Lukáš Daněk

Lukáš Daněk (27 let)

ID: 20498

Praha

CETIN - Specialista NMC Mobile Voice

Facebook profil

Webová stránka

  • 23 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 43 /110
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 16 / 7 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

3 . Úroveň A

174 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Piv… Big… Tea… Jež… Ene… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1 3:0 3:0 20 14 174
2 . 1:3 3:1 3:1 13 11 164
3 . 1:3 3:1 3:2 12 0 152
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 1:3 2:3 3 -11 132
5 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 1 -14 127

2 . Úroveň A

151 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Pat… Non… LeM… Tea… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pat&Mat (O. Bernáth + P. Vrchota)
3:0
3:0 3:1
3:0
27 14 201
2 .
Nonstop (M. Solar + K. Kašparová)
0:3
3:2
3:0
3:2
17 11 188
3 . 0:3
2:3
3:0 3:1 15 0 175
4 . 1:3
0:3
0:3 3:2 6 -11 155
5 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3
2:3
1:3 2:3 5 -14 151

Jarní sezóna 2019

3 . Úroveň A

200 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Piv… Sma… Ber… Pos… Big… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 200
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3 3:0
S:3
3:0 15 11 186
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
0:3 3:2 3:1 12 0 172
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:S
2:3 1:3 9 -11 158
5 .
0:3
0:3 1:3 3:1 7 -14 153

4 . Úroveň B

180 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Piv… Hov… RYZ… Nik… P11 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 180
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3
3:1 3:2
3:S
18 3 161
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 .
S:3
2:3 0:3
3:S
8 -11 137
5 .
0:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 127

3 . Úroveň A

158 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Sma… Big… Pos… Piv… Hov… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
2:3 3:0 3:0 3:2 21 14 195
2 . 3:2
2:3
3:1 3:1 19 11 190
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
3:2
3:1
2:3 13 0 173
4 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
0:3 1:3
1:3
3:0 9 -11 158
5 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3 1:3 3:2 0:3 8 -14 154

8 . Úroveň B

122 bodů
46. místo (39. místo v mužích)
Piv… Sta… The… MAD… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -11 67
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.07.2019 17:30 3. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 3:1
17.07.2019 20:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
15.07.2019 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
25.06.2019 17:00 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 2:3
23.06.2019 19:00 2. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Badminton Arena Skalka 1:3
06.06.2019 18:00 2. Pat&Mat (O. Bernáth, P. Vrchota) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
04.06.2019 15:00 2. Nonstop (M. Solar, K. Kašparová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.05.2019 18:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.05.2019 19:00 3. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.05.2019 18:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 3:1
08.05.2019 17:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.04.2019 15:18 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) 3:S Komentáře
24.04.2019 17:30 4. P11 (M. Jurkovič, M. Pěnkava) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.04.2019 20:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
09.04.2019 20:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 3:0
25.03.2019 20:00 3. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:0
15.03.2019 17:00 3. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
13.03.2019 18:30 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Hamr Braník 0:3
11.03.2019 21:00 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
15.02.2019 19:00 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0
13.02.2019 16:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:0
10.02.2019 17:00 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 3:0
08.02.2019 18:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím