Načítám…
Následující kolo
#
Jméno
Za úroveň
Za zápasy
Za pořadí
Kolo
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 200 0 14 214 0 0 0 0:0
2
Falešní sobi ( M. Vácha + L. Suchánek )
200 0 11 211 0 0 0 0:0
3 200 0 0 200 0 0 0 0:0
4
FIGHT FOR DREAMS ( P. Čapek + M. Doleželová )
180 0 14 194 0 0 0 0:0
5
Posádka bobu 666 ( J. Smitka + M. Vomočil )
180 0 11 191 0 0 0 0:0
6 200 0 -11 189 0 0 0 0:0
7
Ježkovy voči! ( R. Šindelář + L. Průšová )
200 0 -14 186 0 0 0 0:0
8
Lobotomové z Prahy ( T. Gabík + F. Čech )
180 0 0 180 0 0 0 0:0
9
Luka+Jilové ( F. Soukup + J. Viktora )
160 0 14 174 0 0 0 0:0
10 160 0 11 171 0 0 0 0:0
11 180 0 -11 169 0 0 0 0:0
12 180 0 -14 166 0 0 0 0:0
13 140 7 14 161 1 0 0 3:0
14 160 0 0 160 0 0 0 0:0
15
Fanatici ( R. Kraus + J. Beneš )
140 0 14 154 0 0 0 0:0
16
RYZÍ TEAM ( P. Zita + J. Rys )
160 0 -11 149 0 0 0 0:0
17 160 0 -14 146 0 0 0 0:0
18
Bezambic ( J. Malý + D. Malá )
140 0 3 143 0 0 0 0:0
19
(Hol)čičí tým ( D. Honková + L. Honková )
140 0 3 143 0 0 0 0:0
20 120 6 14 140 1 0 0 3:1
21 140 0 0 140 0 0 0 0:0
22 140 0 0 140 0 0 0 0:0
23 120 5 14 139 1 0 0 3:2
24 120 2 11 133 0 1 0 2:3
25 120 1 11 132 0 1 0 1:3
26
Dragíny a Tragíny ( D. Vančura + T. Zdarsa )
140 0 -11 129 0 0 0 0:0
27
Tuleni ve vesmíru ( K. Beneš + R. Kraus )
140 0 -11 129 0 0 0 0:0
28 140 0 -14 126 0 0 0 0:0
29
Starý páky ( J. Adámková + M. Adámek )
140 0 -14 126 0 1 0 0:3
30 100 7 14 121 1 0 0 3:0
31 120 0 0 120 0 0 0 0:0
32
VELKÝKOHOUTI ( J. Ondroušek + R. Höfler )
120 0 0 120 0 0 0 0:0
33
Biletín ( O. Zeman + A. Fulka )
100 0 14 114 0 0 0 0:0
34
Míra&Ondra ( O. Svozil + M. Břečka )
100 0 11 111 0 0 0 0:0
35
Patík&Matík ( K. Dunička + M. Kuncová )
100 0 11 111 0 0 0 0:0
36
Žlutý pes ( Z. Kavka + K. Šáchová )
120 0 -11 109 0 0 0 0:0
37
Ujel nám žebřiňák ( J. Dohnal + J. Beneš )
120 0 -11 109 0 0 0 0:0
38
Nepoťavky ( D. Malá + I. Pechová )
80 12 14 106 2 0 0 6:1
39
Kraska a zvire ( P. Chvatíková + L. Bednář )
120 0 -14 106 0 0 0 0:0
40 120 0 -14 106 0 0 0 0:0
41 80 7 14 101 1 0 0 3:0
42 100 0 0 100 0 0 0 0:0
43
Rybí hlavy ( V. Raja + K. Nevšímal )
100 0 0 100 0 0 0 0:0
44 80 7 11 98 1 1 0 4:3
45 80 0 11 91 0 0 0 0:0
46
Brou a Lulu ( R. Novák + L. Honková )
100 0 -11 89 0 0 0 0:0
47
Trúbka&Trdlo ( J. Takáč + G. Kučerová )
100 0 -11 89 0 0 0 0:0
48
Velikáni ( M. Kouba + J. Malý )
80 6 0 86 1 0 0 3:0
49
Vousatá Věra ( A. Stibila + L. Lindovský )
100 0 -14 86 0 0 0 0:0
50
Polámané rakety ( M. Zbránková + K. Balarin )
100 0 -14 86 0 1 0 0:3
51
Sveta a Pavel ( S. Gorb + P. Nový )
80 6 -3 83 1 0 0 3:0
52 80 0 0 80 0 0 0 0:0
53 80 0 -3 77 0 0 0 0:0
54 60 0 14 74 0 0 0 0:0
55 60 0 11 71 0 0 0 0:0
56 80 0 -14 66 0 1 0 0:3
57 80 0 -14 66 0 4 4 0:12
58
Rychlá rota ( J. Kuličková + H. Pilát )
40 7 14 61 1 0 0 3:0
59 60 0 0 60 0 0 0 0:0
60 40 0 11 51 0 0 0 0:0
61 60 0 -11 49 0 0 0 0:0
62
Neřízené střely ( M. Šelenberková + E. Gergelová )
60 0 -14 46 0 0 0 0:0
63
Odjebany dekel ( J. Wolf + I. Rado )
40 0 0 40 0 0 0 0:0
64
Želvušky ( I. Benešová + D. Hac )
20 0 14 34 0 0 0 0:0
65 20 0 11 31 0 0 0 0:0
66 40 0 -11 29 0 0 0 0:0
67 40 0 -14 26 0 1 0 0:3
68 20 0 0 20 0 0 0 0:0
69 20 0 0 20 0 0 0 0:0
70
Goodminton ( S. Vedra + U. 42103 )
20 0 -11 9 0 0 0 0:0
71 20 0 -14 6 0 0 0 0:0
Následující rok
#
Jméno
Podzim
Jaro
Léto
Ročník
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 214 214 0 0 0 0:0
2
Falešní sobi ( M. Vácha + L. Suchánek )
211 211 0 0 0 0:0
3 200 200 0 0 0 0:0
4
FIGHT FOR DREAMS ( P. Čapek + M. Doleželová )
194 194 0 0 0 0:0
5
Posádka bobu 666 ( J. Smitka + M. Vomočil )
191 191 0 0 0 0:0
6 189 189 0 0 0 0:0
7
Ježkovy voči! ( R. Šindelář + L. Průšová )
186 186 0 0 0 0:0
8
Lobotomové z Prahy ( T. Gabík + F. Čech )
180 180 0 0 0 0:0
9
Luka+Jilové ( F. Soukup + J. Viktora )
174 174 0 0 0 0:0
10 171 171 0 0 0 0:0
11 169 169 0 0 0 0:0
12 166 166 0 0 0 0:0
13 161 161 1 0 0 3:0
14 160 160 0 0 0 0:0
15
Fanatici ( R. Kraus + J. Beneš )
154 154 0 0 0 0:0
16
RYZÍ TEAM ( P. Zita + J. Rys )
149 149 0 0 0 0:0
17 146 146 0 0 0 0:0
18
Bezambic ( J. Malý + D. Malá )
143 143 0 0 0 0:0
19
(Hol)čičí tým ( D. Honková + L. Honková )
143 143 0 0 0 0:0
20 140 140 1 0 0 3:1
21 140 140 0 0 0 0:0
22 140 140 0 0 0 0:0
23 139 139 1 0 0 3:2
24 133 133 0 1 0 2:3
25 132 132 0 1 0 1:3
26
Dragíny a Tragíny ( D. Vančura + T. Zdarsa )
129 129 0 0 0 0:0
27
Tuleni ve vesmíru ( K. Beneš + R. Kraus )
129 129 0 0 0 0:0
28
Starý páky ( J. Adámková + M. Adámek )
126 126 0 1 0 0:3
29 126 126 0 0 0 0:0
30 121 121 1 0 0 3:0
31 120 120 0 0 0 0:0
32
VELKÝKOHOUTI ( J. Ondroušek + R. Höfler )
120 120 0 0 0 0:0
33
Biletín ( O. Zeman + A. Fulka )
114 114 0 0 0 0:0
34
Patík&Matík ( K. Dunička + M. Kuncová )
111 111 0 0 0 0:0
35
Míra&Ondra ( O. Svozil + M. Břečka )
111 111 0 0 0 0:0
36
Ujel nám žebřiňák ( J. Dohnal + J. Beneš )
109 109 0 0 0 0:0
37
Žlutý pes ( Z. Kavka + K. Šáchová )
109 109 0 0 0 0:0
38
Nepoťavky ( D. Malá + I. Pechová )
106 106 2 0 0 6:1
39
Kraska a zvire ( P. Chvatíková + L. Bednář )
106 106 0 0 0 0:0
40 106 106 0 0 0 0:0
41 101 101 1 0 0 3:0
42
Rybí hlavy ( V. Raja + K. Nevšímal )
100 100 0 0 0 0:0
43 100 100 0 0 0 0:0
44 98 98 1 1 0 4:3
45 91 91 0 0 0 0:0
46
Brou a Lulu ( R. Novák + L. Honková )
89 89 0 0 0 0:0
47
Trúbka&Trdlo ( J. Takáč + G. Kučerová )
89 89 0 0 0 0:0
48
Velikáni ( M. Kouba + J. Malý )
86 86 1 0 0 3:0
49
Polámané rakety ( M. Zbránková + K. Balarin )
86 86 0 1 0 0:3
50
Vousatá Věra ( A. Stibila + L. Lindovský )
86 86 0 0 0 0:0
51
Sveta a Pavel ( S. Gorb + P. Nový )
83 83 1 0 0 3:0
52 80 80 0 0 0 0:0
53 77 77 0 0 0 0:0
54 74 74 0 0 0 0:0
55 71 71 0 0 0 0:0
56 66 66 0 1 0 0:3
57 66 66 0 4 4 0:12
58
Rychlá rota ( J. Kuličková + H. Pilát )
61 61 1 0 0 3:0
59 60 60 0 0 0 0:0
60 51 51 0 0 0 0:0
61 49 49 0 0 0 0:0
62
Neřízené střely ( M. Šelenberková + E. Gergelová )
46 46 0 0 0 0:0
63
Odjebany dekel ( J. Wolf + I. Rado )
40 40 0 0 0 0:0
64
Želvušky ( I. Benešová + D. Hac )
34 34 0 0 0 0:0
65 31 31 0 0 0 0:0
66 29 29 0 0 0 0:0
67 26 26 0 1 0 0:3
68 20 20 0 0 0 0:0
69 20 20 0 0 0 0:0
70
Goodminton ( S. Vedra + U. 42103 )
9 9 0 0 0 0:0
71 6 6 0 0 0 0:0
Další sezóna
#
Jméno
1. kolo (říjen-prosinec)
2. kolo (leden)
Sezóna
Výhry
Prohry
Skreče
Sety
1 214 0 214 0 0 0 0:0
2
Falešní sobi ( M. Vácha + L. Suchánek )
211 0 211 0 0 0 0:0
3 200 0 200 0 0 0 0:0
4
FIGHT FOR DREAMS ( P. Čapek + M. Doleželová )
194 0 194 0 0 0 0:0
5
Posádka bobu 666 ( J. Smitka + M. Vomočil )
191 0 191 0 0 0 0:0
6 189 0 189 0 0 0 0:0
7
Ježkovy voči! ( R. Šindelář + L. Průšová )
186 0 186 0 0 0 0:0
8
Lobotomové z Prahy ( T. Gabík + F. Čech )
180 0 180 0 0 0 0:0
9
Luka+Jilové ( F. Soukup + J. Viktora )
174 0 174 0 0 0 0:0
10 171 0 171 0 0 0 0:0
11 169 0 169 0 0 0 0:0
12 166 0 166 0 0 0 0:0
13 161 0 161 1 0 0 3:0
14 160 0 160 0 0 0 0:0
15
Fanatici ( R. Kraus + J. Beneš )
154 0 154 0 0 0 0:0
16
RYZÍ TEAM ( P. Zita + J. Rys )
149 0 149 0 0 0 0:0
17 146 0 146 0 0 0 0:0
18
Bezambic ( J. Malý + D. Malá )
143 0 143 0 0 0 0:0
19
(Hol)čičí tým ( D. Honková + L. Honková )
143 0 143 0 0 0 0:0
20 140 0 140 1 0 0 3:1
21 140 0 140 0 0 0 0:0
22 140 0 140 0 0 0 0:0
23 139 0 139 1 0 0 3:2
24 133 0 133 0 1 0 2:3
25 132 0 132 0 1 0 1:3
26
Dragíny a Tragíny ( D. Vančura + T. Zdarsa )
129 0 129 0 0 0 0:0
27
Tuleni ve vesmíru ( K. Beneš + R. Kraus )
129 0 129 0 0 0 0:0
28
Starý páky ( J. Adámková + M. Adámek )
126 0 126 0 1 0 0:3
29 126 0 126 0 0 0 0:0
30 121 0 121 1 0 0 3:0
31 120 0 120 0 0 0 0:0
32
VELKÝKOHOUTI ( J. Ondroušek + R. Höfler )
120 0 120 0 0 0 0:0
33
Biletín ( O. Zeman + A. Fulka )
114 0 114 0 0 0 0:0
34
Patík&Matík ( K. Dunička + M. Kuncová )
111 0 111 0 0 0 0:0
35
Míra&Ondra ( O. Svozil + M. Břečka )
111 0 111 0 0 0 0:0
36
Ujel nám žebřiňák ( J. Dohnal + J. Beneš )
109 0 109 0 0 0 0:0
37
Žlutý pes ( Z. Kavka + K. Šáchová )
109 0 109 0 0 0 0:0
38
Nepoťavky ( D. Malá + I. Pechová )
106 0 106 2 0 0 6:1
39
Kraska a zvire ( P. Chvatíková + L. Bednář )
106 0 106 0 0 0 0:0
40 106 0 106 0 0 0 0:0
41 101 0 101 1 0 0 3:0
42
Rybí hlavy ( V. Raja + K. Nevšímal )
100 0 100 0 0 0 0:0
43 100 0 100 0 0 0 0:0
44 98 0 98 1 1 0 4:3
45 91 0 91 0 0 0 0:0
46
Brou a Lulu ( R. Novák + L. Honková )
89 0 89 0 0 0 0:0
47
Trúbka&Trdlo ( J. Takáč + G. Kučerová )
89 0 89 0 0 0 0:0
48
Velikáni ( M. Kouba + J. Malý )
86 0 86 1 0 0 3:0
49
Polámané rakety ( M. Zbránková + K. Balarin )
86 0 86 0 1 0 0:3
50
Vousatá Věra ( A. Stibila + L. Lindovský )
86 0 86 0 0 0 0:0
51
Sveta a Pavel ( S. Gorb + P. Nový )
83 0 83 1 0 0 3:0
52 80 0 80 0 0 0 0:0
53 77 0 77 0 0 0 0:0
54 74 0 74 0 0 0 0:0
55 71 0 71 0 0 0 0:0
56 66 0 66 0 1 0 0:3
57 66 0 66 0 4 4 0:12
58
Rychlá rota ( J. Kuličková + H. Pilát )
61 0 61 1 0 0 3:0
59 60 0 60 0 0 0 0:0
60 51 0 51 0 0 0 0:0
61 49 0 49 0 0 0 0:0
62
Neřízené střely ( M. Šelenberková + E. Gergelová )
46 0 46 0 0 0 0:0
63
Odjebany dekel ( J. Wolf + I. Rado )
40 0 40 0 0 0 0:0
64
Želvušky ( I. Benešová + D. Hac )
34 0 34 0 0 0 0:0
65 31 0 31 0 0 0 0:0
66 29 0 29 0 0 0 0:0
67 26 0 26 0 1 0 0:3
68 20 0 20 0 0 0 0:0
69 20 0 20 0 0 0 0:0
70
Goodminton ( S. Vedra + U. 42103 )
9 0 9 0 0 0 0:0
71 6 0 6 0 0 0 0:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím