Eduard Perski

Eduard Perski (38 let)

ID: 23806

Praha

  • 52 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 14 / 16 / 22) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň D

21 bodů
67. místo (15. místo v ženách)
Pře… 2ST… Tlu… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
3:S
3:S
3:S
39 0 54
2 .
S:3
S:S
3:S
6 0 21
3 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
S:3
S:S
3:S
6 0 21
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň A

3 bodů
76. místo (21. místo v ženách)
Bor… Kra… Erka Čum… Sat… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0 3:1 3:S
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1
3:1
3:0 3:0 38 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 1:3 3:S 3:1 S:S 17 0 32
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
S:3
1:3
S:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
6 . S:3 0:3 S:S S:S S:S -12 0 3

7 . Úroveň D

10 bodů
72. místo (18. místo v ženách)
Cub… Ino… Mar… Zul… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1
3:0
2:3
3:S
38 0 53
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3
2:3 3:2
3:S
23 0 38
4 .
3:2
1:3 2:3 S:S 10 0 25
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 10

Letní sezóna 2016

5 . Úroveň A

18 bodů
50. místo (12. místo v ženách)
Pav… Lob… Boj… Sed… hel… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1
3:0
3:S 3:S
3:S
43 0 73
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
3:1
3:S 3:S 3:S 35 0 65
3 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3
1:3
3:S S:S S:S 2 0 32
4 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
S:3 S:3 S:3 S:S S:S -8 0 22
5 . S:3 S:3 S:S S:S S:S -12 0 18
6 .
S:3
S:3 S:S S:S S:S -12 0 18

5 . Úroveň B

35 bodů
40. místo (7. místo v ženách)
MAX J&M Bad… 2ST… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 79
2 . 0:3
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:S 3:S 5 0 35
4 .
0:3
S:3 S:S 3:S 5 0 35
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň A

42 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
eL… Mat… >|< 2ST… OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 3:0 3:2 3:0 48 0 78
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
35 0 65
3 . 0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 56
4 . 2:3 2:3
0:3
2:3
12 0 42
5 . 0:3
0:3
0:3
3:2
9 0 39

5 . Úroveň A

47 bodů
38. místo (7. místo v ženách)
MAX 2XT… 2ST… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
51 0 81
2 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
0:3
3:0
3:0
34 0 64
3 .
0:3
0:3
3:0
17 0 47
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2016

7 . Úroveň A

59 bodů
47. místo (12. místo v ženách)
2ST… DET… J&M PřF… Sed… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:0
3:S 44 0 59
2 . 2:3
3:0
3:0 3:0 3:S 41 0 56
3 .
1:3
0:3
3:0
1:3
3:S 22 0 37
4 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
16 0 31
5 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
0:3
3:1
S:3
S:S 5 0 20
6 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -4 0 11

6 . Úroveň B

23 bodů
59. místo (12. místo v ženách)
Jež… PF… 2ST… Lůď… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:0
3:0
3:0 51 0 81
2 .
PF Michelin (M. Šporcl + P. Faix)
0:3
3:0
3:0
34 0 64
3 .
0:3
0:3
S:S -7 0 23
4 . 0:3
0:3
S:S -7 0 23

7 . Úroveň B

66 bodů
38. místo (7. místo v ženách)
2ST… Sed… J&M PřF… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0 51 0 66
2 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
3:0
3:0 34 0 49
3 .
0:3
0:3
3:2 12 0 27
4 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3 0:3 2:3 5 0 20

7 . Úroveň A

35 bodů
52. místo (11. místo v ženách)
Pif… hel… Boj… 2ST… (P… Sed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:0 3:0 3:0 3:0 49 0 64
2 .
1:3
S:S 3:S 3:0 3:0 26 0 41
3 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
0:3 S:S 3:S 3:0
3:1
23 0 38
4 . 0:3 S:3 S:3
3:0
3:0
20 0 35
5 . 0:3 0:3 0:3
0:3
3:0 10 0 25
6 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3 0:3
1:3
0:3
0:3 2 0 17

Podzimní sezóna 2015

7 . Úroveň A

23 bodů
53. místo (13. místo v ženách)
Waz… KLi… Unk… 2ST… Šár… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3
3:1
3:0 39 0 54
2 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 0:3 3:S 3:0 23 0 38
3 . 3:1 3:0
1:3
S:S 21 0 36
4 .
1:3
S:3
3:1
S:S 8 0 23
5 .
Šári&Hani (H. Mašková + Š. Lišková)
0:3 0:3 S:S S:S -10 0 5

6 . Úroveň A

34 bodů
52. místo (13. místo v ženách)
Lem… Chi… Sme… Waz… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
0:3 3:1
3:1
22 0 52
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
1:3
0:3
1:3
0:3
4 0 34

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2017 12:22 7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) S:S
02.05.2017 10:56 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) S:S
02.05.2017 10:56 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) S:S
09.04.2017 09:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
03.04.2017 09:18 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) S:S
28.03.2017 12:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:3 Komentáře
03.10.2016 11:18 5. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) S:S
03.10.2016 11:18 5. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) S:S
03.10.2016 11:18 5. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) S:S
01.09.2016 17:09 5. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) S:S
10.08.2016 19:00 5. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
31.07.2016 20:00 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
29.07.2016 19:00 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
27.07.2016 19:00 5. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
17.07.2016 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 2:3
24.06.2016 19:00 5. 2XTREME (T. Mysak, S. Koisova) 0:3 Komentáře
23.06.2016 21:00 5. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Centrum Třešňovka 3:0 Komentáře
19.06.2016 20:00 5. MAX (M. Vodičková, X. Kulovaná) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.05.2016 19:00 7. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.05.2016 20:00 7. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.05.2016 20:00 7. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.05.2016 20:00 7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) 3:2
30.04.2016 11:00 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.04.2016 20:00 6. PF Michelin (M. Šporcl, P. Faix) 0:3 Komentáře
30.03.2016 20:30 7. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) Centrum Třešňovka 3:0 Komentáře
28.03.2016 20:00 7. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
20.03.2016 20:00 7. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) Sportcentrum Step 3:0
25.02.2016 20:30 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
21.02.2016 20:30 7. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
20.02.2016 10:00 7. (P)esa (J. Drahorád, A. Drahorádová) 3:0 Komentáře
01.02.2016 09:22 7. Šári&Hani (H. Mašková, Š. Lišková) S:S
31.01.2016 21:00 7. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.01.2016 22:30 7. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník S:3
13.01.2016 21:30 7. Unknown (P. Pampel, K. Kubíčková) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.12.2015 19:00 6. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.12.2015 10:00 6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) 0:3 Komentáře
12.12.2015 10:00 6. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
11.12.2015 20:00 6. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) Hamr Braník 0:3 Komentáře
7. heletele (P. Havlíková, E. Novotná) S:3
5. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) S:3
5. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) S:3
5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) S:3 Komentáře
5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) S:3 Komentáře
7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:3
7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
7. Lemuri (O. Sucharda, A. Pelcova) 3:S
6. Lůďové (E. Berousek, L. Pazderníková) S:S
7. Erka (D. Miková, O. Mika) S:S
7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) S:3
7. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) S:3 Komentáře
7. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím