SportCentrum JEREMI 3:0
18.05.2015 18:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 1:3
17.05.2015 19:00 5. Klára Sochová Hamr Štěrboholy 1:3
17.05.2015 15:00 5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) Hamr Braník 3:0
27.04.2015 13:30 6. B.O.S (P. Pampel, P. Pampel) Děkanka 3:0
15.04.2015 18:30 6. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) 3:0
15.04.2015 18:00 6. Hegerweiser team (D. Jirásek, Z. Heger) 3:0
06.04.2015 15:00 6. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.03.2015 10:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
22.03.2015 13:00 5. Malý Velký Tým (V. Burian, L. Dimitrov) Hamr Braník 3:1
22.03.2015 11:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 1:3
15.03.2015 16:00 5. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
01.03.2015 16:00 6. Klára Sochová Hamr Štěrboholy 3:0
01.03.2015 15:00 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
27.02.2015 20:00 6. Dvojitej nášup (Z. Davidová, R. Němeček) Hamr Štěrboholy 3:0
12.02.2015 10:00 6. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) Hamr Braník 2:3
5. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S
5. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) S:3
5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) S:3
5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3
5. VplusR (V. Šťastná, R. Boháč) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím