Image 1

Andrea Pelcova (32 let)

ID: 22021

Praha

  • 64 zápasů

    od roku 2015
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 24 / 23 / 17) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2016

7 . Úroveň A

11 bodů
60. místo (47. místo v mužích)
2ST… DET… J&M PřF… Sed… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0
3:0
3:S 44 0 59
2 . 2:3
3:0
3:0 3:0 3:S 41 0 56
3 .
1:3
0:3
3:0
1:3
3:S 22 0 37
4 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
16 0 31
5 .
Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková + S. Bílková)
0:3
0:3
3:1
S:3
S:S 5 0 20
6 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3 S:3 S:3
S:3
S:S -4 0 11

7 . Úroveň A

15 bodů
62. místo (50. místo v mužích)
Boj… KLi… Pře… PřF… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bojová šiška (L. Johanovská + L. Lánský)
3:0
3:1
3:0 3:S 47 0 62
2 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 3:2 3:0 3:S 32 0 47
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
1:3
2:3
3:0
3:S
29 0 44
4 .
PřF UK odboj (H. G + T. Hrašková)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 25
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

15 bodů
57. místo (45. místo v mužích)
Lůď… DET… (P… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
2:3
3:S 33 0 48
2 .
1:3
3:0 3:S 33 0 48
3 .
3:2
0:3
3:S
25 0 40
4 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3 S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň B

30 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
200+ Jež… KLi… J&M Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:0
3:S
49 0 79
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 66
3 .
KLiťaci (M. Dobeš + P. Vácha)
0:3 0:3 3:0 3:S 23 0 53
4 . 0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 30

Podzimní sezóna 2015

5 . Úroveň A

56 bodů
44. místo (35. místo v mužích)
Uje… Bru… Age… Lev… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:1
3:S
3:0
36 0 81
2 .
3:1
1:3
3:2
3:0
35 0 80
3 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
1:3
3:1
2:3
3:0
30 0 75
4 .
S:3
2:3
3:2
1:3
15 0 60
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
0:3
0:3
3:1
11 0 56

6 . Úroveň A

78 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Lem… Chi… Sme… Waz… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 71
3 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
0:3 3:1
3:1
22 0 52
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
1:3
0:3
1:3
0:3
4 0 34

5 . Úroveň B

62 bodů
45. místo (35. místo v mužích)
Age… Buz… Bam… Lev… Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
3:0
3:1
0:3
3:0
37 0 82
2 .
Buzagorky (A. Stibila + D. Ilczyszyn)
0:3
3:2
3:2
3:1
29 0 74
3 .
Bambéro (R. Nigrin + K. Šmejkal)
1:3
2:3
3:1 3:1 28 0 73
4 . 3:0 2:3 1:3 0:3 19 0 64
5 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
1:3
1:3 3:0 17 0 62

4 . Úroveň B

81 bodů
27. místo (21. místo v mužích)
KZ… MiM… L&M… Lem… Chi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 S:3 3:0 3:0 37 0 97
2 . 1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 96
3 .
L&M team (M. Adámek + L. Blehová)
3:S
1:3
S:3
3:0 25 0 85
4 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3 0:3
3:S
3:1
21 0 81
5 .
Chirurgové (T. Valchová + M. Bangoura)
0:3 S:3 0:3
1:3
2 0 62

Letní sezóna 2015

5 . Úroveň B

43 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Lem… RET… Hi… Pin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:2
1:3
3:S
28 0 43
2 .
2:3
3:0
S:S 15 0 30
3 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
3:1
0:3
S:S 8 0 23
4 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
S:3
S:S S:S -14 0 1

4 . Úroveň A

33 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
Admi OTe… MiM… eL… K.S. Lem… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:1 3:0 3:0 45 0 75
2 .
OTeam (O. Kupča + O. Diviš)
2:3 2:3 3:1 3:0 3:0 35 0 65
3 . 1:3 3:2 3:2 0:3 3:0 26 0 56
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3 1:3 2:3 3:1 3:2 23 0 53
5 .
Image 1
Klára Sochová
0:3 0:3 3:0 1:3 3:0 22 0 52
6 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3 0:3 0:3 2:3 0:3 3 0 33

5 . Úroveň A

34 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Lem… Hi… Zuř… Pin… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:S
3:S
S:S 19 0 34
2 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
S:3
3:S
S:S 6 0 21
3 .
Zuřivý lištičky (Š. Romanová + D. Řehák)
S:3
S:3
S:3
0 0 15
4 .
Pinkej To (P. Hradecký + T. Kopecký)
S:S S:S
3:S
-1 0 14

5 . Úroveň A

30 bodů
36. místo (28. místo v mužích)
MiM… Nix… Lem… Mat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:0 46 0 61
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
0:3
3:1
15 0 30
4 . 0:3
0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2015

6 . Úroveň B

63 bodů
43. místo (31. místo v mužích)
Bul… Lem… RET… Hi… Rad… Moon Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0 3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 76
2 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
3:2
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 . 0:3
2:3
3:1
3:S 3:S 28 0 58
4 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 48
5 .
Radující se Radovani (R. Bejčková + R. Zubatý)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 26
6 . S:3
S:3
S:3 S:3 S:S -4 0 26

7 . Úroveň A

57 bodů
45. místo (34. místo v mužích)
Lem… Pap… Hi… Zha… Koč… Dvo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
3:2
3:1
3:0
3:S
3:S
42 0 57
2 .
Papíroví draci (L. Johanovská + V. Novotný)
2:3
3:2 3:S 3:S 3:S 34 0 49
3 .
Hi-Fi (F. Woś + J. Klika)
1:3
2:3 S:S 3:S 3:S 17 0 32
4 .
Zhang/Zhao (M. Vučka + M. Raffaiová)
0:3
S:3 S:S 3:S S:S 0 0 15
5 .
Kočkolidi (J. Vodička + M. Hybrantová)
S:3
S:3 S:3 S:3 S:S -4 0 11
6 .
Dvojitej nášup (Z. Davidová + R. Němeček)
S:3
S:3 S:3 S:S S:S -8 0 7

6 . Úroveň A

45 bodů
51. místo (37. místo v mužích)
Bro… RET… Lem… Bru… AP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3
2:3
1:3
3:2 15 0 45
4 .
0:3
0:3
3:1
2:3
15 0 45
5 .
0:3
0:3
2:3
3:2
13 0 43

5 . Úroveň B

55 bodů
46. místo (31. místo v mužích)
MiM… Tal… Inv… Lem… Nan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:0 3:0 46 0 91
2 .
Tall&small (K. Mirovská + M. Ducháček)
2:3
3:S
3:0 3:S 37 0 82
3 .
Invalidovna Vršovice (I. Zůbková + P. D)
1:3
S:3
3:0
3:S
25 0 70
4 .
Lemuri (O. Sucharda + A. Pelcova)
0:3 0:3
0:3
3:S 10 0 55
5 .
Nandej mi to seňorito (P. Velička + V. Ozimá)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 0 45

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.06.2016 09:36 7. Seděly jsme spolu na Pankráci a pak jsme se rozhodly začít hrát badminton. (T. Staňková, S. Bílková) S:S
25.04.2016 07:00 7. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník S:3
27.02.2016 19:00 6. KLiťaci (M. Dobeš, P. Vácha) Hamr Braník S:3
29.01.2016 19:30 5. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.01.2016 21:00 5. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) 0:3 Komentáře
27.01.2016 21:00 5. LevAcy (L. Kučera, K. Brettschneider) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.01.2016 18:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
20.12.2015 19:00 6. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
17.12.2015 19:30 6. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
15.12.2015 21:00 6. Wazungu (J. Kabelka, A. Rybářová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
14.12.2015 21:00 6. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
24.11.2015 20:00 5. LevAcy (L. Kučera, K. Brettschneider) Hamr Štěrboholy 3:0
19.11.2015 21:00 5. Bambéro (R. Nigrin, K. Šmejkal) Sportcentrum Step 1:3
11.11.2015 20:30 5. Buzagorky (A. Stibila, D. Ilczyszyn) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.11.2015 19:30 5. Agel Team (I. Pechová, R. Klimek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.10.2015 19:00 4. KZ TEAM (J. Pláteník, Z. Doležel) Hamr Štěrboholy 0:3
29.10.2015 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 0:3
18.10.2015 17:30 4. Chirurgové (T. Valchová, M. Bangoura) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.09.2015 20:30 5. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
15.09.2015 21:00 5. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) Hamr Štěrboholy 1:3
27.08.2015 20:30 4. Klára Sochová Hamr Braník 0:3
24.08.2015 20:00 4. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 0:3
20.08.2015 20:30 4. OTeam (O. Kupča, O. Diviš) Hamr Braník 0:3
20.08.2015 19:30 4. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
10.08.2015 19:30 4. Admi (A. Dvořák, M. Horak) Hamr Braník 0:3
01.08.2015 12:45 5. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) S:S
29.06.2015 20:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 0:3
29.06.2015 18:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.06.2015 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.05.2015 19:30 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.05.2015 19:00 6. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) 3:0 Komentáře
18.05.2015 19:00 6. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) 0:3
28.04.2015 21:00 7. Papíroví draci (L. Johanovská, V. Novotný) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.04.2015 20:00 7. Zhang/Zhao (M. Vučka, M. Raffaiová) 3:0 Komentáře
02.04.2015 21:00 7. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) 3:1 Komentáře
29.03.2015 19:00 6. RETRO (M. Jägerová, V. Růžičková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.03.2015 20:00 6. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
17.03.2015 19:00 6. Brumíci (R. Téglássy, J. Téglássy) 1:3 Komentáře
06.03.2015 19:00 6. AP team (A. Dufková, P. Krichebauer) 3:2
25.02.2015 21:00 5. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 0:3
23.02.2015 20:00 5. Tall&small (K. Mirovská, M. Ducháček) 0:3
18.02.2015 19:00 5. Invalidovna Vršovice (I. Zůbková, P. D) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
5. Hi-Fi (F. Woś, J. Klika) 3:S Komentáře
7. (P)esa (J. Drahorád, A. Drahorádová) S:3 Komentáře
6. 200+ (J. Švejnoha, M. Šíp) S:3 Komentáře
4. L&M team (M. Adámek, L. Blehová) 3:S Komentáře
7. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) S:3 Komentáře
7. Dvojitej nášup (Z. Davidová, R. Němeček) 3:S Komentáře
6. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) S:3 Komentáře
7. Lůďové (E. Berousek, L. Pazderníková) S:3
5. Nandej mi to seňorito (P. Velička, V. Ozimá) 3:S
7. Kočkolidi (J. Vodička, M. Hybrantová) 3:S Komentáře
6. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) 3:S Komentáře
7. J&M (J. Řehák, M. Řehaková) S:3
7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) S:3
6. Radující se Radovani (R. Bejčková, R. Zubatý) 3:S Komentáře
6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) S:3
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) S:3 Komentáře
7. Bojová šiška (L. Johanovská, L. Lánský) S:3
7. PřF UK odboj (H. G, T. Hrašková) S:3
5. Zuřivý lištičky (Š. Romanová, D. Řehák) 3:S Komentáře
5. Pinkej To (P. Hradecký, T. Kopecký) 3:S Komentáře
7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) S:3
7. DETOX (J. Macháček, M. Doksanská) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím