Načítám…
Filip Kareta

Filip Kareta (33 let)

ID: 44069

Praha

  • 50 zápasů

    od roku 2021
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 143 /455
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 28 / 10 / 0) 2 turnaje
  • 74%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

11 . Úroveň C

267 bodů
130. místo (123. místo v mužích)
J.B. V.S. M.H. J.K. F.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Beneš
3:0 3:1 13 14 307
2 .
Image 1
Vojtěch Sítora
3:2 3:1 11 11 302
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3 2:3 2 0 282
4 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 1 -11 270
5 .
Image 1
Filip Kareta
1:3 1 -14 267

13 . Úroveň B

279 bodů
122. místo (118. místo v mužích)
F.K. R.K. V.C. L.B. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:2 3:0
3:S
3:0 25 14 279
2 .
Image 1
Radek Kokeš
2:3 1:3 3:1 3:0 16 11 267
3 .
Image 1
Vincent Collard
0:3 3:1 0:3
3:2
11 0 251
4 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3 3:0
2:3
10 -11 239
5 .
Image 1
Jakub Vilhelm
0:3 0:3
2:3
3:2
7 -14 233

13 . Úroveň A

235 bodů
141. místo (137. místo v mužích)
J.S. T.C. F.K. A.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Snovický
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 261
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
3:1
3:2 3:1 17 11 248
3 .
Image 1
Filip Kareta
1:3
1:3
3:1 3:0 15 0 235
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3 2:3 1:3 3:0 10 -11 219
5 .
Image 1
Tomáš Dundáček
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 207

Podzimní sezóna 2021

12 . Úroveň C

205 bodů
120. místo (114. místo v mužích)
T.R. F.K. A.V. O.Š. Z.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Rozehnal
3:1 3:0
3:0
3:0 27 14 221
2 .
Image 1
Filip Kareta
1:3 2:3 3:2
3:S
14 11 205
3 .
Image 1
Aleš Vlach
0:3 3:2
S:S
3:0 10 0 190
4 .
Image 1
Ondra Štrobach
0:3
2:3
S:S
3:0
7 -11 176
5 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 166

12 . Úroveň B

218 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
J.K. T.L. š.v. F.K. J.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Kopáček
1:3 3:S 3:1 3:0 20 14 254
2 .
Image 1
Tomáš Lacina
3:1 0:3 3:0 3:1 19 11 250
3 .
Image 1
šimon vojta
S:3 3:0 S:3 3:1 13 0 233
4 .
Image 1
Filip Kareta
1:3 0:3 3:S 2:3 9 -11 218
5 .
Image 1
Jan Přerovský
0:3 1:3 1:3 3:2 7 -14 213

14 . Úroveň A

235 bodů
140. místo (133. místo v mužích)
F.K. J.O. J.S. M.P. T.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 2:3
3:S
3:S
21 14 235
2 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
3:2 1:3 1:3
3:S
13 0 213
4 .
Image 1
Milan Peterka
S:3
1:3 3:1
1:3
8 -11 197
5 .
Image 1
Tomáš Glázr
S:3
0:3
S:3
3:1
6 -14 192

Letní sezóna 2021

15 . Úroveň A

172 bodů
156. místo (148. místo v mužích)
T.H. F.K. K.M. J.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomas Hulle
3:1
3:2
3:2
3:S
22 14 176
2 .
Image 1
Filip Kareta
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 172
3 .
Image 1
Kristýna Míková
2:3
0:3 3:1
3:S
14 0 154
4 .
Image 1
Jakub Klubal
2:3 0:3 1:3
3:S
9 -11 138
5 .
Image 1
Jan Mrkacek
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

14 . Úroveň A

139 bodů
137. místo (130. místo v mužích)
F.K. Z.S. Z.V. K.T. J.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1 3:1 3:S 25 14 139
2 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3 3:0
3:S
3:S 19 11 130
3 .
Image 1
Zdeněk Válek
1:3 0:3
3:S
3:S 13 0 113
4 .
Image 1
Karel Tůma
1:3
S:3
S:3
3:S 7 -11 96
5 .
Image 1
Jaroslav Janda
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 86

14 . Úroveň B

100 bodů
137. místo (129. místo v mužích)
F.K. F.O. M.O. Z.K. T.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 100
2 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Image 1
Miroslav Osmančík
1:3 0:3 3:0
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
S:3
0:3 0:3 S:S -2 -11 47
5 .
Image 1
Tomáš Dlouhý
0:3 0:3
0:3
S:S -2 -14 44

15 . Úroveň A

81 bodů
147. místo (134. místo v mužích)
F.K. T.H. B.S. P.N. K.S. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Filip Kareta
3:0 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:1
3:0 3:0 3:1 21 11 72
3 .
Image 1
Barbora Semová
1:3
1:3
3:2
3:2
3:0 15 0 55
4 .
Image 1
Petr Novák
0:3 0:3 2:3
3:2
3:0
11 0 51
5 .
Image 1
Klára Schilhartová
0:3 0:3
2:3
2:3
3:0 9 -3 46
6 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3 1:3 0:3
0:3
0:3 1 -14 27

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.05.2022 15:00 11. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 1:3
28.03.2022 09:28 13. Libor Benedikt 3:S Komentáře
26.03.2022 15:00 13. Radek Kokeš Badminton Arena Skalka 3:2
25.03.2022 16:00 13. Vincent Collard Badminton Arena Skalka 3:0
10.03.2022 12:00 13. Jakub Vilhelm Badminton Arena Skalka 3:0
20.02.2022 09:00 13. Tomáš Dundáček Hamr Braník 3:0
17.02.2022 20:00 13. Jan Snovický Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
05.02.2022 17:00 13. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:1
04.02.2022 09:00 13. Tomáš Chlum Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
28.12.2021 21:32 12. Zdeněk Opravil 3:S Komentáře
22.12.2021 11:00 12. Tomáš Rozehnal Hamr Braník 1:3
11.12.2021 09:00 12. Aleš Vlach Badminton Arena Skalka 2:3
05.12.2021 13:00 12. Ondra Štrobach Hamr Štěrboholy 3:2
01.12.2021 00:10 12. šimon vojta 3:S
23.11.2021 20:00 12. Jakub Kopáček Badminton Arena Skalka 1:3
21.11.2021 11:00 12. Tomáš Lacina Badminton Arena Skalka 0:3
20.11.2021 10:00 12. Jan Přerovský Badminton Arena Skalka 2:3
31.10.2021 10:03 14. Milan Peterka 3:S Komentáře
31.10.2021 10:02 14. Tomáš Glázr 3:S Komentáře
23.10.2021 17:00 14. Jan Ondráček Badminton Arena Skalka 3:0
13.10.2021 18:00 14. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 2:3
25.09.2021 11:00 15. Jakub Klubal Hamr Braník 3:0
23.09.2021 16:00 15. Kristýna Míková Badminton Arena Skalka 3:0
07.09.2021 20:00 15. Tomas Hulle Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.09.2021 01:01 15. Jan Mrkacek 3:S Komentáře
01.09.2021 00:10 14. Jaroslav Janda 3:S
19.08.2021 19:00 14. Zdeněk Válek Badminton Arena Skalka 3:1
18.08.2021 19:00 14. Karel Tůma 3:1
04.08.2021 19:00 14. Zuzka Synková Badminton Arena Skalka 3:0
30.07.2021 22:32 14. Zbyněk Kojecký 3:S Komentáře
19.07.2021 18:00 14. Tomáš Dlouhý Badminton Arena Skalka 3:0
07.07.2021 18:30 14. Miroslav Osmančík Badminton Arena Skalka 3:1
05.07.2021 19:00 14. Filip Ocásek Hamr Braník 3:0
24.06.2021 18:00 15. Helena Papirnikova Badminton Arena Skalka 3:0
20.06.2021 18:00 15. Petr Novák Badminton Arena Skalka 3:0
15.06.2021 19:00 15. Tereza Hrašková Badminton Arena Skalka 3:0
13.06.2021 15:00 15. Barbora Semová Badminton Arena Skalka 3:1
07.06.2021 18:00 15. Klára Schilhartová Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím