Petr Kalina

Petr Kalina (28 let)

ID: 28399

Praha

  • 29 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 29
    Zápasů v lize ( 13 / 8 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

16 bodů
58. místo (42. místo v mužích)
Sta… Ner… Kra… ČT… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
3:S
3:0
22 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
3:1 3:S 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:S 3:0 13 0 31
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 16
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3 0:3 S:S -2 0 16

7 . Úroveň A

48 bodů
50. místo (38. místo v mužích)
Psy… ČT… MiSa Pus… Gum… Jad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
2:3 3:S 3:0
3:0
3:0 41 0 56
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
3:2
2:3
3:2
3:1 3:2 33 0 48
3 . S:3
3:2
S:S 3:0
3:0
23 0 38
4 . 0:3
2:3
S:S
3:0
3:S 17 0 32
5 .
0:3
1:3 0:3
0:3
3:0 12 0 27
6 . 0:3 2:3
0:3
S:3 0:3 3 0 18

6 . Úroveň A

36 bodů
53. místo (40. místo v mužích)
Luk… Ner… Erka ČT… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0 2:3 3:1 32 0 62
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 3:2 0:3 S:S 6 0 36
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3 1:3
S:3
S:S -3 0 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň D

65 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Ful… ČT… Luk… Kra… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
3:0 3:0 3:1 3:1 48 0 78
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 65
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
0:3 3:1 15 0 45
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3
0:3
0:3 1:3 4 0 34

7 . Úroveň A

39 bodů
76. místo (59. místo v mužích)
Tra… Ino… Jem… ČT… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 63
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 3:S 3:1 S:S 27 0 57
3 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:3 S:3 S:3
3:2
9 0 39
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 1:3 3:S S:S 9 0 39
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:S
2:3
S:S -6 0 24

7 . Úroveň B

58 bodů
59. místo (49. místo v mužích)
Ber… ČT… Ful… slu… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:S
3:0
3:0
3:0
49 0 79
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 1:3
3:0
3:0
28 0 58
3 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
0:3
3:1 3:0 S:S 19 0 49
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
0:3 S:S -5 0 25
5 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 20

7 . Úroveň D

53 bodů
64. místo (53. místo v mužích)
HRO… ČT… Kra… Jem… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:1
3:0
3:0
3:S
47 0 77
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3
3:0
3:0
S:S 23 0 53
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
3:0
3:S
23 0 53
4 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
S:3
S:S
S:3
S:3
-5 0 25

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.09.2018 00:10 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) S:S
31.08.2018 17:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI S:3
31.08.2018 17:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3
29.08.2018 17:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) SportCentrum JEREMI S:3
31.07.2018 20:00 7. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:2
28.07.2018 17:00 7. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) 2:3 Komentáře
26.07.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:2
25.07.2018 18:30 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:1
18.07.2018 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.07.2018 14:52 6. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) S:S
01.07.2018 19:00 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 0:3
26.06.2018 21:00 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 1:3
13.06.2018 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2
28.05.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 0:3
21.05.2018 19:30 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:1
09.05.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
08.05.2018 20:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
02.05.2018 10:28 7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) S:S
23.04.2018 18:30 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3
05.04.2018 20:30 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 1:3
28.03.2018 19:30 7. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 3:0 Komentáře
20.03.2018 20:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
06.03.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 1:3
01.03.2018 10:57 7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) S:S
28.02.2018 19:00 7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
26.02.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:0
26.02.2018 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
7. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) S:3
7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím